• rychlý bezproblémový nákup

• Rychlé dodání.

Dobrá komunikace s ohledem.

Kvalitní, tvrdší matrace. Úžasné spaní. Naprostá spokojenost. Doporučuji

bleskové vyřízení objednávky
    zboží dobře zabalené
    maximální spokojenost

komunikace skvělá, dodání zboží rychlé

Rychlé vyřízení objednávky + dodání zásilky

Dobrá den,
    děkujeme za Vaše kladné ohodnocení. Jsme moc rádi, že nákup proběhl dle Vašich představ a budeme se těšit, že si u nás něco užitečného vyberete i příště. Děkuji, s pozdravem a přáním hezkého dne, Marta Plunkett Sleep Centrum.

Rychlý a kvalitní obchod

Reakce obchodu Sleep Centrum

děkujeme za Vaše milé ohodnocení. Jsme moc rádi, že jste byla s nákupem spokojená a doufáme, že se na nás obrátíte i v budoucnu. Děkuji, s pozdravem a přáním hezkého dne, Marta Plunkett Sleep Centrum.

• rychlé vyřízení objednávky

Reakce obchodu Sleep Centrum

děkujeme za vaše kladné ohodnocení. Zakládáme si na tom, aby byly objednávky vyřízeny co nejdříve a jsme rádi že naši snahu oceňujete. Děkuji, s pozdravem a přáním hezkého dne, Marta Plunkett Sleep Centrum.

Rychlé dodaní

Reakce obchodu Sleep Centrum

děkujeme za Vaše kladné ohodnocení nákupu. Jsme moc rádi, že vše proběhlo v pořádku a budeme se těšit na případný budoucí nákup. Děkuji, s pozdravem a přáním hezkého dne, Marta Plunkett Sleep Centrum.

vše bylo v pořádku jak dodání tak i v komunikaci s dekou jsem spokojená

Reakce obchodu Sleep Centrum

děkujeme za Vaše milé ohodnocení nákupu v naší společnosti. Jsme rádi, že jste byla s naší komunikací i zbožím spokojena a doufáme, že si u nás něco pěkného vyberete i v budoucnu. Děkuji, s pozdravem a přáním hezkého dne, Marta Plunkett Sleep Centrum.

OK

Reakce obchodu Sleep Centrum

děkujeme za Vaší kladnou recenzi. Jsme rádi, že jste byl s nákupem spokojený a doufáme, že se na nás obrátíte i příště. Děkuji, s pozdravem a přáním hezkého dne, Marta Plunkett Sleep Centrum.

• široký sortiment
    • kvalitní popis zboží
    • česká výroba
    • akční ceny, slevy...
    • rychlé vyřízení objednávky

Můj první nákup v tomto obchodě a plná spokojenost.

Reakce obchodu Sleep Centrum

děkujeme, že jste si našel čas se s námi podělit o Váš názor. Moc nás těší, že jste byl s nákupem u nás spokojen a doufáme, že si u nás něco pěkného vyberete i příště. Děkuji, s pozdravem a přáním hezkého dne, Marta Plunkett Sleep Centrum.

Bezproblémová komunikace, zboží došlo v pořádku a rychle

Reakce obchodu Sleep Centrum

děkujeme za Vaše ohodnocení. Jsme rádi, že jste byla s nákupem spokojená a doufáme, že si u nás něco pěkného vyberete i příště. Děkuji, s pozdravem a přáním hezkého dne, Marta Plunkett Sleep Centrum.

• Široký výběr
    • rychlost dodání
    • možnost objednání náhradních dílů

Reakce obchodu Sleep Centrum

děkujeme za Vaše kladné ohodnocení našeho e-shopu. Těší nás, že jste u nás objevil, co jste potřeboval a budeme se těšit na případný budoucí nákup. Děkuji, s pozdravem a přáním hezkého dne, Marta Plunkett Sleep Centrum.

Vše proběhlo zcela hladce.

Reakce obchodu Sleep Centrum

mockrát děkujeme za Vaše milé ohodnocení. Jsme moc rádi, že jste byla s průběhem nákupu spokojená a doufáme, že se na nás obrátíte i příště. Děkuji, s pozdravem a přáním hezkého dne, Marta Plunkett Sleep Centrum.

Vše v pořádku

Reakce obchodu Sleep Centrum

děkujeme za kladné ohodnocení Vašeho nákupu. Jsme moc rádi, že jste byla s fleecovými dekami spokojena a budeme se těšit na případný budoucí nákup. Děkuji, s pozdravem a přáním hezkého dne, Marta Plunkett Sleep Centrum.

• velmi rychlé dodání

Reakce obchodu Sleep Centrum

děkujeme za Vaše ohodnocení, kterého si moc vážíme i proto, že se snažíme objednávky vyřídit v co nejkratším možném termínu a jsme rádi, že naší snahu oceňujete. Budeme se těšit na případný budoucí nákup. Děkuji, s pozdravem a přáním hezkého dne, Marta Plunkett Sleep Centrum.

Zatím koupeno na doporučení, uvidíme, jak budou fungovat v letadle.

Reakce obchodu Sleep Centrum

děkujeme za Vaše ohodnocení. Špunty do uší Alpine FlyFit jsou uzpůsobené právě na cestu letadlem. Věřím, že budete spokojená. Šťastnou cestu a snad si u nás něco potřebného vyberete i příště. Děkuji, s pozdravem a přáním hezkého dne, Marta Plunkett Sleep Centrum.

• vše ok

nic

Reakce obchodu Sleep Centrum

děkujeme za Vaše ohodnocení. Moc nás těší, že Váš nákup proběhl v pořádku a doufáme, že si u nás něco pěkného vyberete i příště. Děkuji, s pozdravem a přáním hezkého dne, Marta Plunkett Sleep Centrum.

Rychlost dodání

Reakce obchodu Sleep Centrum

děkujeme za Vaše kladné ohodnocení nákupu v naší společnosti. Jsme rádi, že jste u nás pořídila, co jste potřebovala a budeme se těšit na případný budoucí nákup. Děkuji, s pozdravem a přáním hezkého dne, Marta Plunkett Sleep Centrum.