• Rychlé vyřízení objednávky
    • Výrobek neodpovídá požadavkům

Jsme velice zklamáni. Skartovačka má rozřezat maximálně 5 listů běžné tloušťky kancelářského papíru, funkce vynechává někdy už při skartaci jednoho!!! archu. Chystáme se vrátit výrobek zpět.

Vážený zákazníku,

pokud nejste spokojeni se zakoupeným výrobkem, lze ho vrátit ve 14denní lhůtě bez udání důvodu nebo 24 měsíců na reklamaci. Je možné, že se jedná pouze o vadný kus.
    My, jako prodejci zboží jako takové ovlivnit nedokážeme, proto nás mrzí, že jste se rozhodl náš obchod nedoporučit na základě vadného výrobku.

Děkujeme za pochopení.

S pozdravem tým AAO.

• Skartovačka je malá za tu cenu a skartuje jen na pruhy, neseká šikmo.

Popis by měl být podrobnější, to znamená, zvýraznit velikost a potom způsob skartace.

Vážený zákazníku,

Vaše recenze je absolutně neadekvátní k dané situaci.

Prakticky žádný skartovací stroj do 500 Kč není s příčným řezem. Pouze se svislým.

Úplně by stačilo nenakupovat impulzivně a podrobně si přečíst popis u výrobku, kde JASNĚ uvádíme, skartovač řeže na proužky silné 7 mm. Totožná informace je v záložce „Parametry“, kterou u každého stroje naleznete.

Recenze slouží k hodnocení obchodu a jeho služeb a ne k hodnocení výrobku jako takového. Pokud Vám stroj nevyhovuje. Měla jste možnost zboží vrátit do 14 dnů bez udání důvodu. Této možnosti jste nevyužila.

Z naší strany jsme pro Vaši spokojenost udělali maximum a zboží jste měla doma již druhý den od objednání. Pro případné budoucí objednávky důrazně doporučuji podrobně pročíst rozšířený popis, a když Vám nebude cokoliv jasné, obrátit se na kolegy z infolinky, kteří Vám velice rádi poradí.

Děkujeme za pochopení.

Váš tým AAO.

• nabídka zboží, které není k dispozici

nabídka zboží, které není k dispozici

Reakce obchodu Skartovacky.com

Vámi objednaný stroj jsme v dobu vytvoření objednávky bohužel neměli skladem. Distributor nás následně informoval o tom, že momentálně není produkt v ČR dostupný a bude přibližně za měsíc.
    Naše zaměstnankyně Vás poté obratem s touto skutečností obeznámila.

Pokud dojde k tomu,že zboží nemáme momentálně skladem, je o tom zákazník neprodleně informován prostřednictvím telefonu nebo e-mailu. Což se stalo i u Vaší objednávky.

Děkujeme za čas, který jste si vyhradil na psaní této recenze.
    S přáním hezkého dne team AAO s.r.o.

Vážení, děkuji, ale příště určitě ne.

Vážený zákazníku,
    bohužel z Vaší recenze není jasné, v čem konkrétně vidíte naše pochybení že jste nám dal negativní recenzi.
    Nicméně stroj, který jste objednal jsme měli vyprodaný a byl celorepublikově nedostupný. My jsme Vás kontaktovali pár minut po Vašem objednání, že stroj máme vyprodaný a předpokládané datum dodání by bylo za týden. Bohužel jsme nemluvili s Vámi ale Vaší asistentkou a možná tím došlo k nedorozumění.
    Nicméně stroj jsme v avizovaném termínu naskladnili a následně vyexpedovali takže z naší strany proběhlo vše korektně.
    Je nám tedy líto, že toto nedorozumění vidíte jako naši vinu.
    Nicméně děkujeme za čas, který jste věnoval psaní této recenze.
    S pozdravem AAO kancelářské potřeby

nesoulad dodávky s nabídkou

Vážený zákazníku,

skartovačku, kterou jste si objednali v pátek 30.10.2015 odesílal distribuční sklad hned následující pracovní den a to v pondělí 02.11.2015.
    Doručena byla 03.11.2015.
    Skartovací stroj PEACH 400-15, který inzerujeme k Vámi objednanému stroji ZDARMA Vám byl doručen 5.11.2015.
    Odesílali jsme ho z jiného skladu, proto jste skartovačku nenašla v první dodávce. I bez Vašeho upozornění by k expedici došlo.

Abychom Vám vyšli vstříct tak jsme Vám umožnili platbu na fakturu, kterou standardně umožňujeme jen státním institucím s stálým zákazníkům. A vy nejste ani jedno z uvedených.

Z výše uvedených důvodů tedy nechápeme proč jste nám udělila negativní recenzi.
    Z naší strany si nejsme vědomi žádného pochybení. Ba naopak, ještě jsme Vám umožnili obdržet zboží před fakturou jak uvádíme výše.

I tak si vážíme času, který jste věnovala psaní této recenze.

S pozdravem AAO kancelářské potřeby

• nízká cena zboží oproti jiným firmám
    • komunikace s lidmi ve firmě - nic neví,říkají "určitě ano" a neověří si to
    • nezájem o mou objednávku
    • svalování viny na dopravní firmu
    • odmítnutí slevy či ústupek zákazníkovi
    • nekomunikují se zákazníkem, ikdyž píší, že se při delší dodací lhůtě ozvou
    • neposkytují službu Sledování balíčku
    • prostě hrozné hrozné hrozné-nikdy více

nenakupujte zde
    obchod nedoporučuji
    v neděli večer objednám zboží a v pátek ještě není doručené i po mém středečním telefonátu, jestli už dali balíček dopravní firmě? která se vždy ozve sms zprávou, že balíček převzala a kdy ho dodá
    absolutní ignorace kontaktu se zákazníkem
    a jsem hodně naštvaná, byl to dárek s předáním v sobotu a nevyšlo to
    prostě hrozné hrozné hrozné-nikdy více

Reakce obchodu Skartovacky.com

zboží jste si objednala v neděli 12.07.2015. Expedováno bylo 13.07.2015 tedy hned následující den.
    K prvnímu doručování zásilky došlo dle záznamů přepravní společnosti v úterý 14.07.2015. Doručení bylo neúspěšné. Přepravní společnost DPD se Vám zboží pokoušela dodat celkem 3x. Poté byla zásilka vrácena zpět na expediční sklad DPD.

V pátek 17.07.2015 jste nám volali, že Vám zásilka nedorazila. Po ověření na expedici byl zjištěn výše uvedený stav. Obratem jste byla kontaktována s návrhem náhradního řešení pro úspěšné dodání Vaší zásilky.

Dohodli jsme se, že zásilku zašleme v pátek znovu a vy tak nebudete muset čekat, až se nám zásilka od přepravce vrátí zpět.
    S tím, že zásilka bude doručena nejdříve v pondělí 20.07.2015. Bylo nám sděleno, že v tom problém není a že jsme velice ochotní.
    Následně Vám tedy byla zásilka expedována znovu - podotýkáme, že ZDARMA na naše náklady.

K pokusu o doručení tedy došlo v pondělí 20.07.2015. Opět neúspěšně.Úspěšně se podařilo Vaši zásilku doručit až následující den a to 21.07.2015.

Jak tedy můžete vidět, z naší strany proběhlo vše v pořádku a v řádném termínu.

Přepravní společnost DPD kterou jste si zvolila sledování zásilky umožňuje ale číslo zásilky Vám v informační SMS, kterou Vás informuje o dni doručení nezašle.
    Není v našich technických možnostech, abychom čísla všech zásilek této přepravní společnosti zasílali každému zákazníkovi zvlášť.Na vyžádání číslo zásilky samozřejmě rádi sdělíme.

Opět si dovolíme opakovat, že jste nejméně 2x obdrželi informační SMS od přepravce s přímým kontaktem na řidiče (s kterým můžete termín dodání změnit, či časově posunout, k čemuž z Vaší strany ani v jednom případě nedošlo).

Je nám líto, že vzniklou situaci hodnotíte jako naše pochybení.
    U každé objednávky se snažíme, aby vše proběhlo k plné spokojenosti zákazníka.

Věříme, že po přečtení našeho vyjádření, Váš názor na nás přehodnotíte.

I Přesto Vám děkujeme za čas, který jste věnovala psaní této recenze.

S přáním krásných dnů,

tým AAO kancelářské potřeby.

• Jednání v případě reklamace.

Zvolit jiného obchodníka!

Reakce obchodu Skartovacky.com

pro urychlení vyřízení reklamace jsme Vás odkázali přímo na servisní středisko výrobce. Tím, že stroj zašlete přímo do servisního střediska si zkrátíte čekací dobu. Výrobek reklamovat způsobem kus za kus,který jste požadoval možný je, ale až po odsouhlasení servisním střediskem s tím, že reklamace je oprávněná. Není možné abychom Vám na prodejně stroj vyměnili a až poté ho odeslali k posouzení na servisní středisko.

Na Vámi navrhovaný způsob jsme z tohoto důvodu tedy přistoupit nemohli a předpokládáme, že ani žádný jiný prodejce by takto Vaší reklamaci nebyl schopen řešit.

Mrzí nás tedy, že Váš názor je negativní jelikož řešení, které jsme Vám nabídli bylo nejlepším možným způsobem, jak Vaší reklamaci co nejrychleji vyřešit k Vaší spokojenosti.

Přesto Vám i tak velmi děkujeme za čas, který jste si vyhradil na vyjádření Vašeho názoru.
    S přáním hezkého dne team AAO s.r.o.

• Objednala jsem skartovačku 19.12.2014 a dodnes nepřišlo potvrzení, že je na prodejně ve Slezské k vyzvednutí. Byla jsem při objednávce ujištěna, že i před Vánocemi bude zboží k vyzvednutí do 48 hodin.

Reakce obchodu Skartovacky.com

Vámi objednaný produkt jsme měli od dodavatele mít naskladněný ještě před Vánocemi, jak jsme Vám sdělili.. Bohužel distributor tento termín nedodržel z důvodu omezeného provozu a výpadku zakázkového systému. O tom, že Vaší objednávku nestihneme připravit do termínu, jsme se Vás opakovaně snažili informovat. Bohužel jste nám telefon nezvedala. Následně jsme Vám psali e-mail. Zřejmě vám spadl do spamu a proto jste měla pocit, že z naší strany neproběhla žádná snaha Vás informovat.

V těchto případech se naopak snažíme zákazníky obratem informovat o případných změnách stavu jejich objednávek, pokud se u nich vyskytne nějaká komplikace, která vede k pozdržení jejich expedici. Případně se snažíme nabídnout náhradní výrobek shodných technických parametrů.

Doufáme, že přehodnotíte názor a příště nakoupíte opět na některém z našich e-shopů.

Děkujeme za čas, který jste strávila nad psaním této recenze.
    S pozdravem team AAO s.r.o.

• 10 dnů po objednání mi přišel dotazník k nákupu. Dříve než objednané zboží. Co dodat ?

Reakce obchodu Skartovacky.com

Vámi objednaný stroj jsme v dobu vytvoření objednávky neměli skladem. Distributor nás informoval o tom, že nastal delší výpadek ve výrobě. Naše zaměstnankyně Vás poté obratem kontaktovala se skutečností, že stroj který jste objednal je momentálně nedostupný a naskladněn bude řádově do 14-ti dnů.

Pokud dojde k tomu,že zboží nemáme momentálně skladem, je o tom zákazník neprodleně informován prostřednictvím telefonu nebo e-mailu.. Což se stalo i u Vaší objednávky.

Děkujeme za čas, který jste si vyhradil na psaní této recenze.
    S přáním hezkého dne team AAO s.r.o.

Neobdržel jsem kompletní certifikát NBÚ, chybí příloha, která je nedílnou součástí certifikátu !!!
    Ani na žádost jsem přílohu neobdržel.

Reakce obchodu Skartovacky.com

certifikát NBÚ jste obdržel kompletní, i s přílohou. Certifikace NBÚ u Vámi zakoupeného stroje se vztahuje pouze na skartaci papíru, nikoli CD nosičů.
    Mylně jste se domníval, že certifikaci podléhá i skartace CD.
    Pokud od distributora dostaneme jako součást balení jakékoli dokumenty(záruční listy, návody k použití, nejrůznější certifikace) zasíláme je zákazníkovi společně se strojem.

Děkujeme, že jste si našel čas napsat tuto recenzi a doufáme, že toto nedopatření neovlivní Vaše rozhodování při výběru e-shopu při dalším nákupu.
    S pozdravem team AAO s.r.o.

• Siroky sortiment.
    • Nelze se spolehnou na informace na webu.

Vubec se neda verit informaci obchodu o tom, zda-li je zbozi skladem, nebo ne. U vyrobku, ktery jsem si vybral byla informace, ze je skladem a tesil jsem se, ze si ho ten samy den na vydejnim miste vyzvednu.
    Chvili po te, co jsem odeslal objednavku mi ale volala zamestnankyne obchodu a sdelila mi, ze o tento vyrobek je zajem jen par kousku do roka a skladem neni, musi se objednat a doba dodani nekolik tydnu.
    Nekolik dni pote jsem se opet podival na web a u vyrobku byla stale informace, ze je skladem.
    Z tohoto duvodu bych obchod svym znamym nedoporucil.

Reakce obchodu Skartovacky.com

poslední kus Vámi vybraného stroje jsme vyskladnili pár hodin před Vaším objednáním.
    Od dodavatele jsme poté dostali informaci, že nastal výpadek ve výrobě a termín naskladnění tedy bude za pár týdnů. O této skutečnosti jste byl informován.
    Stavy skladových zásob jsou pravidelně aktualizovány. Konkrétně u tohoto stroje sice bylo uvedeno skladem ale v popisu produktu byl uveden termín doručení 3-4 týdny.Následně byl stroj stažen z prodeje protože se již nevyrábí.
    Pokud si zákazník vybere výrobek, který nejsme schopni vyexpedovat do 48 hodin je o tom vždy neprodleně informován.
    Děkujeme, že jste vyjádřil svůj názor.
    S pozdravem AAO s.r.o.

• dp dnešního dne jsem neobdžel daňový doklad k nákupu

Reakce obchodu Skartovacky.com

každé zboží, které od nás je expedováno má přilepený daňový doklad v průhledné,červené obálce na vrchu zásilky. V 95% chybějících daňových dokladů se stává, že zákazník obálku strhne aniž by se do ní podíval. Pokud nás o této skutečnosti informuje, obratem mu daňový doklad zašleme e-mailem ve formě PDF.
    Takže pokud jste nás o této skutečnosti informoval, jistě Vám faktura byla poslána výše uvedeným způsobem. Mohlo se například stát, že Vám e-mail spadl do spamu a vy jste se mylně domníval, že jsme Vám daňový doklad nezaslali.
    Věříme, že toto nedopatření nebude důvodem, proč u nás nenakoupíte i příště.
    Vážíme si času, který jste věnoval této recenzi.
    Děkujeme.
    S pozdravem AAO s.r.o.

• dlouhá doba dodací a neschopnost reagovat včas a sdělit problém se zbožím

pouze pro silné nervy

Dobrý den
    Bohužel nejsme schopni identifikovat o jakou objednávku se jedná. O případných problémech se zbožím informujeme v den přijetí objednávky. Pro dotazy máme na webu několik tel. čísel a emaily na které odpovídáme prakticky okamžitě.
    S pozdravem team AAO

• Žádná komunikace

Řádně jsem vyplnil objednávku na zboží uvedené jako skladem a to včetně všech požadovaných údajů. Webové stránky prodejce vygenerovaly číslo objednávky. Tím ale vše skončilo. Žádné potvrzení objednávky e-mailem, žádná sms, žádná reakce prodejce. Zboží jsem nakonec zakoupil jinde.

Dobrý den
    V případě, že zadáte špatný email a nezadáte telefon nejsme schopni Vás kontaktovat. Ze systému se generuje automaticky potvrzení objednávky, které Vám tudíž nepřišlo. O odeslání zboží informujeme prostřednictvím SMS a emailu.
    Velice se omlouváme za vzniklé komplikace, které však nevznikli naší chybou.
    S pozdravem team AAO

• Objednal jsem zboží. Po dvou týdench čekání jsem volal do obchodu s dotazem na objednávku. Bylo mi sděleno, že se asi stala chyba v systému a obratem mě budou kontaktovat. Další dva týdny uplynuly a nic se neděje.

neprofesionální přístup