• výběr zboží (7)

• Rychlé doručení

• Vzdy poradí

• Sluchatkum opravdu rozumějí
  • nakoupil v obchodě sluchatka.net před 1 měsícem

Vždy dobré a spolehlivé služby, nakoupil jsem již po několikáté. Chtělo by to víc zapracovat na stránkách.

• nakoupil v obchodě sluchatka.net před 1 měsícem

• Už podle sortimentu jde poznat, že se nejedná o prodejce “tuctového” elektra, ale osoby, které sluchátkům rozumí. Bezkonkurenční cena, bezproblémová komunikace, zboží i faktura v pořádku. Děkuji a doporučuji
  • nakoupil v obchodě sluchatka.net před 1 měsícem

• Objednala jsem troje sluchatka. Doruceny byly jedny.

• vstřícný přístup
    • rychlé vyřízení objednávky
  • nakoupil v obchodě sluchatka.net před 2 měsíci

prodávají jen sluchátka s dobrým zvukem

• Poradí s výběrem zboží

• Naprosto excelentní přistup p. Perutky
    • Velký výběr
    • Zboží skutečně skladem, ne u dodavatele
    • Možnost zapůjčení i vícero sluchátek k testování (dle dohody i zdarma)!!!
    • Odbornost
    • Webové stránky už opravdu potřebuji změnu

Sluchatka.net znám jíž od nějakého roku 2007 (jestli mě neklame paměť). Úžasné a obdivuhodné je, že p. Peroutka stále zvládá zachovávat stejně lidský a nesmírně ochotný přístup k zákazníkovi. Sluchátkům a okolní problematice skutečně rozumí. Pokud dokážete popsat co by jste rádi, pokusí se najít taková aby Vám vyhovovala. Ne vždy je to snadné, a to především kvůli subjektivností vjemů. Co je pro jednoho naprostým propadákem, to pro jiného může (a dost často i bývá) skvostem. Typickým příkladem za vše budiž pohled na "basová" sluchátka. Já osobně mám rád možná až příliš analytický a surový (rozuměj nebasový) zvuk. Můj syn však přestože uznává přesnost a kvalitu projevu, má daleko více rád pro mě typický dunivý, hutný, přebasovaný projev.
    Proto každému, kdo si chce pořídit sluchátka k poslechu doporučím, ať si udělá dostatek času na testování. A ať si domluví buď zapůjčení domu či čas na provozovně. Poté si záměrně vyzkoušet "špatné" sluchátka (rozuměj taková, která by se svým zvukem neměla líbit). Pak už snad ani neexistuje možnost jak si špatně vybrat.
    Ještě bych rád podotkl, že vysloveně špatná sluchátka pro běžný poslech se poslední dobou snad ani nevyrábí. Spíš je to o osobních preferencích, o zvyku, pohodli, konstrukci, pevnosti a hlavně o ceně.
    Doufám a držím palce ať nám sluchatka.net hodně dlouho vydrží.

• Blesková dodací doba
    • Bezkonkurenční ceny
    • Široký sortiment kvalitních sluchátek
    • Poněkud zastaralé webové stránky

Tento obchod můžu rozhodně jedině doporučit. Veškerý sortiment je založen na sluchátkách pro skutečné audiofily a tudíž jsem tu nenarazil na sluchátka, kde neplatíte jenom za vzhled a značku, ale za zvuk. Jedinou věc, kterou bych vytkl jsou poněkud zastaralé webové stránky. Ceny tu jsou ale oproti ostatním obchodům bezkonkurenční a dodací doba velice krátká.

• nakoupil v obchodě sluchatka.net před 2 měsíci

• Nabízí velmi kvalitní zboží s rychlým dodáním.
  • nakoupil v obchodě sluchatka.net před 2 měsíci

Silně nedoporučuju tento obchod.Zboží mi nevyhovovalo tak jsem jej ve lhůtě 14 dní dne 6.12.2018 vrátil. 3 dny leželo zboží na poště s tím že tam zboží bude ležet do 27.11 dokud si jej nevyzvedne a když jsem na to upozornil prodejce a řekl mu že si budu na nej stěžovat pokud nevyřídí vracení peněz jak má tak mne pomálem poslal do prdele a pak napsal tento meil ( dobry den, vas telefonat povazuji za hranici slusnosti. kvuli vasemu vyhrozovani pocitejte s delsim vyrizenim vasi vratky, pobliz maximalni zakonne lhuty pro vyrizeni. )Dnes je pátek 14.11.2018 a frajer na vlastí žádost si nechal balík na poště odložit až do 11.1.2019 ale už to neřeším,bylo na něj dnes podáno trestní oznámení a doporučená výzva i na ČOI a podle informací které mám od právníka mu hrozí pěknej flastr.Já mu dám maximální lhutu frajerovi.

Reakce obchodu sluchatka.net

pan Moják volal a psal email první den uložení zásilky na poště. sdělili jsme mu ať je bez obav, že zásilku na poště během týdne vyzvedneme a vše vyřídíme včas. druhý den p. Moják volal znovu (ze skrytůho čísla v 8hod ráno). V telefonátu afektovaně vyhrožoval, že pokud jeho vratku okamžitě nevyřídíme, tak "dá vědět kamarádům na kriminálce a ti si nás podají". S tímto jsem zavěsil telefon a pan Moják skutečně může počítat s tím, že s vyzvednutím a vyřízením nebudeme spěchat.

Adam Perutka,
    majitel obchodu

• Vybrané produkty
  • nakoupil v obchodě sluchatka.net před 3 měsíci

Naprosto férové a profesionální chování obchodníka, tleskám...

• nakoupil v obchodě sluchatka.net před 3 měsíci

• Zavolají pro upřesnění objednávky.

• Hluboké znalosti a zkušenosti
  • nakoupil v obchodě sluchatka.net před 3 měsíci

• Dlouhodobá spokojenost a osobní přístup.
    • Rady přes email, pokud jsem nerozhodný ve výběru.
  • nakoupil v obchodě sluchatka.net před 4 měsíci

• Široká nabídka sluchátek a dalšího audio vybavení, včetně drobných náhradních dílů (kabely nástavce)
    • Při osobním vyzvednutí je potřeba trochu hledat provozovnu

Odbornost, srdce, nadšení, ale velké e-shopy nabízejí komfortnější prostředí a možnosti nákupu.