• výhodné ceny

• rychlá reakce

• Výborná komunikace a poradenství. Ceny.

Velmi rychlé doručení. Vše ok.

Skvělá komunikace, ochotní lidé, milý pán, který nám doručil krmení pro pejska. Prostě maximální spokojenost. Díky za takové lidi.

• Doporučuji

Dobrá cena. Velmi rychle dodáno.

• Konzervy pro kočku byly zakoupené v dubnu 2024, jejich trvanlivost byla jen do června 2024. Obchod na to nijak neupozornil.

Rychlost a spolehlivost

Reakce obchodu shop4dog.cz

Děkujeme za skvělé hodnocení a těší nás Vaše spokojenost s rodinnou českou firmou. Budeme pro Vás rádi vyřizovat i následující objednávky.

Za tým Shop4Dog Vám hezký den přeje Marie

pan řidič, co vozí Brandýs a 14 km okolo, je milý, příjemný. Pokud zboží objednám ve všední den ráno, ještě týž den ho mám doma

Reakce obchodu shop4dog.cz

Panu řidiči ráda sdělím velkou pochvalu.

naprostá spokojenost se vším

Za tým Shop4Dog Vám hezký den přeje Marie

Nakupuji v tomto obchodě už dlouho, spokojenost. Děkuji

vše ok

Za tým Shop4Dog Vám hezký den přeje Marie

• Opakovaně jsem si všimla, že cena balení o dvou nebo třech kusech vyjde dráž, než koupit 1 balení 2x a 3x. Fakt. Třeba granule Fitmin.

Jako vždy , rychlé dodání , solidní cena

Vše včas a v pořádku

Rychlost a vše ok.

• Osobní odběr v Praze

Jsem spokojen.

• super

dobře fungující eshop

Za tým Shop4Dog Vám hezký den přeje Marie

• Rychlé dodání a dobré ceny

Žádná