• Naprosto perfektní obchod skvělé ceny a značky!určitě tu znovu nakoupím.

• Obětavost a komunikavnost obchodu.
    • On nějaké má?

Naprostá spokojenost!

Bezva nákup, rychlá dodací lhůta, zboží super kvalita. Doporučuji.

• rychlost dodání zboží, komunikace se zákazníkem

rozhodně doporučuji

• Rychlost.

Zajímavé zboží a rychlost dodání.

• vegan shoes

takhle má vypadat zákaznický servis

• Nabídka stylové (!) veganské obuvi :)

ochotná obsluha
    rychlá komunikace (přes web)
    rozhodně doporučuji :)

• Rychlé doručení, dobrá komunikace, obuv vhodná i pro vegany
    • Žádných jsem si nevšimla

Vřele doporučuji, neměla jsem problém

• Macbeth or Die !
    • nemá prodejnu v praze

Vše super ! Doporučuju každýmu kdo je línej někam dojít :)

Expresní dodání, jsem maximálně spokojena.

• Široký výběr veganských bot značky Macbeth,
    • poštovné zdarma,
    • Ne zcela dobrá orientace v eshopu

Velmi dobrý obchod pro ty co si chtějí koupit boty a při tom nepodporovat krutost

• nevím o žádných

• 1)moje velikost 42.5 je méně dostupná
    • 2)vegan boty

• Na tomto obchodě jsem se rozhodl nakoupit proto, že jsem byl ujištěn o dodání zboží hned druhý den (což se stalo) a líbila se mi možnost vrácení zboží do 14 dnů od převzetí s plným vrácením peněz (což se nestalo).
    • Obchod ve svých obchodních podmínkách nabízí vrácení zboží s vrácením celé částky do 14dnů od převzetí zboží, kdy celá operace je velmi složitá a zástupci obchodu udělají vše aby mohli tento slib nesplnit pod vymyšlenými argumenty.

Osobně bych nákup na tomto eshopu nedoporučil pokud si nejste jistí tím, že kupujete opravdu správnou velikost a zboží, které vám bude sloužit. A to z důvodu, že zástupci obchodu se snaží vyhnout všemožnými způsoby dodržení podmínek o vrácení zboží a snaží se vás přimět aby jste přistoupili k odstoupení od smlouvy což je pro obchod výhodnější, ale o to méně pro zákazníka. Pokud s takovým návrhem nesouhlasíte, sami od sebe to provedou a dál se s vámi nebaví. V tomto ohledu NEDOPORUČUJI ZDE NAKUPOVAT!!!

Reakce obchodu SLAP.cz

jsme rádi za každého zákazníka a vážíme si jej, o čemž svědčí všechny ostatní recenze ostatních zákazníků. Bohužel občas se najdou lidé, kteří si pletou obchod s půjčovnou zboží.

Zboží samozřejmě můžete vrátit, zcela bez problémů a bez komplikací, stačí vyplnit formulář (přiložený v zásilce), na balík nalepit nálepku (opět přiložena v zásilce) a zanést na poštu (kde dokonce nic neplatíte). To je vše.

Peníze vracíme bez problémů a v plné výši, samozřejmě za předpokladu, že vracené zboží je v pořádku. V případě kdy je vracené zboží zašpiněno a poškozeno (jak tomu bylo v tomto případě) v takové míře, že jej nelze uvést do původního stavu, je pochopitelné, že peníze nemůžeme vrátit v plné výši.

Vám, pane M.V., děkujeme za Váš nákup a doufáme, že Vaše příští nákupy v jiných obchodech budou úspěšnější.

Petr,
    tým Slap.cz

• Přehlednost. Zboží, které mi vyhovuje.
    • Nevím o nich.

Doporučuji. Spokojenost s dodací lhůtou i cenou. K objednávce jsem dostal stylový náramek a také nálepku:)

• Možnost bezplatně vyměnit botky v případě, že nesedí.

Pěkné přehledné stránky, široký sortiment Macbeth a hlavně vstřícné jednání.

Veliká spokojenost, rychlost dodání i komunikace!!!!

• + ochotne a dobre poradi

• široký sortiment
    • svělá komunikace

Vřele doporučuji!!!

• Bezplatnou dopravu a výměnu. Přátelský přístup. Rychlé vyřízení objednávek.
    • Možná malý počet jiných výrobku než bot.

Jednoznačně vše na jedničku, velmi příjemný nákup. Určitě zde nakoupím v budoucnu znovu.