• neposílají kurýrem věci ve skle

zajímavé produkty,hezké dárky když člověk neví co koupit

• Rychlé dodání. Kvalitní zboží.

Objednávka byla rychlé doručena. Zboží čerstvé, kvalitní. Povidla nemají konkurenci. Naprostá spokojenost.

• Možnost osobního vyzvednutí
    • Velký výběr

• Vse radne zabalene
    • Webove stranky nejsou moc klientsky privetive pri pouziti na mobilu

Přehledné stránky s popisem, velký výběr. Vše, co bylo slibováno, bylo splněno - dodání do 2 pracovních dnů.

Spokojenost

Porce byly velice male, dle popisu u zbozi (napr salat 5-6 porci) by celkova objednavka mela odpovidat porcim pro cca 16 lidi, coz ale rozhodne nebyla realita. Museli jsme jeste narychlo shanet dodatecne jidlo.

Objednávala jsem Freshbedýnky pravidelně velmi dlouho, ale poslední bedýnka, která přišla po spojení eshopu mě tedy neoslnila. Ovoce a zelenina nebyly rozhodně tak pěkné a čerstvé. Také se mi zdálo, že se zúžil výběr.

Reakce obchodu Sklizeno

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi. Velmi nás mrzí, pokud jste nebyla s poslední bedýnkou spokojena. Ve všech případech nám můžete napsat na [email protected], abychom s Vámi mohli vyřešit kompenzaci. Plodiny vybíráme pečlivě, aby zákazníci byli spokojeni. Samozřejmě se může stát, že sáhneme vedle a výsledek není takový jaký bychom si přáli. Nabízený sortiment by neměl být výrazně odlišný od původní nabídky, všechen sortiment je postupně doplňován. Co nevidět by nabídka měla být kompletní. Hezký den, tým Freshbedýnky

Drahá doprava, nahnilá zelenina.
    16.8. Mně bylo zboží doručeno. Přišel mně asi křen, který jsem si neobjednala .
    Hned jsme odjížděli,tak píši a ještě nejsem doma. V sekci doručení zboží nevím, jak zadat datum, proto ho píši zde.
    Ráda bych si objednávala zboží častěji, ale .....

Reakce obchodu Sklizeno

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi. V případě, že se k Vám dostalo něco co nemělo, tak nás určitě neváhejte kontaktovat na [email protected], abychom reklamaci řádně vyřídili. Datum doručení zboží si vyberete při dokončování objednávky. Pokud Vám doručujeme zboží přepravní službou DPD, tak Vám bude bedýnka připravena následující pracovní den po obdržení objednávky a další den doručena přepravcem. Hezký den, tým Freshbedýnky

• Rychlé dodání, kvalitní zboží
    • Email o odeslání zboží mi přišel až několik hodin poté, co mi byl balíček už doručen

• rychlé doručení
    • kvalitní zboží
    • skvělá komunikace ze strany obchodu

Novy web je uz sice pouzitelny, ale vyrazne zaostava za starym portalem. Nefungujou platby, doprava, sortiment...

Reakce obchodu Sklizeno

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi. Usilovně pracujeme na tom, aby nový web fungoval plynule a nákup tak pro zákazníky byl příjemným zážitkem. Pokud budete mít konkrétní podněty k fungování webu, tak nám určitě napište na [email protected]. Hezký den, tým Freshbedýnky

Objednávka byla rychle vyřízena, vše proběhlo k mé spokojenosti

• Rychlost, maximální spokojenost

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení :) Tým Sklizeno

• přehledné stránky, kvalitní zboží, rychlé doručení

• Nemuzu si zbozi vyzvednout na prodejne v Praze

Reakce obchodu Sklizeno

Dobrý den, děkujeme za Vaši reakci. V průběhu tohoto roku jsme měnili strukturu eshopu. Mezi změnami bylo zrušení výdejních míst v Praze. Nyní si na eshopu můžete zakoupit trvanlivé zboží a nápoje, které Vám dovezeme až domů. Hezký den, tým Sklizeno

• Opravdová kvalita všeho :)

Zboží v dobré kvalitě.

Dobrý den, děkujeme za Vaši reakci :) Tým Sklizeno

• Místo " Kokosovo čokoládový nápoj Alpro 1l " mi přišlo mléko čokoládové, 250 ml.
    • Dopravce GLS

S balíčkem jsem se musela 2x rozčílit, poprvé s dopravcem GLS, jejichž řidič mi poté, co mi první doručovací termín nevyhovoval, řekl, že jsem kráva a že mi nic nedoveze. A podruhé, když jsem ho otevřela a zjistila, že místo mléka za 109, 90 kč mám mléko za 27, 90 kč. Nijak jsem to již s obchodem neřešila, neměla jsem už ani sílu, ani náladu. Za mě tedy ne, děkuji.

Reakce obchodu Sklizeno

Dobrý den, velmi nás mrzí komplikace s Vaší objednávkou. Za řidiče GLS se velmi omlouváme, a mrzí nás, že dojem s doručením je pokažený jeho chováním. Nepříjemnost, která se Vám stala, předáme přepravní společnosti. Za záměnu mléka se omlouváme,budeme Vás kontaktovat, abychom celou věc řádně vyřídili. Tým Sklizeno

příjemné, přehledné web stránky, dobrý filtr, výborný výběr se zbožím, které není jinde k dostání..