Shop BlackBerry.cz

1180 recenzí z celkového počtu 4229 hodnocení

Ověřeno zákazníky

Obchod Shop BlackBerry.cz získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Zlaté Ověřeno zákazníky.
Více o Ověřeno zákazníky

Recenze Shop BlackBerry.cz

Martin

Přidáno: před 9 hodinami

Ve výzvě k odběru objednávky nebylo uvedeno, že jeden ze tří kupovaných produktů už se nedodává a tím tedy k vyzvednutí nebude. Cesta tam tedy sice nebyla zbytečná, ale komunikace se moc nepodařila, snad to byla výjimka.

Přidáno: 10. července 2017

• Vsetko super!

Reakce obchodu Shop BlackBerry.cz

V případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte obrátit. Rádi Vám poradíme na e-mailu shop@celkom.cz nebo na telefonu +420 604 111 114.

Alfan

Přidáno: 30. června 2017

Značkové zboží. Umožňují zboží na prodejně před koupí "osahat" a poradí s instalací i po koupi. Naprostá spokojenost a doporučuji.

Lyr6

Přidáno: 27. června 2017

Skvělí odborníci, ochotni poradit, trpěliví s vysvetlovanim, spolehlivost eshop, rozhodně doporucuji

saves

Přidáno: 19. června 2017

• Nezkouší zboží přímo na místě

Před odvezením zboží z prodejny si zboží zkontrolujte, nebudete tam muset jezdit dvakrát. Bohužel jsem si koupila telefon, u kterého fungovalo jen podsvícení displeje, ale pánové si telefon vzali s tím, že je to chyba dodavatele telefonu a tento týden budu mít snad nový telefon. Uvidíme

Reakce obchodu Shop BlackBerry.cz

při prodeji telefonu zákazník dostává novou, nerozbalenou krabičku. Pokud o to zákazník sám nepožádá, tak ji zpravidla nerozbalujeme. Jako zákazník však máte samozřejmě právo si zboží na prodejně sama vyzkoušet a rádi Vám v takovém případě vyjdeme vstříc.

Co se týče Vaší reklamace, tak se velmi omlouváme za komplikace, ale nemohli jsme ji posoudit přímo u nás na prodejně. Nejednalo se o to, že by to byla chyba dodavatele, ale museli jsme zařízení poslat na podrobnější diagnostiku přímo do BlackBerry. Budeme Vás kontaktovat hned, jak budeme mít výsledky diagnostiky.

ShopBlackBerry

Daniel Hrbáč

Přidáno: 19. června 2017

• Specializace na telefony Blackberry a jejich příslušenství.
  • Ne vždy obchod dodá objednané věci ve slíbený termín. Týdenní zpoždění není výjimkou.

Pokud jste trpěliví, nebudete mít problém.

Reakce obchodu Shop BlackBerry.cz

model KEYone, který jste si objednal, je novinka na trhu a byl o ni obrovský zájem. Tak velký, že výrobce nestíhal pokrýt poptávku a z toho důvodu se prodej uskutečňoval postupně. Všechny zákazníky jsme průběžně informovali o omezené dostupnosti a stejně tak i Vy jste dostal všechny informace, které jsme k zahájení prodeje tohoto modelu měli skladem.

Při uvedení produktu na trh jsme zcela závislí na tom, kdy a kolik kusů nám pošle výrobce a nedokážeme to nijak ovlivnit. Jak jsem však již zmínil, všechny informace o dostupnosti jsme zákazníkům předávali – i Vy jste od nás dostal několik e-mailů s detaily k vaší objednávce. Pokud byste si přístroj objednal například na začátku května, stejně jako mnoho jiných zákazníků, obdržel byste přístroj naopak mezi prvními v republice.

Vojtěch Dalekorej
ShopBlackBerry

Přidáno: 16. června 2017

• poloha kamenného obchodu. Tvrzené sklo, které jsem u Vás zakoupil a prodavač ocghotně ihned namontoval, se odlepuje.

Reakce obchodu Shop BlackBerry.cz

Co se týče tvrzeného skla, tak u modelu DTEK50 jsme se už párkrát setkali s tím, že displej byl mírně prohnutý – příliš utažený šroubek v některém místě. Běžným pohledem to není rozeznatelné, ale tvrzené sklo na to bohužel může reagovat tím, že se v daném místě trochu odlepuje.

Pavel

Přidáno: 9. června 2017

• Doručení Českou poštou. Ani se nepokusili Balík do ruky dodat, jen poslali drzou SMS a e-mail, že jsem nebyl zastižen a mám si zásilku vyzvednout na poště. To přesto, že jsem po celou dobu údajného doručování byl přímo na adrese.

Obchod vyhovuje, zboží bylo odesláno včas, pouze neschopností České pošty nebylo doručeno.

Reakce obchodu Shop BlackBerry.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Těší nás, že jste byli s našimi službami spokojeni a budeme rádi, když nás doporučíte také svým přátelům i známým. Co se týče Vaší zásilky, tak ta se nám vrátila zpět a budeme ji posílat znovu.

Jiří

Přidáno: 5. června 2017

• sortiment Blackberry
  • nevím

Velmi přehledný a rychlý. Prostě solidní jednání.

Martin Fajman

Přidáno: 31. května 2017

• Zboží, které jiní nemají.
  • Nevím