• Sklo vůbec nesedělo,a pouzdro je tak tvrdý,že nešli zmáčknout bocni tlačítka. Prodejce jsem nekontaktoval...nemel jsem náladu dávat další peníze za dopravu a aby mi poslali to samý

• Zboží mně bylo zasláno na fakturační adresu. V poznámce byla uvedena adresa dodání jiná. Zboží jsem objednal černé dodali červené. Nečtou kolonku poznámky.

Špatná komunikace přes email. Vracely se mi zpět jako nedoručitelné. Prošel až v pořadí osmý email a odpověď mi přišla až po třech dnech. Zboží jsem objednal a zaplatil 12.2. a dne 23.2. nemám ani zboží ani peníze zpět. Zásilka prý byla ztracena, ale prodejce se nemá k řešení situace.

• Dostal jsem zbozi, ktere melo seci spravne oznaceni nicmene neodpovidalo spravnym parametrum

• Pouze značka samsung
    • Všechny věci jsou koupené na Aliexpressu
    • Doprava

Obchod pouze překupuje z čínských serverů.

OK, akorát jsem místo skla objednal fólii, nepatrný rozdíl (10 Kč), ale za to e-shop nemůže, to byla moje chyba.

• slušný sortiment ochranných skel a dalšího příslušenství
    • nízká cena
    • kvalita skel bohužel odpovídá ceně - laciná Čína, vyhozené peníze
    • fólie na Samsung A3 za 250 Kč neměla lepidlo v horní a dolní části (kolem senzorů, kamery a tlačítka), takže se sklo při sebemenším zachycení odchlipovalo - prakticky k ničemu, fólie šla po dni do koše
    • fólie na S8 za 270 Kč sice svůj účel plní a drží dobře, ale na spodu (mezi fólií a ochrannou vrstvou) byl nepořádek, který je teď pod fólií, navíc reakce na dotyk se v horní a dolní části displaye dost zhoršila, asi fólie taky nakonec poletí

• rychlá dodávka zboží
    • nevyhovující kvalita objednaného zboží

obchod jako takový bez problémů, ale kvalita dodaného zboží špatná

• sklo i přes přesné dodržení návodu k nalepení ihned vykazovalo bubliny které nejdou odstranit a den od dne jsou větší. Obchod telefony nezvedá , na meil nereaguje

Sice rychlé dodání , ale tím klady končí , za mně již nikdy více

• poctivě zabaleno, dopravu vydrží...

Během 12 hodin sklo ze strany prasklo, ačkoli je tam usazeno řádně a správně, neboť nikde nic nepřesahuje, nečouhá, asi jen se na něj nesmí tlačit, když se nezatlačí, nefunguje klávesnice... Za mě - nikdy více !!

Přišel mi zmetek. Reklamovat nemá smysl, protože zaplatit poštovné se nevyplatí. Sklo se nedá použít

• Dobrá komunikace, rychlé dodání

Výrobek vůbec neodpovídá té kvalitě co se popisuje. Nelze pořádně spojit s displejem, tedy na krajích ať jsem přesný a taky dost omezuje citlivost.

• sklo na displej S8 nepřilne, hodně se špiní a po 14 dnech používání prasklo

nekvalitní skla

sklo na S7 edge - barva modrá -
    - jiný odstín modré
    - straré lepidlo - sklo nedrží dobře
    - omezená funkčnost dotekové vrstvy

• Poslali něco jiného.
  • Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

Krycí sklíčko na mobil Samsung J5 mělo jiné umístění výřezu pro sluchátko. Místo uprostřed byl výřez udělaný o 2cm vedle. je jasné, že je to chyba výrobce, ale chyba obchodu je v tom, že to před odesláním nikdo nezkontroloval. Na reklamaci taky nikdo nereagoval. Takže jsem krycí sklo musel koupit v jiném obchodě a tam je vše v pořádku.

Bohužel sklo se na krajich v zaoblených okrajích tvzeneho skla odlepuje od zaoblenych casti telefon a nedrží telefonu samsung A3(2017)

Sklo je menší než telefon

Reakce obchodu SKLO-NA-SAMSUNG.CZ

mrzí nás, že jste nám udělila takto negativní ohodnocení, které si nezasloužíme.

Objednala jste si klasické rovné sklo pro model Galaxy J5 2017 s mírně zaobleným displejem, které opravdu nekryje celý povrch displeje kvůli jeho zaoblení. Má však své plusy v podobě celoplošného lepení, široké kompatibility s kryty a také skvělé ceny. Pro lepší pokrytí máme v nabídce 3D i 5D skla nebo fólie na celý displej. Nabídli jsme Vám dokonce slevu na ochranu s lepším pokrytím ve výši téměř celé Vaší objednávky. Více jsme pro Vás opravdu udělat nemohli.

Jako jediný prodejce v ČR ve své sérii Magic Glass FullGlue nabízíme také 3D skla s celoplošným lepením, která nemají negativní vliv na citlivost displeje. Většina 3D skel na trhu totiž nabízí pouze obvodové lepení a to není nejspolehlivější.

Opravdu si myslíme, že udělené hodnocení si nezasloužíme. Naše nabídka slevy stále platí a věříme v opravu Vaší recenze i možnost Vás přesvědčit o našich kvalitách.

Váš SKLO-NA-SAMSUNG.CZ

Vše v pořádku a rychle dorazilo.