• Zboží jsem zaplatila a druhý den mi bylo doručeno domů.

Zatím jsem plně spokojená. Dobrá cena a neskutečně rychlé zařízení.

• V žádném jiném obchodě jsem nesehnala vzorník nití pro strojovou výšivku.

• V sobotu ráno objednáno a v pondělí odpoledne doručeno domů. Klobouk dolů za tak rychle dodání že zahraničí.

Dobrý obchod, nízké ceny. Rychlé dodání.

• ochota , rychlost
  • Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Velký výběr zboží
    • Příjemná komunikace
    • Reklamace byla vyřízena obratem. Žádné čekání na opravu, ale rovnou výměna za nový.

Doporučuji.

Rychlost a komunikace

• Rozhodně doporučuji, pro mne jako laika, který kupuje dárek manželce a neví nic o overlocích, je tento obchod jednička. Velmi ochotný pán mi všechno trpělivě vysvětlil a pomohl vybrat. Je vidět, že zákazník je pro tuto firmu na prvním místě. Ani v jednom hovoru si nepostěžoval na předvánoční zhon a že nestíhá, tak jak je tomu jinde. Prostě profesionální přístup se vším všudy.

• Rychlé doručení
    • Kvalitně zabalené zboží
    • Dostupnost výrobku, který jinde nebyl skladem

• expresní doručení zboží

• Výběr

Byl to jediný obchod v Československu, který ještě měl na skladě mnou vybraný šicí stroj. Přesto, že je obchod na Slovensku, bylo doručení velmi rychlé a vše proběhlo, jak má.

ochota, perfektní výběr, přehledný obchod, stroj jsem zatím nevyzkoušela, konktétní poznatky přidám po vyzkoušení, dodáno obratem

• Rychlé odeslání
    • Spolehlivost

Nakupuji zde opakovaně, velká spokojenst!

• rychlé vyřízení objednávky
    • rychlé dodání objednaného zboží
    • spolehlivost
    • profesionalita

Vyhodna cena, vyborna komunikace, kvalitni zbozi, doporucuji

• sortiment
    • dárky k nákupu
    • ceny
    • rychlost odeslání objednaného zboží

Bezprostředně po objednání mě obchod kontaktoval s informací o vyřízení objednávky a odeslání zboží. Oceňuji osobní přístup a zájem o zákazníka. Zboží přišlo v pořádku se všemi doklady včetně záručního listu, faktury a podrobného návodu v češtině.

• Velmi vstřícný a ochotný

Chci se zeptat, jakým způsobem se bude řešit případná reklamace, když máte sídlo na Slovensku? Kolik zaplatím za zaslání reklamace Českou poštou? Budete mě tyto výdaje kompenzovat? Děkuji Vám za odpověď, Časanová

Reakce obchodu Sici-stroje-pean.cz

v případě reklamace stroj stáhneme a opravíme na vlastní náklady. To se samozřejmě týká strojů, které jsou v záruční lhůtě. U strojů mimo záruční lhůty je doprava a oprava zpoplatněna. Více najdete zde: https://www.sici-stroje-pean.cz/Super-zaruka-a17_0.htm

sici-stroje-pean.cz