• široký výběr zboží
    • za přijatelné ceny
    • nevím o žádných

perfektní

• Rychlé vyřízení objednávky.

Líbila se mi nabídka zboží.
    Rychlé jednání a vyřízení objednávky.
    Určitě bych obchod doporučil svým známým.

• Nenasla jsem

Doporucuji

• Pěkné zboží, pěkné ceny, ochota a spolehlivost
    • Žádné

Na webové stránky tohoto e-shopu jsem narazila při vybírání narozeninového dárku pro svou maminku. E-shop mě zaujal jak z hlediska cenového tak z hlediska pěkného zboží. Musím říct, že jsem byla velmi mile překvapená, když jsem zboží spatřila "na vlastní oči". Ve skutečnosti je ještě krásnější.
    Byla jsem spokojenás jednáním e-shopu i se zbožím.
    Určitě se sem vrátím.

• dodání zboží do druhého dne
    • krásná cena
    • bohatý výběr zboží
    • komunikace s obchodníkem

Obchod mne zlákal velmi přijatelnou cenou, krásou produktů a širokým výběrem zboží. S obchodem a komunikací s obchodníkem jsem velmi spokojená. Objednala jsem si zboží a do druhého prac. dne jsem ho již měla doma. Džbán, který jsem si objednala jako dárek pro maminku, byl skvěle zabalen proti poškození a díky tomu přišlo zboží naprosto v pořádku. Džbán zdobí krásný, elegantní a nepřeplácaný vzor. S obchodem jsem naprosto spokojená a nemám žádné námitky,proto ho mohu jedině doporučit všem, co chtějí potěšit buď sebe či své blízké.☺

• kvalitní a pěkné výrobky
    • rozumná cena
    • výborná komunikativnost
    • informovanost o stavu objednávky
    • rychlost expedování
    • nenašel jsem

V podstatě náhodou jsem narazil na tento obchod a po zkušenostech velice rád nakoupím znovu.
    Nabízí krásné a kvalitní výrobky za příjemnou cenu.
    Výborná komunikativnost, informovanost a rychlost dodání závisející v podstatě jen na rychlosti platby a poště (v pátek jsem objednal a zaplatil; hned v pondělí ráno jsem dostal z obchodu hlášku, že platba dorazila a balík bude poslán, a v úterý už jsem měl balík na své poště).