• nakoupil v obchodě SHOP PRO VAS s.r.o. před 2 týdny

Absolutně nedoporučuji!!! Zboží vůbec nedorazilo i přes deklarované 3 dny a zboží skladem, ani po 14 dnech nebyla paní na "speciální lince" schopná říci kdy zboží dostaneme. Firma je registrovaná v Polsku a linka je společná pro x e-shopů.
    Navíc u nákupu za 8000kc účtují dopravu!!Maximální zklamání a nedůvěra!!!!
    Na jiném shopu naštěstí vše ok!

• rychlost,cena

• neinformují o objednávce

Objednala jsem si dárek pro dceru, ze začátku všechno v pořádku, komunikovali, volali, kdy mi zboží doručí. A pak nic, čekala jsem na zboží a když už bylo 2 dny po plánovaném doručení, napsala jsem mail, abych zjistila, kde je problém a bylo mi oznámeno, že mi objednávku ruší, protože zboží přišlo poškozené a nové nebude. Což je v pořádku, stát se to může, ale kdybych se sama neozvala, čekala bych na doručení ještě teď. Příště už si neobjednám :-(

• Výborná cena produktu lednice LG GSX 961NSAZ
    • Vstřícná a rychlá komunikace se zákaznickým centrem.
    • Zatím jsem na nic nenarazil .

Trochu jsem měl obavy na základě předchozích recenzí .
    Ovšem Vše proběhlo v naprostém pořádku ( komunikace se zákaznickým centrem rychlá a vstřícný přístup ,veškeré informace jsem obdržel obratem a vše bylo tak jak mi bylo avizováno ) , vzhledem k tomu že jsem plátce DPH mi bylo zboží fakturováno bez DPH a za domluvenou cenu . Zboží po potrvzení objednávky dorazilo za 2 dny bez jediné vady a včetně řádné faktury. Co nedovedu posoudit a doufám ,že nebudu muset řešit ,je případná reklamace ale k výrobku je je vše včetně garance LG a manuálu v češtině ,tak myslím že LG záruka je v rámci EU bezproblémová .

• nakoupil v obchodě SHOP PRO VAS s.r.o. před 5 měsíci

Rýchle vybavenie objednávky a doručenie tovaru

• nakoupil v obchodě SHOP PRO VAS s.r.o. před 6 měsíci

• Výborné ceny.

Jednoduchá komunikace, rychlé doručení.

• nakoupil v obchodě SHOP PRO VAS s.r.o. před 1 rokem

Než jsem zadal objednávku, zatelefonoval jsem do obchodu abych zjistil, v jakém termínu je obchod schopen novou lednici dodat. Sdělený termín obchod na 100% dodržel.

• nakoupil v obchodě SHOP PRO VAS s.r.o. před 1 rokem

• Nízká cena, rychlost dodání zboží

Jen pro informaci bych dodal, že tento e-shop má sídlo v Polsku a zboží je zasíláno z Polska. Přesto dodání zásilky bylo velmi rychlé. Záruka na zboží je samozřejmě platná i v ČR. Pro velmi nízké ceny a spolehlivost mohu e-shop SHOP PRO VÁS velmi doporučit. Rád tam nakoupím zas.

• Dostupnost výrobku.
    • Spolehlivost.
    • Nevím o žádných.

Doporučuji ostatním.

• dlouhá dodací lhůta
    • nepružné a problémové řešení uznané reklamace

- při výměně reklamovaného zboží bylo toto již po avízu přepravní společností staženo bezdůvodně z doručování
    - z důvodu dodání nesprávného zboží (barva) a následného zpoždění řešení reklamace (přestože termín doručení byl telefonicky potvrzen) musela být 2x zrušena montáž (zpoždění 14 dní)
    - polská firma podnikající v ČR pod IČO 24694681, sankce ČOI za řešení reklamací
    - firmu nedoporučuji, raději si připlatit u české firmy

• Cena.

• Velmi výhodné ceny.

Bleskové zaslání,ihned po objednání jsem byla kontaktována a informována milou slečnou.

• Žádné.
    • Všechno.

Katerogicky nedoporučuji!

• najnižšia cena
    • web ako z 90. rokov
    • málo zrejmý rozdiel medzi jednotlivými variantami výrobku
  • nakoupil v obchodě SHOP PRO VAS s.r.o. před 2 lety

• Po objednání se druhého dne ozvala paní, shrnula objednávku a sdělila, že zboží bude doručeno ve středu, zda souhlasím. Po mém souhlasu se vše odehrálo jak řekla. Myslím si, že je to solidní jednání.
    • Dodané zboží mělo polský návod. S tím jsem počítal a než zboží došlo, měl jsem návod vytisknutý v češtině.

Zboží jsem si objednal z důvodu bezkonkurenční ceny.
    Jednání obchodu bylo solidní, co řekli přesně splnili.
    Jedinou nevýhodou je již zmiňovaný polský návod, ale dnes není problém vyřešit přes Internet.
    Obchod garantuje 24 měsíců záruční lhůtu.
    Za mne, rozhodně doporučuji.

• nakoupil v obchodě SHOP PRO VAS s.r.o. před 2 lety

• Nechal jsem se nalákat na cenu, která byla nižší, díky velikosti polského trhu. Podle zkušeností ostatních se však nákup může díky stylu vyřizování reklamací nakonec prodražit. Pozor, obchod je propojený, totožný s obchodem NovéBarvy. Sledujte recenze.
    • Inzeruje zboží jako dostupné, z dodání do 3 dnů se stalo čekání na tři týdny... Objednávka následně zrušena...

Nekupovat zde

• nakoupil v obchodě SHOP PRO VAS s.r.o. před 2 lety

V zásadě je všechno v pořádku. Jediná věc je, že trouba jsem si objednal je určen pro polský trh. Ale věřím, že by to neměl být problém

• Zboží pro polský trh

Časem se uvidí, jaká to je kvalita.

UŽ NIKDY!!!!
    POZOR - je to polský obchod!!!!