Právě běží Dny dopravy zdarma. Nakupte za více než 300 Kč u e-shopů označených ikonou a neplatíte za dopravu.

• nakoupil v obchodě Škrabadla-pro-kočky před 3 týdny

Krásné mohutné škrabadlo, rychlé dodání, vše v pořádku.

• rychlost akvalita
  • nakoupil v obchodě Škrabadla-pro-kočky před 3 týdny

Zboží bylo skvěle zabalené i ochráněné před promočením. Škrabadlo je perfektní,pevné,těžké,dalo se rychle a snadno sestavit i bez návodu. Dobře vyrobené a hezky vypadá. Náš kocour ho používá jako schůdky při lezení na skříň,skáče po něm a šplhá rychlostí veverky,spokojenost jeho i naše. Vřele doporučuji pro velké a těžké kočky

• nakoupil v obchodě Škrabadla-pro-kočky před 2 měsíci

Doporučuji. Rychlá expedice, kvalitně zabaleno. Škrabadlo dorazilo v pořádku.

• nakoupil v obchodě Škrabadla-pro-kočky před 4 měsíci

Jsou velice ochotný, a hlavně dodají objednané zboží!!!! U tohoto výrobku se nám stalo, že jsem ho měli objednaný v jiném eshopu a zboží ani po 14 dnech nedorazilo. Tento eshop jeden den objednáte a za 48 hodin jsem měla zboží.

• nakoupil v obchodě Škrabadla-pro-kočky před 6 měsíci

výborná spolupráce a vstřícnost.

• nakoupil v obchodě Škrabadla-pro-kočky před 8 měsíci

Nakupovala jsem v obchodě poprvé, jsem spokojená, škrabadlo kvalitní, stabilni.

• nakoupil v obchodě Škrabadla-pro-kočky před 8 měsíci

Rychle dodani, hezke zbozi. Mohu jen doporucit.

• nakoupil v obchodě Škrabadla-pro-kočky před 9 měsíci

Škrabadlo nám bylo doručeno v expresní lhůtě, nicméně jsme byli nemile překvapeni, když dorazila základová deska s nalomeným rohem i přesto, že krabice byla nepoškozená. Reakce obchodu nás však velice potěšila, kdy nám byla nabídnuta reklamace, resp. dodání pouze nové desky bez toho, abychom museli zasílat oba velké balíky zpět. Nová deska byla opět v pořádku dodána expresně, komunikace s obchodem bezproblémová. Děkuji za příjemné vyřešení vzniklé situace a za opravdu velké škrabadlo za přijatelnou cenu! Mohu jen doporučit.

• nakoupil v obchodě Škrabadla-pro-kočky před 10 měsíci

Rozměry ploch jsou nepravdivé - liší se 2cm!!!

Zboží dorazilo za 1 měsíc

Eshop je velmi rychlý, ale problém jsou dopravci, což eshop neovlivní.

• nakoupil v obchodě Škrabadla-pro-kočky před 1 rokem

• Neuvěřitelně nízké ceny velkých škrabadel.

• Rychlost, dobré ceny
  • nakoupil v obchodě Škrabadla-pro-kočky před 2 lety

Sisalové lano na všech velkých kmenech škrabadla bylo povolené. I barva škrabadla neodpovídala obrázku (objednala jsem béžovou barvu a dorazila zvláštní šedobílá barva). Jinak škrabadlo velké a pevné, stabilní.

• nakoupil v obchodě Škrabadla-pro-kočky před 1 rokem

• Konkrétně u škrabadel uvádějí kromě "výšky" a "rozměrů podstavce" také "prostorové rozměry celé konstrukce".. to hodně pomáhá při výběru, protože si člověk dokáže lépe představit, jak bude dané škrabadlo "zasahovat do prostoru".. informace jenom o rozměrech základní desky a výšce by nebyla dostačující..
    • Určitě nějaké jsou, ale momentálně mě nic nenapadá.. Eshop mají celkem přehledný a logicky uspořádaný..

Dokázali zajistit dodání v určitý konkrétní den podle našeho přání, což nám značně usnadnilo bezproblémové převzetí zboží :-)
    Za to jim patří velký dík.

• nakoupil v obchodě Škrabadla-pro-kočky před 2 lety

• Nepříjemný a neochotný personál.

Nedoporučuji tam volat a ptát se, kdy dorazí škrabadlo.

Reakce obchodu Škrabadla-pro-kočky

Je naprostý nesmysl a lež, že bychom měli nepříjemný a neochotný personál. Tato zákaznice nám volala na linku tímto způsobem:" Haló, objednávala jsem si u Vás škrabadlo, kdy mi dorazí???" Slušně jsme se jí řekli, že jelikož se do telefonu nepředstavila a ani nesdělila o jaké škrabadlo se jedná, tak jí nemůžeme vůbec sdělit žádnou informaci. Následovně nám sdělila své příjmení a tak jsme jí mohli říct, že její škrabadlo jde ještě tentýž den do expedice a že jí bude v následujících dnech doručeno. Na našich stránkách avizujeme vyexpedování zboží do 3-5 pracovních dní, této zákaznici odešlo od nás zboží 3. pracovní den po obdržení objednávky. Myslíme si, že si stačí přečíst ostaní recenze, které uvedli předešlí zákazníci a bude Vám úroveń našich služeb jasná. Zákaznický tým škrabadla-pro-kocky.cz

• nakoupil v obchodě Škrabadla-pro-kočky před 2 lety

Nabídka je přehledně uspořádána.

• nakoupil v obchodě Škrabadla-pro-kočky před 2 lety

• Našla jsem to co jsem potřebovala.

To co jsem hledala jsem našla jen zde, jen bych měla výhrady k výrobku, boudička je dost malá, kočka tam musí být v klubíčku a je zvyklá být natažená a odpočívadla jsou též malá, jediná výhoda je ta, že boudička je nahoře, což jsem nikde jinde nenašla.

• nakoupil v obchodě Škrabadla-pro-kočky před 2 lety

• rychlost, přehlednost, kvalita, velký výběr
    • žádné

Doporučuji všem.

• nakoupil v obchodě Škrabadla-pro-kočky před 2 lety

Na základě mého doporučení známá již také objenala pro svého kocourka škrabadlo. To je asi nejlepší shrnutí...