• velký výběr zboží
    • dobrá komunikace

Chybí dodací list, popř.faktura. U šperků bych také očekával certifkát o ryzosti šperku.

Reakce obchodu Silvertime.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Fakturu zasíláme ke každé odeslané objednávce e-mailem, vzhledem k vánočním svátkům se odeslání faktury zdrželo, za to se omlouváme (faktura Vám byla odeslána 2. ledna). Ke zlatým šperkům se certifikáty nedodávají. Každý zlatý šperk vážící víc než 0,5 g musí být označen puncem, který zaručuje ryzost šperku.

Doufám, že tato recenze bude přínosná i pro další nakupující a přeji Vám krásný den.

Jirka ze SILVERTIME

• obchod nedodržel slíbený termín a trvalo 4 dny, než mi své potíže s dodáním zboží sdělil, ačkoliv sliboval reakci do 48 hodin, u vánočního dárku je to pak problém

příště už zase jen dostupné "kamenné" obchody

Reakce obchodu Silvertime.cz

děkuji za Vaše hodnocení. Zboží pro Vás bylo objednáno a standartně nám je do 48 hodin doručeno. Bohužel během Vánoční sezóny dopravci nestíhají a ani nám nedodávají zboží do 48 hodin, jak je přes rok obvyklé. Kontaktovali jsme Vás obratem, poté co jsme zjistili, že nám Vámi objedané zboží dodavatel nedodal s tím, že je zboží nedostupné a ptali se zda Vám máme nabízet nějakou alternativu. Na Vaše přání jsme objednávku zrušili.

Ještě jednou se omlouvám za vzniklé komplikace.

Jirka ze SILVERTIME

ochota, vstřícnost, příjemné jednání

Velká spokojenost

Reakce obchodu Silvertime.cz

jsme rádi, že jste byli s nákupem u nás spokojeni a těšíme se na další spolupráci.

za tým SILVERTIME,

• Snadný nákup
    • Rychlé doručení
    • Skvělé ceny
    • Osobní přístup

Nákup v tomto obchodě můžu vřele doporučit

• Široký výběr zboží
    • Nevím o žádné

Obchod doporučuji

Dobrý den Jane,
    děkujeme za kladné hodnocení, nabídku e-shopu budeme i nadále rozšiřovat a těšíme se na další spolupráci.

Zároveň Vám přejeme krásné vánoční svátky a šťastný nový rok 2018.

za tým SILVERTIME,
    Jirka

• jsem spokojena,nemám žádné výhrady

Přesto, že jsem objednané zboží vrátila z důvodu mylného popisu zboží na webu obchodu, dávám spíše kladné hodnocení a obchod doporučuji. Komunikace nebyla moc rychlá, ale vše se vyřešilo a nakonec jsem neplatila nic navíc, protože mi proplatili i poštovné. Konec dobrý, všechno dobré.

Velká vstřícnost, perfektní komunikace,rychlé dodání. Maximální spokojenost

Reakce obchodu Silvertime.cz

jsme rádi, že jste byla s nákupem i naším přístupem spokojena. Děkujeme za Vaše hodnocení a doporučení.

Za tým SILVERTIME,

• spolehlivost
    • rychlost dodání

• kvalita komunikace
    • rychlost dodání

• Dobré ceny

Objednala jsem si nástěnné hodiny a jsem s nimi moc spokojená. Jsou nádherné, moderní. Zboží mi mělo dorazit přepravní službou, ale nakonec jsem si ho po telefonické domluvě vyzvedla na prodejně.

• Rychlý a kvalitní
    • Bez slabin

Perfektní nákup Děkuji

• přehlednost
    • zboží velmi dobře zabaleno, ale krabice velmi nevzhledná
    • dopravní služba nevolá předem

na malé drobnosti velmi dobrá spolupráce

• Dobra komunikace
    • Zbozi bylo flekate, rezave, asi malo postribrene, nedorazilo ani v original krabicce ani s certifikatem o pravosti kamenu. Nicmene pan majitel velmi vstricny a poskytl nam slevu ze zbozi, tak snad nam penize zpet posle. Majitel solidni pan.

Kvalita zbozi neodpovida, ale mozna to byla jen nahoda. Majitel solidni

• uvítala bych certifikát o pravosti

• komunikace, cena
    • Rytí do pstýnků nás zklamalo.

Skvělá, rychlá komunikace