stojan na mobil se nedá složit, rozpadá se, nekvalitní výroba

• S ohledem na šíři sortimentu relativně přehledný e-shop
    • Rychlé doručení
    • Kvalitní zabalení zboží
    • Všechny kusy, které jsem zakoupil, měly drobný kaz.

Kdyby to Heuréka umožňovala, dám obchodu neutrální hodnocení. E-shop je přehledný, zboží bylo dobře popsané, rychle odeslané, kvalitně zabalené. Nicméně objednával jsem tři keramické kousky (slánka, pepřenka, hrneček), a ačkoli dorazily v neporušených obalech a kvalitně vypolstrovaném balíku, všechny byly někde ťuklé. Z mého pohledu tedy nejde o jasnou chybu obchodu, ale spíš špatné dodavatele (nebo jsem měl prostě smůlu). Ale kvalita sortimentu je pro mě součástí zkušenosti s obchodem.

• Posláno v neorginalnim balení oproti nabídce.

Reakce obchodu www.shop4darky.cz

Vážený zákazníku, u produktu Iron chiller je v popisu uvedeno, že je zabalen v bílé krabičce bez potisku, nejedná se o neoriginální obal, ale obal dodaný dovozcem. U tohoto produktu je několik výrobců a každý tak může svůj produkt balit dle svého uvážení.
    Děkujeme za pochopení a doufáme, že při případné další objednávce budete více spokojen.
    Shop4darky.cz

• zajimavy sortiment
    • pantofle co jsem zakoupil jsou nekvalitni - vydrzi jednu sezonu
    • pokladnicka tvar Cihla mi prisla poskrabana ...

Nemyslim si, ze je obchod spatny, ale chce lepsi kontrolu kvality prodavaneho zbozi.

• Zboží bylo doručeno během několika dnů
    • Přišlo úplně jiné zboží, než bylo objednáno

Reakce obchodu www.shop4darky.cz

Dobrý den, mrzí nás, že nejste spokojena s naším obchodem - zboží jste objednala 18.9 večer, 19.9 bylo expedováno a 20.9 po nezastižení na adrese Vám byl balík uložen na poště - rychleji to bohužel opravdu nejde. Vaši objednávku jsme při balení zkontrolovali, a zboží z objednávky bylo vyskladněno, prosíme tedy o zpětný kontakt, abychom Váš problém mohli vyřešit. Děkujeme, shop4darky.cz

Zboží přišlo ve stavu používaného. Zaprášené i v krabici. Chladící podložka vypadá, že už jí někdo nějaký čas používal. Již zde objednávat nebudu.

Reakce obchodu www.shop4darky.cz

Vážený zákazníku, mrzí nás, že jste nebyl s dodaným zbožím spokojen. Zaprášení krabice se bohužel ve skladu občas vyskytne, používané zboží však vědomě neprodáváme - mohlo se stát, že nám takto bylo dodáno z velkoskladu. Stačilo nás po zjištění tohoto problému kontaktovat, zaslat nám fotografii a jistě bychom pak nápravu vyřídili k Vaší spokojenosti. S pozdravem J.Krejzarová, správce e-shopu.

• Hlavní problém byl v tom, že zboží bylo nekvalitní. Jednalo se o chromovou věc, která na sobě měla ale poměrně hodně kazů. Takových těch černých teček.

• posila jen obal bez naplně

Reakce obchodu www.shop4darky.cz

Vážený zákazníku, ráda bych reagovala na Vaše jednotlivá hodnocení.
    Vaše objednávka byla expedována v den objednání a následující den doručena.
    Zboží, které jste objednal je baleno v průhledném blistru a není tak možné, abychom si nevšimli, že by zboží chybělo a my Vám odeslali pouze samotný obal. Pokud k úbytku obsahu došlo při přepravě, je nutné kontaktovat přepravce a zásilku reklamovat - byla pojištěna výrazně nad cenu hodnoty objednaného zboží.
    Co se týče hodnocení komunikace - s Vaším problémem jste nás nijak nekontaktoval, telefonicky ani emailem, snažili bychom se Vám vyjít vstříc a problém řešit, zaslat nové zboží či jinak pomoci. Škoda, že jste tak neučinil. S pozdravem, J.Krejzarová, spráce eshopu.

• kovove casti stolku byly zrezle a znemoznovaly jeho pouziti, reklamace by me stala vice nez vymena sroubku (postovne)

• Levné zboží, rychlost.
    • Hrozný šmejd zboží...

Rozmyslet si, co chcete hledáte a nakupujete. Doporučil bych napsat si o bližší informace.

• Zboží bylo velice špatně zabalené. Zakoupený předmět sice byl v obálce s bublinama, v originální krabici, ale zboží smotné už nebylo nějak chráněné. Tudíž bylo značně poškrábané.

Nevím, byl to můj první nákup a první nespokojenost v tomto obchodě..

Reakce obchodu www.shop4darky.cz

Dobrý den, jak jste uvedla, zboží bylo zabaleno v originální krabici od výrobce, ta však neumožňuje nějakou dodatečnou ochranu výrobku, kterou bychom mohli přidat my navíc. Vlasové škrábance na podložce z plexiskla jsou bohužel u tohoto typu materiálu běžné, ale nemají vliv na funkčnost a nevznikají při přepravě. Vrácení zboží v rámci 14 denní lhůty jsme Vám již nabídli, pokud tedy budete chtít, kontaktujte nás pro vystavení opravného dokladu a zboží nám zašlete zpět. S přáním jinak příjemného dne J. Krejzarová, správce e-shopu.

objednal jsem silikonové panáky, přišli plastové

Reakce obchodu www.shop4darky.cz

Dobrý den, mrzí nás, že Vám nedorazilo zboží, které jste očekával, ale u Vámi objednaného zboží nebylo uvedeno, že je ze silikonu. V případě že by jste nás kontaktoval, o použitém materiálu bychom Vás informovali. Každopádně děkujeme za Váš názor. S přátelským pozdravem Jana Krejzarová

• Meli nejlevnejsi Neocube ktere jsem chtela koupit.
    • Komunikace, nedostatek zbozi

Reakce obchodu www.shop4darky.cz

Vážená paní T. K. Platební údaje jsou obsaženy automaticky v e-mailu který Vám byl doručen ihned po potvrzení Vaší objednávky. Zatím pro žádného zákazníka, který si vybral platbu bankovním převodem jako Vy, nebyl problém převod z těchto údajů zadat. Pokud nedejde k úhradě do týdne, posíláme další e-mail s rekapitulací platebních údajů. Zboží bylo pro Vás od doby objednávky připraveno k expedici, a pokud jste čekala s platbou pouze na ně a nevšimla si jich v prvním e-mailu, mohla jste nás kontaktovat, rádi bychom Vám je přeposlali znovu. Neocube je navíc trvale skladem. Toto hodnocení tedy opravdu nechápeme.Za team obchodu J. Krejzarová

• zboží bylo neůplné. v objednané sadě pojmenuj si hvězdu chyběla popsaná mapa malý dárkový certifikát a propiska. takže jst mi zkazili překvapení.

už si u vás neobjednám a ani vás nedoporučím.

Reakce obchodu www.shop4darky.cz

Dobrý den, obsah krabičky byl úplný - vše jste jistě našel v zalisovaném sáčku- bohužel v této době výrobce změnil obsah tohoto dárku a dodavatelé ani prodejci nebyli o této změně informováni. Samozřejmě se omlouváme za Vaše zklamání, které nás mrzí, rozhodně jsme Vás nechtěli mylně informovat.

• dodací lhůta
    • informace o odeslání
    • zpracování zásilky

Reakce obchodu www.shop4darky.cz

...vážený zákazníku, pokud objednáte zboží a jako způsob platby vyberete platbu převodem, zboží je odesláno až po připsání částky na náš účet. Upozornění na neuhrazení objednávky Vám bylo odesláno po 5 pracovních dnech od Vaší objednávky na Vámi uvedený e-mail. J. Krejzarová, internetový obchod www.sperky-darecky.cz