• Vynikající komunikace s perfektní domluvou, budu určitě nakupovat

Zajímavé věci pro chytrou domácnost

Naprostá spokojenost, nezbývá než doporučit .

• vše ok

• Suprová komunikace s obchodem

velmy dobré

toto byl můj první nákup v tomto obchodě

• Rychlost dodávky
    • Široký výběr

Super

• rýchle vybavenie objednávky
    • dobrá cena

• Profesionální obchod a rychle odpovědi na emaily.

Zajímavá nabídka čidel.

Velký výběr nejnovějších produktů v oboru chytré domácnosti,a k tomu za dobré ceny. Perfektní technická podpora. Objednával jsem samotný RF detektor 433MHz, ověřili mi kompatibilitu a ještě se ptali na to, jestli vím o tom, že v případě propojení k wifi potřebuji bránu... Prostě super.

• Kdyz to minule vypadalo na reklamaci (ke ktere nedoslo, moje chyba), byli velmi ochotni a reagovali bez problemu.
    • Duvera v zakaznicky servis.

Zacinam s chytrou domacnosti a nakupuji k plne spokojenosti zde.

Velmi dobrá zkušenost,rychlé doručení zboží

Rychlé doručení

• Skvělá komunikace , osobní přístup , rychlé jednání i zaslání zboží , rychlá výměna při vadném zboží

Vážený pane Neumane,

velmi si ceníme Vašeho času a toho, že jste se podělil o své pozitivní zkušenosti s naším obchodem. Vaše recenze je pro nás velmi povzbuzující a těší nás, že jste byl spokojen s našimi službami.

Vaši pochvalu ohledně skvělé komunikace, osobního přístupu a rychlého jednání bereme s velkým potěšením. Také jsme rádi, že jsme mohli rychle reagovat na Váš požadavek a zajistit výměnu při vadném zboží.

S přátelským pozdravem,
    Tým Smart-switch.cz

• Rychlost, velký výběr
    • velký výběr
    • zboží by mohlo obsahovat český návod

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za Vaši hodnocení a za to, že jste si našel čas podělit se o své zkušenosti s naším obchodem. Vaše názory jsou pro nás velmi cenné, a těší nás, že jste byl většinou spokojen s našimi službami.

Ocenili jsme Vaše komentáře ohledně rychlosti doručení a velkého výběru. Vaše spokojenost je pro nás důležitá, a proto jsme rádi, že jsme byli schopni Vám zabezpečit rychlé dodání zboží.

Český návod je vždy umístěn u produktu v digitální formě, pod záložkou soubory, informuje vás o této skutečnosti automatický mail, věřím, že toto malé nepohodlí stojí za ochranu životního prostředí.

S přátelským pozdravem,
    Tým Smart-switch.cz

Rychlé vyřízení objednávky.

Reakce obchodu Smart-switch

Děkujeme, Danielo, za vaši skvělou recenzi!

Jsme rádi, že jste spokojená s rychlým vyřízením objednávky a doručením zboží za pouhé 2 dny. Vaše doporučení znamená pro nás hodně.

Děkujeme za nákup a těšíme se na vaši další návštěvu na našem eshopu!

S pozdravem,

Tým Smart-Switch.cz

• Dobrý sortiment, dobré informácie k produktom, rýchle vybavovanie objednávok.

Reakce obchodu Smart-switch

Dobrý den! Děkujeme Vám za Vaši zpětnou vazbu. Jsme velmi potěšeni, že jste byli/a spokojeni/a s naším sortimentem, informacemi o produktech a rychlým vybavováním objednávek. Pokud budete mít další otázky, neváhejte se na nás obrátit. Přejeme Vám hezký den!

• parada, spokojny, super shop, kvalitny tovar, prijatelne dorucenie

Reakce obchodu Smart-switch

Dobrý den! Děkujeme Vám za Vaši zpětnou vazbu. Jsme velmi potěšeni, že jste byli/a spokojeni/a s naším sortimentem, informacemi o produktech a rychlým vybavováním objednávek. Budeme se snažit i nadále poskytovat kvalitní služby a zlepšovat se v oblastech, kde to bude třeba. Pokud budete mít další otázky, neváhejte se na nás obrátit. Přejeme Vám hezký den!

• Dobré ceny