Zboží stále nedorazilo

• Objednávka vytvořena před týdnem, obchod se zatím ještě neozval, v jakém stavu se objednávka nachází.

Zboží zaplaceno on-line kartou, ale po šesti dnech ještě nedorazilo...

• Po odeslání objednávky mi přišel mail s informací, že zboží není na skladě a neví se, kdy bude. V mailu byla uvedena možnost zrušení objednávky telefonem nebo mailem. Vzhledem k tomu, že jsem zboží objednávala o víkendu, jsem zvolila variantu mail. Zkopírovala jsem uvedenou mailovou adresu a zaslala storno objednávky. Po cca 8 dnech mi však přišlo upozornění, že objednávka byla vyexpedována.

Jak mám hodnotit něco, co stále nepřišlo?

13.12. Môj dopyt na 2 klinové remienky
    13.12. Cenová ponuka 11,99 eur, aj s č. účtu
    na urýchlené zaplatenie
    16.12. Poslaná faktúra na 18,76 eur
    27.12. Doručená zásielka
    Záver: Za, v podstate bezcenný tovar v obyčajnej obálke si vypýtali poštovné viac ako 10 eur. Natura med tiež z Č.B. si účtuje
    za balíky, opakujem za balíky 1,9 eura

Zaslaná režná niť byla pouze "podobná" té, kterou jsem si objednal.
    Místo nitě 42x3 mi zaslali jinou s označením 40x3.
    V reálu je to bohužel naprosto odlišná niť.
    Vzhledem k nízké ceně zboží se nevyplatí nic reklamovat.

Objednal jsem balík 8 dní před vánocemi abych to mohl dát jako dárek. Je 25., balík nikde a nic o tom nevím.

• Požaduje platbu předem

Reakce obchodu Šicí centrum

Zákazník nemluví pravdu . Na výběr je platební karta , osobní odběr, platba na fakturu, platba předem. Výběr dosti široký

Látka stále nedošla a reakce majitele žádná i po urgenci.

• Zboží zatím nedorazilo

Zboží nemám, peníze zpět taky ne a obchod na e-mail nereaguje

• Odešlou zboží stěží po 14 dnech a to po urgenci, přestože mají zboží skladem
    • Nepřebírají vrácené balíky, přestože bylo odesláno na adresu dle obchod. podmínek - opět urgence ať balík vyzvednou
    • Nevracejí platbu za vrácené zboží - opět urgovány a platba stále nikde
    • NEKOMUNIKUJÍ!!!
    • Zboží ani neodpovídá popisu a fotkám.

NEDOPORUČUJI!!!
    Nekomunikují, zboží neodpovídá popisu ani promo fotkám.
    Nepřebírají balíky a následně nevracejí platbu.

• žádná
    • dlouhá dodací doba, chudý výběr doručitele

Nesolidní.

Dosud mi objednávka nebyla doručena. I přes mou žádost o sdělení termínu doručení mi nebylo toto sděleno, má žádost zůstala bez reakce.

• Mou objednávku se nikdo nepokusil nachystat a odeslat. Po jednom týdnu kdy jsem se do obchodu nemohl dovolat, jsem objednávku zrušil.

po týdnu bez reakce obchodu, ani po písemném dotazu není dodnes žádná reakce - nedoporučuji

Žádná komunikace, jen se platba vrátila zpět na účet /a ještě to vypadá, že spíše zásluhou banky/ ...

• Nekomunikují se zákazníkem

• Obchod komunikuje, tak doufám, že vše vyřešíme.

Zatím obchod nemohu doporučit, objednala jsem si zboží a 30. 9. mi přišlo potvrzení objednávky. Ale 2. 10. mi pak obchod sdělil, že některé položky mé objednávky nejsou na skladě a že mi obchod dá vědět do 7 - 14 dnů. Zatím jsme v tomto časovém limitu a doufám, že mi přijde zpráva.
    Tři položky by ale měly být na skladě a ty mi zatím taky nepřišly. Místo toho jsem teď byla dotázána, jak hodnotím šicí centrum na základě mého nákupu. Nákup zatím neproběhl. Ale zatím ještě neuplynula dlouhá doba. Ráda hodnocení přehodnotím, pokud objednané zboží dostanu.