Bohužel jsem se dostal k výdejnímu místu až 7.12. takže se budu muset domluvit na náhradním zaslání. To ale není chyba obchodu. S tím jsem naopak spokojen.

• Rychlé dodání doporučuji

Super komunikace rychlé dodání a hlavně podrobný návod v češtině. Mohu jenom doporučit.

Rychlé dodání.

• Jako obvykle - seriozni komunikace, vyborna informovanost, rychle doruceni.

• Seriozni jednani, informovani a rychlost doruceni.

Neregistruji zadnou nevyhodu.

• Perfektní komunikace (e-mailem i tel.) a doplnění fotek i podrobných informací o produktu na odborné úrovni, zodpovězeny všechny otázky. Naprostá spokojenost. Dodací lhůta do druhého dne.

• Velké množství zboží
    • Rychlé vyřízení objednávky
    • Rychlé doručení
    • Zboží, které je jinde jen těžko je sehnání

Nakupoval jsem zde jednou a jsem naprosto spokojen. Doporučuji

• Špičková komunikace a ochota
    • Produkt funguje přesně jak bylo deklarováno

Zatím velmi funkční záležitost. Doporucuji

• Nefunkčné zariadenie

Hezký den,

se zákazníkem jsme se spojili telefonicky. Bohužel přehlédl informaci v popisu produktu a došlo k nepochopení. Zákazník jej chtěl používat k účelu, ke kterému zařízení není určené. Že zařízení k tomuto účelu nelze použít je v popisu produktu dokonce zvýrazněno červeným písmem, ale zřejmě byla tato informace zákazníkem přehlédnuta.

Pokud si s výběrem produktu nejste jistí, kontaktujte nás, prosím, na uvedeném telefonu, nebo emailem. Rádi Vám s výběrem poradíme a vyhneme se tak zbytečným nepříjemnostem.

majitel obchodu

• obchod super zboží jsem dostal za včas doporučuji všem

• Velký výběr zboží.
    • Produkt přišel připravený k okamžitému použití. nemusel jsem nic nastavovat.

Jen ty nejlepší zkušenosti a to opakovaně a doporučuji i těm opravdu náročným

Zakoupil jsem "Stínící box z luxusní PU kůže pro 5+ mobilních telefonů - 210 x 130 x 70mm". Výrobek nemá deklarované vlastnosti, pohledově vypadá OK, nicméně nestíní rádiový signál a ani nestíní akusticky. Zboží budu vracet.

Hezký den,

stínící box je vyroben ze stínících materiálů, které vloženému zařízení zamezí v přijímání a odesílání bezdrátových signálů. Box žádným způsobem neruší akusticky a tato vlastnost není uvedena v popisu produktu, to dělají pouze boxy šumové / ultrazvukové. Pokud však nestíní signál, je box vadný a peníze Vám samozřejmě vrátíme. Kdybyste se nám ozval telefonicky, nebo nám napsal email, obratem bychom Vám zaslali nový kus, nebo k Vám pro vadný alespoň poslali kurýra, abyste s vracením zboží neměl žádné náklady.

• Nefunkční zboží

Ty levnější fungují jen kde není signál

Vážený zákazníku,

pokoušeli jsme se s Vámi telefonicky spojit, abychom problém mohli vyřešit, ale Vámi uvedené tel. číslo bohužel neexistuje. Pokud chcete situaci řešit, odpovězte na náš email, nebo nás kontaktujte telefonicky. Zakoupil jste si rušičku GPS signálu, která funguje jako ochrana proti nežádoucímu sledování konvenčními GPS lokalizátory. Jak je i v popisu produktu uvedeno, zařízení ruší pouze GPS, tedy signál z družic, který slouží k určování polohy. Tato funkce je u Vašeho zařízení bezvadná, protože každé zařízení před odesláním testujeme, abychom měli jistotu, že zákazník obdrží 100% funkční produkt. Vaše recenze tedy s největší pravděpodobností vychází z neschopnosti zařízení rušit mobilní signál, k čemuž ale tento model není určen, protože pracuje pouze v pásmech GPS L1-L5.

• Jediný obchod který v čr prodává Flipper zero

• rychlost dodání
    • servis ke spuštění

• Jeden z nejlepe nakonfigurovanych eshopu na ceskem trhu - vyplneni adresy podle ico, oprava diakritiky, bez nutnosti vyplnovani nepotrebnych udaju
    • Ultra rychle dodani - objednano dopoledne a druhy den v 9:00 doruceno

Pokud obchod nabizi to conpotrebujete, rozhodne doporucuji. Skvela funkcnost eshopu a moznost poslat dysko skladnikum mi prijde super. Diky!

• vynikající komunikace
    • odborná zdatnost

Perfektní osobní komunikace s majitelem, lepší Eshop jsem ještě nepoznal.