• dobré ceny
    • výborná komunikace
    • přehledný obchod

Večer jsem objednal, ráno bylo zboží připraveno k vyzvednutí.

• Velmi rychlé vyřízení

Reakce obchodu shop4dog.cz

Děkujeme za skvělé hodnocení a těší nás Vaše spokojenost s rodinnou českou firmou. Budeme pro Vás rádi vyřizovat i následující objednávky.

Za tým Shop4Dog Vám hezký den přeje Marie

• Dlouhodobá zkušenost.. vždy vše rychle vyřízeno..

Ochotní, rychlí, slušné ceny

Za tým Shop4Dog Vám hezký den přeje Marie

Dobrá cena, rychlé dodání, kvalitní komunikace.

• rychlost vyřízení objednávky

Reakce obchodu shop4dog.cz

Děkujeme za ohodnocení a těší nás Vaše spokojenost s rodinnou českou firmou. Budeme pro Vás rádi vyřizovat i následující objednávky.

Super cena,rychlost dodání

Rychlé vyřízení, spolehlivost

• rychlý a spolehlivý

Za tým Shop4Dog Vám hezký den přeje Marie

• Velmi rychle odeslání příjemné ceny

Za tým Shop4Dog Vám hezký den přeje Marie

Velmi dobrá nabídka a cena.

Za tým Shop4Dog Vám hezký den přeje Marie

Rychlé vyřízení objednávky, zboží na výbornou cenu skladem a perfektně zabaleno i doručeno.

Za tým Shop4Dog Vám hezký den přeje Marie

• Rychlé vyřízení, skvělá komunikace, ochotný a příjemný personál.

Jednoduchý opakovaný nákup.

Ochota a rychlost.

• Rychlé dodání zboží
    • VVelký výběr

Za tým Shop4Dog Vám hezký den přeje Marie

Osobní odběr máme na katastru bydliště, což mi nesmírně vyhovuje