• Špatné zboží
    • Neschopnost reklamace

Koupil jsem zde reproduktor, ten přišel docela rychle, ovšem nefungoval. Hned na první email mi prodejce odpověděl že tam není baterie (musel to vědět) tak ať mu to pošlu zpátky. Dobírku si samozřejmě nevyzvedl, takže mám nefunkční reproduktor a peníze v pr****. Nedoporučuji!!!

• ---
    • naprosto otřesné služby, nakonec mi skvěle počítač opravili mezi potrefenou husou a papírnictvím kousek od štrossmyerova náměstí.

...

• Bohužel jsem opravu svého notebooku řešila narychlo a nestihla si přečíst recenze zde a také jsem naletěla a na konci března svěřila svůj počítač k jednoduché opravě této společnosti.
    • Do dnešního dne se mi dostalo několik lží a od jisté doby společnost nekomunikuje vůbec.
    • Prosím všechny, kteří mají stejný zážitek, abychom se spojili a vyřešili případné hromadné trestní oznámení, ke kterému bychom se mohli všichni připojit.

• - objednávka z eshopu dorazila do 2dnu
    • - byl mi zaslán kod balíku
    • - zboží použité v dobrém stavu
    • - nemohla jsem se dovolat do firmy
    • - zlepšit komunikaci

koupila jsem levně co jsem chtěla a zboží dorazilo brzy a v pořádku

• Všechno

Zloději, lháři a podvodníci!!!!

• všechno

I já přidávám pro ostatní potenciální zákazníky tohoto obchodu svoji negativní zkušenost s komisním prodejem. Dal jsem do komisního prodeje hodinky a i když domluvená doba po kterou měli být hodinky v komisi prodávány za předem domluvenou cenu již vypršela, tak stále nemám peníze za jejich prodej a ani hodinky. Na dotazy kdy peníze obdržím nereagují , dovolat se jim nedá, obchod je neustále zavřený prý z technických důvodů. Předáno k šetření Polici ČR.
    Opravdu lepší se tomuto obchodu vyhnout.

• -
    • Zjišťuji, že nejsem jediný kdo naletěl. U těchto "podnikatelů" mám už přes 3 měsíce neopravený notebook + zálohu. Nemohu z nich dostat ani jedno. Obchod je zavřený, telefony neberou. Podal jsem už oznámení na policii a ostatním poškozeným bych radil to samé. Nemělo by jim to procházet tak snadno. :)

Radím vyhnout se obloukem!

• podvodníci

V polovině listopadu jsem zadal notebook k oprave jednoduché závady, nemám ho dodnes. Nekonečná série navzájem si odporujících výmluv a slibů. Vypadá to, že žádného servisního technika nemají. Telefon neberou, poštu nepřebírají. Neskutečná arogance a drzost. Když jsem se pokoušel domluvit na nějakém řešení, Fr.Sikora mě seřval a vyhodil, a to je mi přes 70 let. No, přišel jsem o starý poškozený notebook, kvůli tomu se nepotento. Ale máme v rodině advokáta, ten už začíná konat, je třeba těm šmejdům zatnout tipec.

• přeinstalování software na PC do druhého dne
    • překvapivě slušné jednání a slušná cena

spokojenost

• dobrá dopravní dostupnost
    • kladné dopoučení
    • dobrá cena za opravu mobilu

doporučím dále!!!!!!

• Korektní jednání
    • Snaha postavit se čelem i ke staršímu případu spadajícího do období před změnou majitele.
    • Konzultace nad rámec dodavatelských povinností.

Současné vedení obchodu doporučuju.

• Zboží dorazilo v pořádku a plně funkční. Skvělá cena.
    • Delší reakce na email.

S prodejcem jsem více méně spokojen.

• Rychlost opravy
    • Možnost opravy dané značky telefonu
    • Bohužel, daná závada nebyla odstraněna
    • Pomalejší zpětná vazba směrem k zákazníkovi

Vyhledáno z důvodu opravy USB konektoru na telefonu, nefungovalo nabíjení přes nabíječku.

Oprava byla provedena před avizovaným termínem, bohužel se po pár dnech daný problém opět ojevil.

Nakonec bylo vše vyřešeno kompenzací, v tomhle ohledu jsem kvitoval přístup vedoucího.

• Dočkáte se jen arogantního jednání a lží. Už 3 měsíce nemám ani reklamované zboží ani peníze.

Tomuto obchodu se zdaleka vyhněte. Budou Vás jen vodit za nos.

• - rozumná komunikace
    • - oprava proběhla v termínu

Nechal jsem si vyměnit display na Samsung S4 mini vše proběhlo do 3dnů, jak jsme se domluvili, cena přijatelná.

• Arogantní a lživé jednání
    • Nulová schopnost umění komunikace se zákazníkem
    • Zastrašování zákazníků
    • Neochota a neschopnost
    • Nedodržování smluvních podmínek
    • Před třemi měsíci jsem reklamovala baterii do I5 zakoupenou v jejich obchodě a při reklamaci jim nechala i svůj telefon - do dnešního dne telefon nemám!!!

V prosinci 2015 jsem si nechala servisem vyměnit autorizovaou baterii pro I5. Z opravy na počkání se stala oprava na téměř 2h pod vedením "schopného servisáka" p.Kubíčka. Do 14 dnů jsem byla v servisu zpět s tím, že baterie nefunguje tak jak má a naivně jsem si myslela, že mi bude opět na počkání vyměněna za novou, tentokrát opravdu za autorizovanou, za níž jsem i zaplatila vyšší cenu. Opak byl pravdou. baterii jsem v servisu musela nechat na reklamaci a to i se svým I5, aby se zjistilo, že problém je opravdu jen v baterii a ne v mém I5. A to byl den, kdy jsem svůj telefon viděla naposled. Po měsíci jsem se dostavila k převzetí reklamace, kde mi bylo sděleno, že se změnil majitel a dokumentace je postupně přebírána. Nastal kolotoč lží, výmluv a arogantního jednání ze strany pana Sikory a jeho otce. Dospělo to do stadia, kdy jsem podala trestní oznámení na Policii ČR a také podnět na ČOI. Zdá se, že Sikorovi se ale nezaleknou ničeho a nikoho, vše je stále v řešení, do dnešního dne nemám ani telefon ani mi nebyla uhrazena částka za zakoupenou baterii a ani vzniklá škoda za telefon.

Tutu firmu nedoporučuji, zvlášť pokud si chcete nechat opravit věci od značky Apple!!!! Určitě se vyplatí jít do prověřeného ne-li rovnou autorizovaného servisu a zaplatit za opravu trochu vyšší částku, než jít do Simply Cash zaplatit sice "o pár tisíc méně” a pak už svůj přístroj nikdy nevidět.

• Prolhaný a arogantní personál
    • Neschopnost a neumětelství

Poté co jsem této firmě svěřil na opravu svůj osobní notebook a po provedení diagnostiky se domluvil na VÝMĚNĚ grafické karty, mě "servisní technici" tahali přes půl roku za nos(moje hloupost že jsem se nechal, bohužel nerozumím počítačům), nejdříve že karta ještě nedorazila, potom že kromě karty bude ještě potřeba vyměnit základní desku protože je problém s BIOSEM atd. Nakonec když jsem chtěl notebook vrátit tak se nejdříve vymlouvali na to že notebook není smontovaný a že "technici" mají dovolenou. Těsně po "změně" firmy Simply Cash na Abase jsem se na svoji žádost o vrácení notebooku dokonce dočkal reakce kdy mi personál do očí tvrdil, že můj počítač tam není, že si ho odvezla původní firma (když mi před několika dny ten samý člověk tvrdil že počítač čeká na smontování). Po výměně názorů kdy nepopírám že jsem nebyl zrovna příjemný a odchodu s prázdnou jsem si v obchodním rejstříku dohledal informace o obou společnostech a kontaktoval pana jednatele. Po upozornění, že hodlám nastalou situaci řešit přes policii a ČOI se zbytky mého počítače zázračně našly- chybějící šroubky a krytky jsem už neměl sílu řešit. Jako poslední šanci na opravu počítače jsem požádal kamaráda, ten našel, objednal a vyměnil správnou grafickou kartu během dvou týdnů a notebook opět pracuje bez problémů.

Shrnuto podtrženo- lépe se této firmě vyhnout a pokud už s ní máte co dočinění doporučuji situaci řešit přes policii a ČOI.

• Rychlá oprava
    • Solidní jednani

Bylo mi řečeno, že telefon bude do 14 dnů opraven, za tři dny byl byl opravený

• Otřesné, ulhané a agresivní chování s absolutně nulovou snahou generovat spokojeného zákazníka

Vůbec mi nejde do hlavy jak takový obchod může v dnešní době existovat? V jednom kuse lžou, vymýšlí si a když se dostávají do úzkých v argumentech, začnou být agresivní

• oprava prasklého displeje během dne
    • nezvládnutí dvou dalších oprav - žádání zaplacení v ještě vyšší částce než původně dohodnuté
    • velmi arogantní chování pana vedoucího

Pan vedoucí mě seřval jako malou holku, když jsem nechtěla zaplatit opravu jednoho z mobilů (z těch dvou, které zůstaly neopraveny), u kterého se nezměnilo vůbec nic! Navíc žádal vyšší cenu než předem dohodnutou! Argumentoval tím, že techniky musí z něčeho zaplatit - já ale také musím peníze vydělat.
    Přestože první z mobilů byl opraven velmi rychle, z celé návštěvy si odnáším velmi nepříjemný pocit a má peněženka je lehčí o 3600 Kč - z čehož 1200 Kč je za opravy, které se nepovedly.