vše O.k.

Výhoda - výhodná cena vzhledem ke kvalitě výrobku;
    nevýhoda - neodvezou si vyřazenou ledničku, zákazník si tento problém musí vyřešit sám, a dále - zákazník se musí obrnit trpělivostí, než si v obchodě vyřídí objednávku

- příznivé ceny
    - termín dodání delší než specifikováno na e-shopu

Zboží jsem objehnala, vše mi potvrdili cca po týdnu volali že je zboží skladem a že tentýž týden mi ho doručí. Už je to déle jak 14 dní a nikdo se neozval a nereagují ani na e-mail. Jestli do konce týdne nedají žádnou zprávu, tak objednávku ruším.

• příznivé ceny
    • plnění inzerovaných termínů - neplněno

• žádná
    • mlčí a mlčí

• Špatná komunikace,dlouhá doba čekání i když penize si nechávali posílat prevodem.Poprve a na poslední jsem tady něco zaplatila co vůbec v obchodě nemají.katastrofa....teď se jenom dočkat vrácení peněz...

Nedoporučuje, ruce prič

• Slabà komunikace

první nákup - byla jsem spokojena

• Slíbili termín doručení do 3 dnů, nakonec z toho bylo 6 dnů a to bez omluvy, bez komunikace.

• Rychlost dodávky

• - široký sortiment za bezkonkurenční ceny

Rychlé doručení a bez problémů.

• Výrazně nižší ceny oproti konkurenci

Z předchozích recenzí jsem byla trošku rozpačitá, ale kvůli výrazně nižší ceně zboží jsem to riskla. Zboží došlo v pořádku v avizovaném termínu, takže za mě spokojenost.

• Rychlé vyřízení objednávky, dobrá komunikace
    • O dost levnější než jiné e-shopy
    • Nebyl český návod, ten jsem si stáhnul

Vzhledem k ne moc dobrým referencím jsem zvolil platbu dobírkou, což jsou samozřejmě peníze navíc. Zboží ihned dovezeno dle všeho z Polska, proto zřejmě levnější a bez českého návodu. Ale jinak proti e-shopu nemám výhrady.

• vše v pořádku, rychle dodané, dobrá cena

s nákupem jsem spokojena, co jsem si objednala přišlo, dodání rychlé, vše bez problémů, paní ještě v den objednávky telefonicky potrvrdila zboží skladem

bez problémů

• originální zboží za super ceny
    • trochu delší dodací lhůta (byť jsem volila dobírku, aby se nemuselo čekat na přijetí platby); do poznámky jsem uvedla nejpozdější datum pro doručení a naštěstí zboží v tento den dorazilo

super ceny zboží; raději počítat s delší dodací lhůtou (ale to se člověk dočte v recenzích)

Nakupoval jsem poprvé a za mě super! Rychlé dodání.

vše OK, příště objednávám znovu.. lepší ceny!