• nakoupil v obchodě Shopik.cz před 1 měsícem

• rychlost a ochota a vstřícnost

nevím

• nakoupil v obchodě Shopik.cz před 2 měsíci

Nakoupil jsem tlakový hrnec Fagor za dobrou cenu. Důvodem mohl být poškozený originální obal. To ale spekuluji. Důležité je, že hrnec dorazil v pořádku.

• nakoupil v obchodě Shopik.cz před 2 měsíci

Večer objednám druhý den mi oznámí že už je balíček na poště a třetí den byl doma.

• nakoupil v obchodě Shopik.cz před 3 měsíci

Dobry

• nakoupil v obchodě Shopik.cz před 10 měsíci

• Cena,rychlost.

Dobrý prodejce.Doporučuji všem.

• nakoupil v obchodě Shopik.cz před 10 měsíci

• Je to pohodlné

• nakoupil v obchodě Shopik.cz před 1 rokem

• hodila by se platba online a jiný dopravce než ČP

• rychlost, spolehlivost, ochota
  • nakoupil v obchodě Shopik.cz před 1 rokem

• levnější než v obchodě
    • zatím nevím o žádných

věci které jsem kupovala jsem prohledávala na jiných stránkách ale zvolila jsem právě shopik proto že ta cena daného produktu byla pro mne a mou peněženku nejpřijatelnější

• zastaralé stránky.

• rychlá dodací doba
    • Zboží, které jsem zde kupoval (žehlící prkno) se tvářilo jako značkový výrobek Philips a Vileda, přitom šlo o Turecký šmejd, který se viklal, neměl uváděné rozměry ( byl o 10cm kratší) a navíc byl lehce poškozený.

Z mého pohledu dochází jednoznačně ke klamání spotřebitele a prodeje nekvalitního a neznačkového zboží!!! Samozřejmě můžu hodnotit pouze mou objednávku, ale domnívat se, že obchod takto jedná omylem se mi zdá nepravděpodobné. Spíše jde o záměr, ale to je jen můj dojem. Bylo mi nabídnuto vrácení peněz, což vnímám sice pozitivně, nicméně pro mě to jsou další náklady a starosti, o které nestojím. Spíše bych uvítal finanční kompenzaci, která však nabídnuta nebyla. Pro mě tedy první a poslední zkušenost s tímto obchodem. Obchod tedy NEDOPORUČUJI!

• komunikace
    • měl by se lip informovat o zákon Občanský zákoník.

• rychlost vyřízení
    • nezjistil jsem

je uvedeno zboží, které je skutečně na skladě a velmi rychle expedováno

• O žádných nevím

dobré zboží a ceny

• V poho

V poho

• nakoupil v obchodě Shopik.cz před 2 lety

• Když je zboží poškozené, dá od toho ruce pryč.

Koupila jsem zde kuchyňský robot. Jedna z nádob byla urařená - při otevření sáčku zde byla poškozená nádobka a vedle střep. Evidentní mechanická vada - díl asi někomu ve výrobě, skladu nebo v obchodě upadl.Požádala jsem obchod, zda zařídí výměnu dílu. Poslali mi kontakty na autorizovaný servis, kde to budu muset řešit jako reklamaci, s tím, že pokud jsem si přála, aby obchod celý robot před odesláním zkontroloval, měla jsem je o to výslovně požádat.

Reakce obchodu Shopik.cz

Dokládáme naši komunikaci se zákazníkem k použitému přístroji.Fotografie zaslámé zákazníkem máme uloženy v našem archivu.

Jak jsme Vám již odpověděli,že Vámi reklamovaná část výrobku bude z hlediska mechanického poškození vyžadovat posouzení přímo autorizovaného servisu Philips(po pečlivém prostudování Vašich snímků) a proto Vám na základě Vaši poptávky byly zaslány 2 adresy servisu Philips poblíž Vašeho regionu,jak jste požadovala.Samozřejmě je jej možno zaslat i k nám.Zákazník dnes vyžaduje originálně zabalené zboží v nepoškozeném obale a takové Vám bylo zasláno.Naše obchodní podmínky nabízejí i fyzickou kontrolu zboží přímo na výslovné přání zákazníka.Zboží bylo dle našich záznamů probaleno dále i do dalšího kartonu.Jsme si vědomi platných zákonů v České republice a proto bude vhodné výrobek posoudit,jak jsme již psali přímo servisním zázemím firmy Philips .Jedná se o mechanické poškození části výrobku,to jest ulomení plastové části včetně pojistné a vodící lišty,která má přesné umístění v korpusu robotu a je daná i návodem k obsluze.
    V reakci na Vaše oznámení Vašeho rozhodnutí do systému recenzí Heureka Vám sděluji,že v naši odpovědi bude zveřejněna kompletní korespondence se zákazníkem k danému problému očištěna o osobní a citlivá data.

s pozdravem za Shopik

P…….P………

Sent: Monday, January 04, 2016 7:44 PM

Subject: RE: reklamace robot Philips

u objednávky za 8000 Kč jsem čekala větší vstřícnost. Že by škoda vznikla při dopravě považuji za nepravděpodobné. Dělá to na mne dojem, že mlýnek je uražený, tudíž musel někomu upadnout a rozbít se. Budˇpřímo u výrobce nepříklad při balení, nebo někomu u vás u vás v obchodě.
    Nám rozhodně neupadl. Vyndali jsme ho z nádoby většího mixéru a rovnou jsme vytáhli z igelitového sáčku malou nádobku a střep.

Považuji za chybu Vašeho obchodu, že jste nám poslali nezkontrolované nebo rozbité zboží. Proto bych byla ráda, abyste svoji chybu napravili vy.

Prosím, ještě jednou zvažte svoje odpovědi, protože jinak si dám tu práci a napíšu o vašem jednání na Heureka.cz a také do recenzí.

V…………….

______________________________________________________________
    > Od: ………….
    > Komu: "'…………………………..
    > Datum: 04.01.2016 14:04
    > Předmět: RE: reklamace robot Philips
    Zasíláme Vám adresy servisů Philips v Pražském regionu:PH servis,Darwinova 5/1808,Praha 4,Psč 14000
    AV kovoslužba,Cílkova 769/9,Praha 4,Psč 14000
    Na které se můžete obrátit a zde dojde k posouzení vady.
    Vaše zásilka byla originálně zabalena v bezpečnostním přepravním a krycím obale a vložena do dalšího papírového kartonu.Takto byla bez známek poškození předána dopravci.
    S pozdravem za Shopik
    P……………..P…………….

From:
    Sent: Thursday, December 31, 2015 3:08 PM
    To:
    Subject: reklamace robot Philips
    Importance: High

Reklamace

včera mi byl doručen kuchyňský robot Philips HR 7958/00, který jsem si u vás zakoupila. (faktura ………….Děkuji za rychlé vyřízení objednávky.

Zatím jsem vyzkoušela jen dělání těsta s hnětacím hákem a jsem s tím spokojená. Bohužel při vybalování jsme si všimli, že malá nádoba na sekání má uraženou část spodku – tuto závadu chci tímto reklamovat – v příloze zasílám 3 fotografie.

Jestli byl nebo nebyl řádně zabalen, nemohu posoudit, protože jsem tomu do té doby, než jsme našli vadný díl, nevěnovala příliš pozornost. Každopádně, u dalších částí jsem se na to zaměřila a zjistila jsem, že například sekáček s břity ve strouhací a sekací nádobě, u kterého předpokládám, že měl být v přiloženém plastovém pouzdře, byl lajdácky ponechán volně v této nádobě a do přiloženého plastového pouzdra zastrčen nebyl. Tam naštěstí k žádnému poškození nedošlo.

Tento kuchyňský robot si chci ponechat a nejvíce by mi vyhovovala následující řešení (zejména řešení č.1) a prosím, :
    1. 1. robot si ponechám doma a zašlu vám pouze vadný díl a vy mi pak zašlete díl nový
    2. 2. robot si ponechám doma a vy mi napíšete, v jakém pražském servisu si mohu díl vyzvednout + poskytnete mi slevu v ceně tohoto náhradního dílu

Prosím, pokud to bude možné, zvolte některé z těchto dvou řešení.

Prosím rovněž o potvrzení přijetí tohoto emailu.

Děkuji. S pozdravem