• Obchod po objednani nereaguje

Po objednani prisla automaticka odpoved,ze zbozi nemaji na sklade a od te doby nereaguji na zadny kontakt.

Reakce obchodu Sklad pneu

objednávka byla stornována z důvodu částečné nedostupnosti. Vše proběhlo v souladu s obchodními podmínkami, které jste obdržela také v emailu s rekapitulací objednávky.

S přáním hezkého dne,

Sklad-pneu.cz

• Pisou skladem a neni
    • Prijde mail,ze je to expedovano a neni
    • Na maily nereaguji

Reakce obchodu Sklad pneu

aktuálně čelíme výzvám spojeným s přetížením kapacit přepravních služeb. Tato skutečnost může zapříčinit zpoždění dodání objednávek prostřednictvím dopravních služeb. V případech, kdy zboží potřebujete garantovaně doručit do druhého dne nás prosím před odesláním objednávky kontaktujte na emailové adrese [email protected]

• špatná komunikace, obchod mi neodpověděl na tři maily
    • i když mělo být zboží skladem, tak odešlo z obchodu až za tři dny