• Mají to co jinde ne
    • Domluva
    • Relativně rychlé dodání.
    • Přehlednost
    • Není platba kartou
    • Jen DPD a posta

Koupil jsem zde to co jinde nemají. Zboží v pořádku. Doprava také. Dá se domluvit i na speciálních pranich. Rozhodně jsem se nebál nakoupit. Jen to prostě není Alza abych měl vše hned doma. To jsem ani nečekal.

• napíšou vám,že zboží naskladní do třech dnů a pak už se neozvou....osobně jsem se po deseti dnech musel připomínat,jestli už jim zboží dorazilo nebo jak to bude.....žádná omluva,žádná informace nic....

rozhodně nedoporučuji - nepoužitelní

• Zbozi uvedene skladem udajne odeslano po 6 dnech a to samozrejme az po pripomenuti se na mail. Na strankach pisi ze odeslane zbozi bude dorucene nasledujici den. Samozrejme ani tak zbozi nedorazilo. Komunikace pomala, presto ze na odeslany email okamzite prijde automaticka odpoved se slibenou odezvou 120 minut (vsedni den). Kdybych tohle vedel, objednavam jinde.

Pro me nepouzitelny obchod, uvadeji nepravdive informace, spatna komunikace.

• je to jediný obchod,který zboží které jsem sháněla má.Byl to rychlý,vsrřícný a bezproblémový obchod a já jsem moc jak se zbožím tak s dodáním spokojena
    • žádné jsem nezjistila

vše ok,jak zboží tak obchod na jedničku,já mohu doporučit

• uvedeny velky vyber tovaru na stranke
    • - nepravdive informacie o dostupnosti tovaru
    • - velmi tazka komunikacia, viackrat neodpovedaju na spravy, informacie o zmene stavu objednavky neprichadzaju automaticky, ale zakaznik sa musi sam pytat
    • - aj ked uz tovar skladom je, trva dlho, kym ho odoslu
    • - nakoniec objednavka este aj zle vybavena, odoslana nekompletna

Obchod vyzera na prvy pohlad super, maju uvedeny velky vyber tovaru.
    Ale nabuduce radsej uz nie. Keby som tusila, ake to bude zdlhave a "na nervy", tak tovar radsej objednam z Ebay-u alebo Amazon-u, bol by sice o nieco drahsi, ale urcite by dosiel ovela skor a bez zbytocnych komplikacii.

• za zpoždění ojednávky přidali figurku zadarma

• este newiem
    • velmi pomaly na slovensko este mi ju aj vyexpedovali ako len nervy som dostal tak cakam kedy to pride a potom este ohodnotim ale za nijakym eshopom som este tolko vela necakal a to kupujem cez net pravidelne

strašne pomale to je aj ta komunikacia co dava spravy do spamu naj si to opravia

• sortiment, který se jinde nenachází a téměř v kompletní možné nabídce.

• nevím
    • nemá

ok

• zboží není možné vyzvednout osobně

až bude možné vyzvedávat objednávky osobně pak budu považovat tento obchod za velmi dobrý

• Objednané zboží jsem chtěla darovat k
    • narozeninám o tomto víkendu, bohužel ještě
    • stále nedorazilo.

Objednávka byla odeslána přesně dle termínu tj. 15.4.2013
    Číslo zásilky: 02125069293 GEIS Parcel
    Bohužel asi byla z vaší strany uvedena nepřesně adresa.
    GEIS Parcel nemůže adresu najít.

Je vždy lepší pokud vám zásilka nedorazí když nás kontaktujete na eshopu než zde.
    Lze tak situaci rychleji řešit

Zdeněk Chudoba - Majitel obchodu

• Zboží, které jinde u nás nekoupíte
    • Výborná komunikace
    • U zboží na objednávku delší dodací lhůta

• figurky které jinde nejsou k dostání
    • většinou odpovídají na dotaz rychle i večer
    • není možné platit kartou nebo převodem online

po dvou nákupech zatím spokojenost

• Široký výběr zboží
    • Špatná komunikace

Zboží bylo dodáno jinou přepravní společností. Internetový obchod podával lživé informace o termínu odeslání zásilky.Kontakt je pouze přes e-mail, na který opakovaně neodpovídali.

Dobrý den.

Moc se omlouváme za tyto nepříjemnosti.
    Protože je Česká Pošta zahlcena tak zásilky nabírají zpoždění až 4 dny.
    z tohoto důvodu byla zvovena přeprava GEIS Parcel kde je zatím doručení bez prodlev.

Vaše objednávka byla expedována ve stejný den kdy bylo přijato zboží na náš sklad.

V době objednání nebylo zboží skladem a muselo být objednáno.
    V tomto čase dochází k prodlevám dopravců a tak jsou termíny naskladnění k nám mírně prodlouženy.

Protože jsme jediný specializovaný obchod v ČR dostáváme denně kolem 100 dotazů na použití a funkčnost postaviček na jednotlivých zařízeních.

V systému jsem našel váš poslední dotaz který opravdu nebyl zodpovězen.
    Jedná se 100% o naši chybu a moc se omlouváme za tuto komplikaci.

Pokud se vánoční dárek bude líbit budeme rádi pokud nám dáte šanci po vánocích přesvědčit vás že to umíme mnohem lépe.
    Pokud napíšete přímo mě na email jistě vám vytvořím speciální nabídku jen pro vás.

Zdeněk Chudoba - Majitel Obchodu

• Úzká specializace na jeden druh, tudíž celkem veliký výběr zboží.
    • Nemám rád obchody, které mají zboží jakoby na skladě, ale po objednání to shánějí po všech čertech.

Dobrý den.

Moc nás mrzí že nejste s naším obchodem spokojen.
    Pokud je v obchodě uvedeno zboží skladem tak na 99,99% skladem opravdu je přímo u nás.

Nepoužíváme žádná slova jako "Skladem u dodavatele" nebo "Skladem externě" jak je tomu u jiných obchodů.

U vaší objednávky byl jeden kus skladem a druhý ne.
    U takového zboží je uvedeno "k dispozici" a poté přímo v popisu zboží jak dlouhá je doba naskladnění.

Bohužel v předvánočním čase se prodlužuje doba doručení zboží k nám od dodavatelů.
    Jsou přetíženy všechny společnosti včetně expresních jako UPS či DHL Express.

Moc nás to mrzí.
    Pokud nám dáte druhou šanci jistě vám dokážeme že za normálních podmínek vše pracuje jak má.

Ještě jednou se omlouváme za tuto špatnou zkušenost u nás v obchodě.

Zdeněk Chudoba - Majitel obchodu

• výborná komunikace s prodejcem

• co má v nabídce opravdu platí
    • velmi dobrá komunikace
    • krátká dodací lhůta

výborný obchod

• Nabízí zboží, které jinde neseženete.
    • ceny

• Ziadna komunikacia. Ziaden telefonicky kontakt

Neodporucam

• + jediný eshop v čr, který se opravdu zabývá skylandery
    • + k dispozici případně na objednávku takřka vše
    • + v případě problémů se snaží odčinit nějakým tím bonusem ... např. pošta zdarma
    • - žádný telefonický kontakt

Určitě doporučuji, jen tak dál.