• Nejlepší byla cena, proto jsem nakoupit v tomto obchodě...

• je v Plzni

• -Kvalitní filtry za rozumné peníze.
    • -Přehledně řazené dle průměru.
    • -Velký výběr z uni.filtrů a rozsáhlí výběr sportovních filtrů do sériových airboxů.
    • -U uni.filtrů postrádám informaci do jakého max. výkonu motoru je doporučen.

Filtr simota jsem zakoupil po doporučení známého a už bych nikdy nekoupil žádný běžně dostupný sportovní filtr v autodoplncích "polskou napodobeninu sportovního filtru" který nefunguje jako filtr, pouze tak vypadá a všechny drobné nečistoty letí do motoru.
    Rozdíl v cenách není téměř žádný. Škrtící klapka motoru je mnohem dražší, tak proč ji ničit když můžete mět kvalitní filtr za příznivou cenu.
    Pokud si nevíte z výběrem filtru rady, určitě Vám prodejci ochotně poradí.

Reakce obchodu SIMOTA CZ

Dobrý den, děkujeme za vaši reakci. Universální filtry vybírejte dle velikosti, průměru vstupu který je daný. V naší nabídce máme dva typy - menší vhodný do 120kW, větší nad 120kW.
    Přejeme Vám pěkný den
    Team Simota.cz

• skvělé ceny
    • asi žádné

v pohodě a všem doporučuji

• Rychlost dodání a kvalita zboží

Podle mého názoru je to jeden z nejlepších internetových obchodů.

• specifické zaměření a přehlednost
    • slevový program pro studenty a registrované zákazníky, doprava zdarma nad 1000-Kč.
    • Reference zákazníků přímo na webu. Vadí mi že samoinstalace kterou, zvládne i "levák" je bez záruky. Zdá se mi úplně zbytečné jezdit z každou pytlovinou do servisu.
    • Doba doručení není tragická, ale mohlo by to být lepší.

jedna z mála obchodu kde propagovaná věc skutečně funguje. Z výrobkem zcela spokojen.

• jsem velmi spokojen
    • slabiny jsem nenašel

doporučuji pro nákup

• Hlavní slabina obchodu je,že po objednání zboží nejenom,že zboží nedorazí ani po 10 dnech,ale ani se nikdo neozve co se dějě nebo proč zboží nedorazilo.

Pěkně vypadající obchod u kterého si nemůžete být jisti,že vám vámi objednané zboží dorazí.

Reakce obchodu SIMOTA CZ

Vážený pane Anonyme! Tak to důrazně odmítám a rád bych aby jste nám napsal více o problému na email [email protected]! Nejsme si toho vědomi. Nyní jsme ale měli 14 dnů dovolenou (uvedeno bylo přímo na stránkách, neexpedovalo se) a nebo jste si objednávku vůbec neodeslal! Vše je skladem nebo vždy uvádíme dostupnosti!!! Hezký den team Simota.cz

• Dobré ohlasy na kvalitu filtrů.

• Kvalita
    • Odezva obchodu

• zbozi kde jinde nekupim jen u Vas
    • dobre ceny zbozi
    • Rychla doprava
    • Postupne pribivajici sortiment

Dobre udelany popis k zbozi + prehled eshopu

skusenost z obchodem zatim velmy dobra

Doporucil bych obchod ale lidi moc neduverujou nebo nemaji cas/penize

• přehledný a velmi vstřícný přístup

Vše OK

• Možnost nákupu i mimo pracovní dobu kamenného obchodu.

Já osobně doporučuji. Zásilka dorazila do dvou dnů a neporušena. Solidní s rychlé jednání.

• Cena, rýchlosť, kvalita
    • Mohla byť možnosť vybrať si farbu filtra, doručený mi bol červený a viac by sa mi páčil modrý.

Reakce obchodu SIMOTA CZ

Dobrý den pane Palko, bohužel ve vašem případě nelze objednat modrý. Červený je daný v tomto provedení výrobcem. Hezký den Team Simota.cz

• slušné zboží za dobré peníze
    • pouze jeden obchod bez poboček v jiných městech
    • chtělo by to možná více konkrétní popisy zboží

Reakce obchodu SIMOTA CZ

Dobrý den, prodejce máme pokryty ve větších městech, ale v dnešní době internetu a přepravních služeb přímé zastoupení neřešíme. Popisy jsou maximálně dostupné! S přáním příjemného dne Team Simota.cz

• dobré informace o produktu
    • kvalitní a přehledné stránky
    • velmi dobrá cena
    • v zásilce jsem postrádal návod v češtině

• rozumné ceny
    • navim

Vše v naprostém pořádku,popis zboží,ceny,komunikace.

• vše co se týká autosportu a autotuningu.
    • tento obchod podle mého názoru nemá žádné slabiny...a pevně doufám že nikdy ani nenastanou:)

já sám jsem už vyzkoušel spoustu produktů v oblasti tuningu.Před týdnem jsem si u této firmy objednal :turbo ventilátor na svoji vytuněnou a načipovanou tdi octavii.kdo nevyzkoušel,neví!to auto letí za plynem jak vystřeleno z praku.i na tdi je krásně slyšet ten zvuk.Simota doporučila a já jsem špičkově spokojen.firmu Simota všem DOPORUČUJI:)

Reakce obchodu SIMOTA CZ

Dobrý den, moc vám děkujeme za tuto reakci. Moc si ji vážíme a budeme se i nadále maximálně snažit. Hezký den Team Simota.cz

• -1-Komunikaci
    • -2-přehlednost
    • pro Laiky podrobnější video nebo povídání o výhodách a funkci těchto filtru....

-1- Byl přehledný
    -2- Zkusenosti jsou zatím velmi dobré
    -3- Ano...
    -4- Cena a Rychlost...

• Zboží, které se standardně nenabízí
    • Zatím mě nic nenapadá

Nevím, jestli má obchod výhody nebo nevýhody, ale zkusil jsem jejich výrobek, kde se obchod chlubí velice dobrými výsledky v oblasti filtrů vzduchu a speciálními olejovými filtry, tak jestli nezadřu motor a bude mít investice v celkovém běhu smysl, tak budu dohndotit spokojenost :)