Shop BlackBerry.cz

1190 recenzí z celkového počtu 4297 hodnocení

Ověřeno zákazníky

Obchod Shop BlackBerry.cz získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Zlaté Ověřeno zákazníky.
Více o Ověřeno zákazníky

Recenze Shop BlackBerry.cz

Přidáno: 12. září 2017

• Velmi rychlá dodávka, když je zboží skladem, druhý den je mám v ruce.

Reakce obchodu Shop BlackBerry.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Těší nás, že jste byli s našimi službami spokojeni a budeme rádi, když nás doporučíte také svým přátelům i známým.

V případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte obrátit. Rádi Vám poradíme na e-mailu shop@celkom.cz nebo na telefonu +420 604 111 114.

Pavel

Přidáno: 11. září 2017

Rychlý a bezproblémový nákup.

Přidáno: 5. září 2017

• velmi rychlé dodání - 1 den od objednávky (Praha 2, Krkonošská 10)
  • vstřícný personál - nabídne a vysvětlí další příslušenství
  • pracovník provedl bezproblémový přenos z původního mobilu na Blackberry
  • Pro někoho by mohl být problém absence českého manuálu. Není ani aj, ale lze stáhnou z webu.

Doporučuji všem

Petr

Přidáno: 2. září 2017

S nákupem jsem spokojený. Novou baterii jsem kupoval, protože stará nevydržela dlouho nabitá. Nová je na tom však stejně. Chyba bude zřejmě v mobilu.

Reakce obchodu Shop BlackBerry.cz

mrzí nás, že nová baterie nepomohla s Vaším problémem. Zkoušel jste telefon smazat do továrního nastavení? Případně můžete telefon poslat k nám do servisu a určitě Vám dokážeme nějak pomoci.

ShopBlackBerry

Přidáno: 1. září 2017

• zboží neodpovídá fotografii na stránkách - na zadní straně není znak a je vyražený nápis

Přidáno: 31. srpna 2017

zadne zatim nemam

Přidáno: 25. srpna 2017

Poradí a pomůžou.

Přidáno: 8. srpna 2017

Klávesnice prisla. Objednávek jsem novou protoze na staré nešlo písmenko n. Zatím jsem to ještě nesprovoznil protože mám ještě dobijeci zastrcku vadnou na kterou ještě čekám ale jako šlo blbe mačkat to n tak u nové to vypadá ze nepůjde mezernik tak budu asi vracet ale říkám jeste to nemám v provozním stavu.

Reakce obchodu Shop BlackBerry.cz

Pokud máte více takových problémů, tak doporučujeme poslat k nám na servis celý telefon. Náhradní díly někdy mohou být vadné, je to zkrátka jenom technika, nicméně během servisu to dokážeme snadno odhalit a telefon bychom Vám poslali zpět plně funkční.

Přidáno: 25. července 2017

Spokojený

Martin

Přidáno: 23. července 2017

Ve výzvě k odběru objednávky nebylo uvedeno, že jeden ze tří kupovaných produktů už se nedodává a tím tedy k vyzvednutí nebude. Cesta tam tedy sice nebyla zbytečná, ale komunikace se moc nepodařila, snad to byla výjimka.