Eshop již neexistuje a firma je napsaná na bílého koně, takže reklamace zboží už bohužel není možná.

• - nereagují na reklamace,
    • - adresát nezmámy a reklamovaná zásilka poštou vrácena
    • - nelze se kontaktovat

NENAKUPOVAT

• ¨na objednavku rychla a bezchybna reakce
    • neodpovidaji na reklamaci, nelze s nimi navazat kontakt

nedoporucuji!!!

• cena, ale dodatečně si sami zaplatíte např. 6.000kč jako já za opravu.. nedovoláte se záruky!
    • nedostanete zboží s ČR zárukou a XXLshop vám ji neposkytne

NIC OD NICH NEKUPUJTE, NEFUNGUJE ZÁRUKA !!!
    Právě eskaluji problém s reklamací České obchodní inspekci :-( Přišla mi LG Cinema 55" LED TV, ale při poruše HDMI vstupu jsem se dozvěděl, že v ČR mi ji nikdo zdarma neopraví, protože je z Polska...
    Volal jsem na ShopXXL centrálu, kde mi řekli, že si mám TV nechat opravit a oprava bude proplacena. Cena za opravu byla vysoká, volal jsem jim tedy ještě jednou a oni cenu opravy schválili s vedoucím.

Po zaslání faktur nefungují kontaktní telefony, šéf pan Donáth nereaguje na emaily... firemní email už vůbec ne.

Neriskujte...
    Dle pozorování z venčí právě nyní krachují...nebo něco nekalého kují... rozhodně 99% jistota, že se zákazník spálí.
    Buďto zboží nepříjde a nebo nebude záruka.

UŽ SE ANI NEDÁ DOVOLAT NA ŽÁDNÉ Z ČÍSEL FIRMY

• Dobrá cena
    • Od objednávky do doručení to trvalo 4 týdny, přestože uváděli doručení do týdne. Komunikace s obchodem taktéž žádná sláva

Koncem března přestala firma komunikovat, vzhledem k nevyřešené reklamaci z 11.2. jsem podala stížnost na Českou obchodní inspekci.
    Obchod nedoporučuji.

• doména obchodu již neexistuje
    • nulová komunikace

již neexistuje

• Naprosto nefunkční obchod,objednávka mi byla potvrzena, poté oznámeno, že nastal výpadek v systému, že zboží bude dodáno do určitého dne, samozřejmě nebylo dodáno, komunikace žádná, kdyby alespoň oznámili, promiňte, zboží není...,zásadně tento obchod NEDOPORUČUJI.

Nedoporučuji, nespolehlivost, nulová komunikace, nedodání zboží.

• nízké ceny
    • objednané zboží nedodá a
    • pak už není co řešit...

Naprosté fiasko, nefunkční "obchod" - existuje pouze na internetu, ale de fakto neexistuje,
    na jakékoliv dotazy nikdo neodpovídá a nereaguje, naprostá ztráta času, nechápu proč jsou vůbec na internetu...Kdo nevěří, ať to zkusí taky

• První nákup, který prováděla přítelkyně o měsíc dříve bez problémů.

Zboží jsem objednal došlo potvrzení a poté informace o výpadku serveru od té doby nic. Objedané zboží už nemají dávno na skladě,rozhodně nedoporučuji!!

• Zboží jsem objednal 17.3.2013 a do 29.3.2013
    • jsem zboží nedostal.
    • Nekomunikuje,nedodává zboží v uvedené lhůtě.

V obchodě bylo u objednaného zboží dostupnost do 3 dnů a ani po deseti dnech jsem zboží neobdržel.Na mailovou komunikaci nebyla žádná odezva.Už nikdy více.Objednávku jsem po deseti dnech zrušil.

• nemohu posoudit, zatím jen špatná zkušenost
    • nekomunikace se zákazníkem

Zboží bylo objednáno před 10 dny i přes telefonické odsouhlasení objednávky a ujištění, že bude zboží obratem dodáno, tak dodnes nemám nic a ani na opakované e-maily mi nikdo neodpovídá.
    Takže dosud nevím, jak na tom objednávka je, hlavně, že mi přide formulář na doporučení obchodu.....
    Proto nemůžu doporučit.

• 17.3.jsem si objednal zboží,které mělo být skladem.
    18.3. jsem obdržel mail, že objednávka se vyřizuje.
    28.3. jsem obdržel poděkování za nákup.
    mezi tím vším nic. zboží nemám.
    názor na obchod si může každý udělat sám.

• o žádných nevím
    • nekomunikativnost, nezájem!

v žádném případě bych nákup přes tento obchod nedoporučila.

Nedodali zboží a při ověření přihlášení zpět nepřišla žádná odpověď

• sliby byly tri dny a po 10 dnech nic tak uz o to ani nemam zajem

• nulová komunikace

Nejhorší - dodací lhůta nedodržena, telefon nedostupný, emailová komunikace nulová - absolutní nespokojenost!!!!!!

• ??
    • komunikativnost v mém případě na 0

nedoporučuji.

• Co mam hodnotit, když mi nic nepřišlo, posíláte hodnocení a zboží ani informace kde je, nebo kdy dorazí, nikde. Tomu nerozumim, zřejmě jsme země, kde dnes znamená zítra.

Zboží nedorazilo a nikdo se mnou z obchodu nekomunikuje.