• Žádnou výhodu obchodu nevidím
    • Obchod nabízí zboží, které není schopen doručit

Zboží jsem obdjednal v pondělí, tentýž den jsem dostal potvrzení objednávky. Čekal jsem dodání ve standardní době v průběhu několika dnů. Místo toho jsem obdržel z obchodu ve čtvrtek telefon, že ke zboží ztratili doklad a následně došlo k poškození dopravcem. Jiný kus nemají. Moc této story nevěřím, dodání jiného výrobku se stejnými parametry jsem odmítl a objednávku jsem zrušil. Toto je moje první a také určitě POSLEDNÍ zkušenost s tímto eshopem. Zboží jsem obratem objednal na mall.cz, dodávka proběhla naprosto bez problemů , úplná spokojenost.

• Žádné výhody tohoto obchodu ve srovnání s ostatními nevidím
    • Obchod není schopen dodat objednané zboží, které má údajně skladem

Zboží jsem objednal v pondělí, tentýž den jsem obdržel potvrzení objednávky. Čekal jsem dodání v průběhu nekolika dnů. Místo toho jsem obdržel ve čtvrtek telefonát, že ztratili ke zboží doklad a následně zboží zdemoloval dopravce. Jiný kus už neměli. Objednávku jsem zrušil a tak skončil můj první a také POSLEDNÍ nákup v tomto eshopu.

Očekávaný standard - příště opět využiji.

Velmi příjemné a vstřícné jednání.

Prodejce byl neskutečně ochotní můžu jen samou chválu

cena+rychlost

• cena, rychlost

Super

• Napřed bylo poslané špatně zboží, potom dorazilo zboží dobré, ale zase bez akumulátoru a nabíječky, a stále čekám.

Reakce obchodu Shop nářadí CE

Došlo k záměně, o chybě jsme se dozvěděli v pondělí, stáhli jsme špatné zboží na naše náklady v úterý, ve čtvrtek měl pán vše v pořádku po naší telefonní omluvě. Chyba byla na naší straně, prostě se stala chyba

• Perfektní komunikace a rychlost

• moc ochotní a velký výběr zboží

Příznivá cena.

Výborný.

Jsem spokojen.

• Vše OK
    • Vše proběhlo velice rychle.

Spokojenost s dodáním i se zakoupeným zbožím.Dodáno bez závad.

nenám nejaké skúsenosti s týmto obchodom...to bol môj prvý nákup, ale s produktom a s príslušenstvom som veľmi spokojný...:)

• Rychlost a vstřícnost

• Rychlé jednání

• Rychle a vše v pořadku