Objednala jsem zboží, nic mi nedodali a ještě se ptají , jak jsem spokojena s nákupem !!! Jak asi ?

Reakce obchodu ShopForPets.cz

Ano Vaši objednávku evidujeme stále jako nevyřízenou. Zboží, které jste si u nás objednala, bylo dlouhodobě vyprodáno. Tuto skutečnost jsme s Vámi konzultovali telefonicky. Bohužel jakmile bylo zboží skladem, nemohli jsme sám na Vaše tel. číslo dovolat, abychom s Vámi domluvili další podrobnosti. Velice se tímto omlouváme za komplikace vzniklé špatnou komunikací a jako dárek od nás přijměte slevový kupón na další nákup, který Vám zašleme na Váš email.

S omluvou
    Za ShopForPets.cz
    Víteček

• nekvalitní výrobky

Objednávala jsem misky, přišly ve strašném stavu. Misky byly odřené, protiskluzová guma zapáchala přes celou místnost a černila, misky z plechu vložené v platových měly jiný rozměr, ačkoliv to byla stejná velikost.
    Pravděpodobně jsem objednala špatné zboží, nicméně nechápu, jak někdo takové výrobky dokáže nabízet. Hned jsem volala na uvedené číslo na internetových stránkách (infolinka) - bylo nedostupné, to mě velmi zarazilo. Nicméně pán volal zpět a na email také reagoval dobře. Reklamace dopadla v pořádku a peníze (bez poštovného) mi byly vráceny. Z tohoto obchodu by jsem ale už neobjednala, bála by jsem se dalších nekvalitních výrobků.

Reakce obchodu ShopForPets.cz

Dobrý den paní Nikolo.

Je nám velice líto, že jste byla s nákupem nespokojena ale rád bych na některé věci reagoval. Jedna z misek Vám opravdu přišla lehce poškrábaná ale ne určitě v strašném stavu jak popisujete. Tyto misky prodáváme už více jak 2 roky a nikdy na tento výrobek nebyla od zákazníků jediná reklamace. Nicméně chápeme, že se Vám kvalita nemusela zamlouvat a proto jsme Vám vrátili, peníze, na což máte samozřejmě právo. Co se týče vrácení poštovného, nevím, o jakém poštovném myslíte, protože jsme Vám na Váš účet zaslali celkovou částku, kterou jste nám platila i s poštovným a doběrečným.

Za vzniklé komplikace se omlouváme a jako omluvu od nás čekejte dárek ve formě slevy na vybrané druhy krmiv pro psy a kočky.

Za ShopForPets.cz přeji hezký den
    Martin Víteček