• Po zaplaceni nedodano zbozi

PODVOD----Objednal jsem 27.3.2018 za 2102kc a nic do teto chvile nedostal.Psal jsem e-mail,volal a zadna reakce.Jeste nikdy jsem se nesetkal s podvodnym e-shopem.Rad se pripojim do hromadneho trestniho oznameni.Pokud ma nekdo nejake dalsi infomace zde je muj e-mail : [email protected].

• PODVODNÍCI

POZOR, opět se jedná o ty samé lidi, co vybírají peníze a nedoručují zboží:

*** editováno***
    Tyto lidi by měli konečně zavřít!!!!

• Nedorazil balík při platbě předem
    • Neodpovidaji na email
    • Bez telefonního kontaktu
    • Tuším podvod, ale netuším jak se odvolat

Poprvé co se mi stalo že bych objednal a jednalo se o podvod, proto netuším co teď jak se odvolat nebo nevim. Snad se nás najde více a vyřeší se to. Neobjednavat...

• nereagují na emaily
    • zboží nepřišlo
    • pozor nejspíš podvodníci

Objednala jsem zboží již minulý týden, bohužel jsem poslala peníze a objednávka pořád nikde:-( telefoní číslo na stránkách pro jistotu neuvedeno. Určitě neplaťte předem jako já... protože zboží objednáno 27.3., zaplaceno 28.3. a pořád nic, ani email o expedici zboží. Pokud je nás víc, mohli bychom podat min. hromadné trestní oznámení, ať jim ten eshop zatrhnou...

Dobrý den, dnes je 12.4. zboží pořád nemám. Provozovatel tohoto obchodu, má ještě jeden eshop: All4Fit.cz, kde jedná stejným podpodným způsobem. Měli bychom jim zatrhnout tuto činnost. Takže pokud máte zájem pište mi na email: [email protected], už jsem se bavila s lidmi, které podvedli na All4Fit.cz a budou také podávat trestní oznámení. Důležité je dojít s objednávkou a výpisem z účtu na nejbližší policejní služebnu, ono se jim to po republice nasčítá.

Také mě napadlo, že nejlepší bude, když by jsme to dali do médií, pracuji pro jednu mediální společnost a tak bych jim mohla dát podnět k reportáži, aby nebyli další poškození. Prosím Vás, pokud se chcete k tomu to přidat, bylo by dobré, kdyby jste mi napsali do emailu:

Jméno, příjmení, Město, částku o kterou Vás obrali, a jestli to byl obchod All4Fit.cz nebo SlimBodyFitness, já to hodím do tabulky, pošlu s Vaším emailem na redakci, kdyby jste někdo chtěl dát telefoní číslo, pro reportéry, tak dejte i to.

Takže dnes 18.4. jsem zboží dostala. Ovšem místo proteinových tyčinek jsem dostala další proteinellu. Ber do čert, hlavně, že jsem nepřišla o peníze.

Zboží jsem objednala 17.3., přišlo automatické potvrzení. Pak se týden nic nedělo, chtěla jsem tam zavolat, ale k mému překvapení v kontaktech žádný telefon uveden nebyl. To už mi začalo být podezřelé a začala jsem pátrat na internetu, kde jsem našla několik negativních zkušeností s tímto e-shopem - neposílají zboží, nereagují na maily. Hodnocení z heureky na mi přišlo pro e-shop all4fit.cz (stejný provozovatel, číslo účtu, apod.), který má prakticky jen negativní recenze a spousta zákazníku se spálila. Já jsem zboží nakonec dostala, pozdě ale přece, ale víckrát už riskovat nebudu.