• top komunikácia, pripravený pomocť aj po telefóne, rýchle vybavenie objednávky z CZ na SK za 2 dni super, top ceny
    • nič

veľmi príjemný personál pripravený pomôcť a poradiť, nemajú problem odpovedať na viacero otázok, veľmi rýchle odoslanie objednávky, informujú o zmene stavu objednávky hneď na mail, super ceny.Objednácku som robil v utorok 16.04.24. no posielal som platbu prevodom 17.04.24. čiže to trvalo cca 2 dni no a v piatok obdržali platbu a hneď bike posielali a ešte mi telefonovali nakoľko majú nafúkať prednú vidlicu, velmi milé top

• Rychlá komunikace

• nabídka
    • komunikace
    • balení
    • rychlost dodání

Pro mně chybělo jen možnost dodání přes Zásilkovnu. Ale možná to je velikostí balíku (hůlky na lyže).

Celková spokojenost, rychlost, žádný problém

• Profesionální přístup
    • Seřízení kola v ceně
    • Termín dodání dle dohody
    • Není co vytknout

Perfektní přístup k zákazníkovi

Rychlost dodání od objednání

• Super jednání
    • Rychlé vyřízení objednávky

Paráda, dodání do druhého dne i s montáží vázáni.

Kladně hodnotím komunikaci, rychlost dodání i doručení kola přes Toptrans s možností změny dne doručení.

Výborná komunikace, potvrzení přijetí platby. Kolo posílané společností TopTrans, možnost vybrat den doručení bez problému.

Nákup proběhl rychle a bez problémů, o odeslání a způsobu odeslání jsem byl informován emailem a telefonicky. Vše naprosto bez problému.

• Cena, komunikace

Rychlost doručení a výborná komunikace. Zboží mi nesedělo a tak jsem ho vrátila. Peníze mi byly rychle vráceny. OBROVSKÁ SPOKOJENOST. DĚKUJI.

• Rychlost doručení
    • Skladem dětské běžky
    • Příznivé ceny

Již podruhé jsem objednával ve SkiCentru Jihlava. Běžky skladem, které jinde nebyly k sehnání a za příznivou cenu. Vše přišlo do druhého dne od objednání. Mohu jen doporučit.

• dobre ceny, rychle dodani

Rychlé dodání, bez problémů.

Všetko Ok

• Zboží objednáno v neděli, komunikace obchodu taktéž v neděli. Zboží zasláno v pondělí, dorazilo v úterý. Prostě fofr :0).

Rychlá reakce, zboží dorazilo ok a rychle.

• Rychlá příprava zboží, maximální vstřícnost. Doporučuji