Jsem maximálně spokojen, je to kvalitní zboží.
    Stanislav

• rychlé jednání

Jsem spokojená,zboží bylo velice rychle doručeno v pořádku

Všechno ok

• výhodná cena mnou zakoupeného zboží a rychlost dodání
    • nic mě nenapadá

Maximální spokojenost, vše v pořádku

K obchodu výhrady nemám. Jen baterie a její životnost je pouze měsíc, klíště byť v omezeném množství pejsek stejně chytí a náhradní baterie (viz nabídka) s obojkem nepřijdou. Obojek jsem zakoupila podruhé pro dalšího pejska, abychom zjistili jak bude fungovat u něj s tím, že jsem věřila, že dostanu i náhradní baterie.

Reakce obchodu SimpleSmile.cz

mrzí nas, že nejste spokojena s životností baterie v našich ultrazvukových obojcích.
    Obojky dodáváme standardně již asi deset let a dle naší zkušenosti baterie vydrží asi 2 roky. Z této výrobní série z letošního února je ještě nikdo, dle zpětné vazby od pravidelných zákazníků, měnit nemusel.
    Prosíme, dbejte na to, aby se pejsek s obojkem nekoupal, vyzkratování baterií velmi významně negativně ovlivní jejich životnost. Obojek zapínejte pouze, když s pejskem půjdete ven do oblasti, kde se klíšťata mohou vyskytovat. Například v dopravním prostředku není důvod, aby byl obojek zapnutý.
    Baterie jsou naprosto běžné, velikosti AG 13, které doslova za pár korun koupíte v Lidlu, nebo kdekoli, kde baterie nabízejí.
    Samozřejmě Vám je můžeme zaslat i my ze simplesmile.cz, pokud si to budete přát.
    Přejeme krásný den

Tým simplesmile.cz

• Rychlý spolehlivý nákup
    • Přehlednost www
    • Zboží skladem bylo skutečně ohned odesláno

Rychlé a spolehlivé

• Zatím spokojenost

Zboží byla bleskurychle odesláno. Doporučuji.

• Obchod dodal jiné zboží, nedá se dovolat na uvedené tel. číslo. Komunikace teda žádná.

S obchodem se nedá komunikovat po telefonu, obchod nedoporučuji.

Reakce obchodu SimpleSmile.cz

Vážený pane Holečko,
    nerozumíme Vaší recenzi.
    Dodáno Vám bylo přesně Vámi objednané zboží. Hned druhý den jste nám telefonoval, že jste omylem objednal koncovky pro jiný kartáček a my jsme Vám na naše náklady poslali ihned ty správné a od té doby čekáme stále na vrácení těch původních od Vás. Podle našich informací jste tak ještě neučinil.
    Pokud je ještě něco, co pro Vás můžeme udělat, jsme Vám, stejně jako ostatním zákazníkům každý pracovní den k dispozici na našich kontaktních mailech nebo telefonu.

Tým simplesmile.cz

• Rychlé dodání velká spokojenost díky

Obchod doporučuji, opravdu hodně dobré ceny

• Rychlost vyrízení objednávky a předání dopravci.

• spolehlivost a rychlost
    • ---

výhodná cena zboží, které objednávám

Rychlá komunikace přes email

Super

• Výběr
    • Výborná komunikace

Byl jsem nadšený z dodací lhůty. v podvečer jsem objednal, druhý den bylo na Zásilkovně.

rychlé vyřízení i dodání