• Objednala jsem krmení pro morče, které jinde není k sehnání, morčeti chutná a v tomto obchodě je navíc za super cenu
    • Rychlé dodání, vše bez problémů

Reakce obchodu shop4dog.cz

Děkujeme za skvělé hodnocení a těší nás Vaše spokojenost. Budeme pro Vás rádi vyřizovat i následující objednávky.

• Levny

• Rychlost a spolehlivost

Za tým Shop4Dog Vám hezký den přeje Marie

• vlastní závoz, milé jednání, dobré ceny

• Promptni vybaveni

Za tým Shop4Dog Vám hezký den přeje Marie

Bohužel,piškoty pro psy přišly v rozdrceném stavu. Všechny sáčky byly protrženy, jeden dokonce slepen izolepou a dán do šedého igelitového sáčku. Dovedete si jistě představit ,jak vypadalo okolí po rozbalení zásilky.Unikají mi myšlenky člověka,který takto zničený produkt pošle k zákazníkovi. Zvážím další spolupráci s Vaší firmou.

Dobrý den paní Kotalová.
    Bezprostředně po uvedení této informace na Heuréce jsme Vás kontaktovali pro bližší informaci o rozměru poškození.
    Na dotaz o rozsahu poškození jste uvedla přelepení krabice modrobílou páskou PPL. Ani tento poznatek Vám nezabránil k tomu, aby jste evidentně poškozenou zásilku převzala bez kontroly a případného zápisu o škodě. Po převzetí zásilky příjemcem již nemá odesílatel možnost jakýmkoliv způsobem zasáhnout, natož reklamovat. Řidič, kterého jste velmi chválila jistě nemá podíl na poškození, leč zásilka jako taková neměla být vůbec doručována!
    I přes Vaše veškeré námitky a rozzlobení jsme Vám nabízeli nové zaslání poškozených piškot, toto bylo z Vaší strany odmítnuto.
    Snad je nyní zřejmé, že chyba nevznikla na naší straně, snad by byla na místě omluva, případné stažení Vaší recenze z portálu Heuréka. O tu ovšem je nutno požádat z Vaší strany.

Za tým Shop4Dog Vám hezký den přeje Marie

• Rychlé vyřízení objednávky, příjemná obsluha

• Rychlost a spolehlivost dodaní

• výhodné ceny
    • Dost drsné prostředí kolem pražského výdejního místa

Reakce obchodu shop4dog.cz

Děkujeme za skvělé hodnocení a těší nás Vaše spokojenost. Máte pravdu, nicméně jsme velmi rádi za slušný prostor za slušnou cenu. :-) Budeme pro Vás rádi vyřizovat i následující objednávky.

Za tým Shop4Dog Vám hezký den přeje Marie

• Rychlost a spolehlivost.

Velice rychlé doručení

• Osobní odběr v Praze

Jsem spokojen. Dobrý sortiment a velmi příjemná obsluha.

Za tým Shop4Dog Vám hezký den přeje Marie

Vše super , dodáno druhý den . Spokojenost .

• Nejnižší cena
    • Rychlá expedice
    • Vyšli vstříc poznámce k objednávce
    • Šetrně zabaleno
    • Jednoduchý stručný e-shop

• spokojena

Za tým Shop4Dog Vám hezký den přeje Marie

• Při reklamaci prokousaneho pytle od hlodavců, majitel eshopu řekl, že to je nesmysl a odmítl problém řešit!! Není možné granule skladovat v suchu

Sprosté jednání při reklamaci

Vážená paní Moravcová.
    Objednávku jste uskutečnila dne 21.2.2024 v 8:10, balení zásilky 21.2.2024 v 11:51 (videozáznam jste obdržela emailem).
    Odkaz na záznam z balení
    Je evidentní, že obal je naprosto neporušený.

Zásilku jsme předali dopravci téhož dne viz sledování zásilky https://www.postaonline.cz/trackandtrace/-/zasilka/cislo?parcelNumbers=NB2781104765C, zásilku jste převzali dne 26.2.2024 a reklamaci společně řešíme až dnes tedy 5.3.2024.

Okamžitě jsme Vás kontaktovali abychom problém vyřešili. Vaše tvrzení, že folie byla nepoškozená, pouze obal od granulí jsme požadovali doložit fotografií folie, tu jsme doposud neobrželi.

Takto fatálně porušené balení by nebylo technicky možné zabalit do průhledné strečové folie a odeslat. Za 13 dnů od expedice se mohlo ze zásilkou stát cokoli a kdekoli. Toto již bohužel nejsme schopni ovlivnit.
    Nehledě na to, že pokud by byla takto porušená zásilka doručována(přebírána), bylo by poškození přes průhlednou folii 100% vidět a mohlo se to okamžitě řešit (odmítnout převzetí), což jste neudělala.

Pokud by zůstalo pouze u hulvátského telefonátu a pokusu z nás "vyrazit" další krmivo, asi bychom to neřešili. Ale zakládáme si na tom, že pokud je reklamace oprávněná, vždy ji řešíme ku spokojenosti zákazníka. Takto negativní hodnocení, které se nezakládá na pravdě nás hrubě poškozuje a vykazuje všechny znaky pomluvy kterou lze řešit dle občanského zákoníku podáním trestního oznámení.

Těžko říci, kde granule potkali hlodavce. Evidentní je, že u nás to nebylo. Přijde-li vám jako sprosté jednání to, že se Vám snažíme dokázat, že my jsme žádnou chybu neudělali, mě zase přijde vrcholně sprosté, že si po 13-ti dnech po předání zásilky dovolíte Nás křivě obvinit a pošpinit naše dobré jméno.
    Děkuji.
    Kristýna Červenková