• ochota (6)
  • výběr zboží (3)
  • nakoupil v obchodě Skibikecentrum.cz před 2 týdny

• personál odborně na výši, umí poradit
  • nakoupil v obchodě Skibikecentrum.cz před 4 týdny

• Rychlé jednání a vyřízení objednávky,super obchod,doporučuji.

Dobrý den Tondo,
    děkujeme za super recenzi a doporučení. Rychlost vyřízení je v dnešní uspěchané době často oceňována. Jsme rádi, že jsme Vaše očekávání naplnili a věříme, že pro Váš příští nákup si na náš e-shop opět vzpomenete.

od roku 2008 nakupujem v Skibikecentrum - OK

Dobrý den Cigi,
    těší nás, že jste našim stálým zákazníkem už tolik let. Pevně věříme, že s tím jak rosteme, budeme moci nabízet lepší ceny i služby a že Vaši důvěru nezklameme ani v budoucnu. Za pozitivní recenzi velmi děkujeme.

• nakoupil v obchodě Skibikecentrum.cz před 1 měsícem

• nepravdivý popisek u zboží - musel jsem brýle vrátit jsou vhodné do slunce jinak v nich nic nevidíte
    • Lehce delší dodací lhůta o víkendu nic neposílají a víkendové objednávky vyřizují v úterý což je poněkud pomalé v době Alzy a Mallu..

Nedoporučuji nakupovat stálo mě to jen čas a peníze.

Reakce obchodu Skibikecentrum.cz

jelikož jste zboží objednával v pátek večer, Vaše objednávka se začala vyřizovat v pondělí a v úterý Vám zásilku GLS doručovalo. Takže za nás je toto naprosto v pořádku.
    Co se týče samotného produktu - objednal jste si jedny z nejkvalitnějších brýlí navržené pro lyžaře s dioptrickými brýlemi vůbec. Pokud jste s nimi nebyl spokojen, nezbývá nám nic jiného, než popřát Vám hodně štěstí při hledání vhodnějších brýlí.

• Velice ochotný personál

Dobrý den Simono,
    děkujeme, že jste nám ochotně udělila 100% doporučení na náš e-shop. Velice si toho vážíme a jsme rádi, že jste byla s nákupem spokojena. Budeme rádi, když Vás u nás ještě uvidíme.

• nakoupil v obchodě Skibikecentrum.cz před 1 měsícem

Milý a zkušený človíčci v obchodě

Reakce obchodu Skibikecentrum.cz

děkujeme za vlídná slova chvály. Pro nás je to záruka toho, že se na náš e-shop budete jako zákazníci vždy rádi vracet.

• nakoupil v obchodě Skibikecentrum.cz před 1 měsícem

• Lyže přišly perfektně nastavené na lyžáky dítěte dle zadaných údajů, v ceně lyží, velká spokojenost.

Dobrý den Martino,
    těší nás, že jste se zbožím i jejím nastavením spokojená. Doufáme, že si na nás pro Váš příští nákup zase vzpomenete :-) Za pozitivní recenzi Vám děkujeme.

• Bleskový,spolehlivý,
    • Rychlé a příjemné jednání při výměně barvy

Rychlé a úplné informace o dodávce,napoprvé jsem netrefil barvu,následoval obratem příjemný telefonát,po té výměna za jinou barvu a znovu bleskové zaslání.Jestli maximum je 5* tak u mně máte 6 tou*.Je radost spolupracovat s takovým týmem.Děkuji Dalibor Žabčík

Dobrý den pane Žabčíku,
    je radost od zákazníků číst takové recenze. Naplňuje nás to nejen pozitivní energií, ale i chutí pokračovat v tom co děláme, protože je vidět, že zákazníci si toho opravdu váží. Velice děkujeme za tato vřelá a vlídná slova a budeme rádi, když se k nám budete i nadále rád vracet.

• nakoupil v obchodě Skibikecentrum.cz před 1 měsícem

V Sport95 v Brne excelentny pristup k zakaznikovi.

Dakujeme!

Dobrý den JaroKu,
    děkujeme Vám za nákup a za 100% doporučení našeho e-shopu. Budeme rádi, když si pro nákup sportovního zboží vyberete náš e-shop znovu.

• spolehlivost, dobré ceny

Reakce obchodu Skibikecentrum.cz

těší nás, že se můžete zařadit mezi naše spokojené zákazníky. Děkujeme také za Vaši pozitivní a 100% recenzi. Doufáme, že si při výběru dalšího sportovního zboží na nás opět vzpomenete a zavítáte na náš e-shop nebo k nám na kamennou prodejnu osobně.

• nakoupil v obchodě Skibikecentrum.cz před 1 měsícem

• velký výběr, možnost osobního odběru a seřízení vázání v ceně

Rychlý obchod, příjemné osobní převzetí, mohu jen doporučit.

Reakce obchodu Skibikecentrum.cz

velmi děkujeme za takto vřelá slova, velice nás taková recenze těší a motivuje nás dělat dál to, co děláme. Jsme rádi, že jste si pro výběr zboží vybral zrovna náš e-shop a doufáme, že jsme se neviděli naposled.

• Rychlost vyřízení objednávky

Dobrý den Zdeňku,
    jsme rádi, že jste s cenou zboží i rychlostí dodání zboží byl spokojen a to natolik, že jste nám dal plný počet bodů. Velice si toho vážíme a velmi Vám za takové hodnocení děkujeme. Doufáme, že si pro výběr sportovního zboží na nás příště zase vzpomenete a zavítáte opět k nám.

Vše OK.

Dobrý den Marku,
    děkujeme, že jste si našel chvilku a odeslal nám hodnocení sem na Heureku. O to více nás těší fakt, že jste byl s nákupem spokojen. Budeme se těšit na Vaši příští návštěvu ať už našeho e-shopu nebo kamenné prodejny.

Reakce obchodu Skibikecentrum.cz

děkujeme za projevenou důvěru v náš e-shop a za pozitivní 100% recenzi. Budeme rádi, když se k nám budete pro své sportovní potřeby vracet i nadále.

• Rychle vyrizeni

Reakce obchodu Skibikecentrum.cz

rychlá recenze. Děkujeme za ni a za plný počet bodů a 100% hodnocení. Budeme se těšit na Vaši příští návštěvu ať už našeho e-shopu nebo naší kamenné prodejny.

• nakoupil v obchodě Skibikecentrum.cz před 1 měsícem

• Výborná komunikace, ochota a progesionalni přístup.

Dobrý den Petře,
    jsme rádi, že naši zákazníci dokáží ocenit to, o co se maximálně snažíme. Spokojený zákazník je pro nás tou nejlepší vizitkou. Budeme rádi, když se k nám budete i nadále vracet.

• nakoupil v obchodě Skibikecentrum.cz před 2 měsíci

• možnost vyzkoušet v kammennem obchode

Reakce obchodu Skibikecentrum.cz

děkujeme, že i přes drobný nedostatek, jste udělil našemu e-shopu doporučení. Mrzí nás, že zboží, o které jste měl zájem, jsme neměli na kamenné prodejně. Doufáme, že jste si i přesto vybral dobře a naši prodejci případně poradili a vše sedí jak má.

• nakoupil v obchodě Skibikecentrum.cz před 2 měsíci

Skvělé jednání, rychlé vyřízení objednávky i výměna zboží.

Reakce obchodu Skibikecentrum.cz

skvělá recenze. Jsme rádi, že vše proběhlo hladce a naplnili jsme Vaše očekávání na plný počet bodů. Děkujeme za recenzi.

• nakoupil v obchodě Skibikecentrum.cz před 2 měsíci

• Odborníci, kteří skutečně umí poradit

Dobrý den Annie,
    děkujeme za označení, kterým jste nás nazvala. Opravdu se snažíme zákazníkům co možná nejvíce s nákupem poradit. Za odborníky se v tomto oboru skutečně považujeme a těší nás, že nás takto nazve i náš zákazník. Děkujeme za to i za pozitivní 100% recenzi. Doufáme, že se tak k nám budete znovu ráda vracet.

• Rychlost, spolehlivost

Reakce obchodu Skibikecentrum.cz

děkujeme za stručnou, zato velmi jasnou recenzi. Těší nás, že jste byl s nákupem 100% spokojen a velice děkujeme za pozitivní recenzi na náš e-shop.