• Po registraci nizsi cena

Dobrý den, bylo nám potěšením s Vámi spolupracovat. S pozdravem Martin Čada

• Rychlost dodání, kvalita produktů, přehlednost, slevy
    • větší sortiment

Reakce obchodu VelkéSvaly.cz

Dobrý den Martine, budeme se i v budoucnu snažit Vám nabídnout maximum. Ohledně sortimentu Vás také potěšíme. Chystáme se určitě rozšiřovat. S pozdravem Martin Čada

• Přehlednost, dobré ceny, akční zboží,

Reakce obchodu VelkéSvaly.cz

Dobrý den, děkuji za kladné hodnocení našeho obchodu. Jsem moc rád, že se Vám u nás líbilo nakupovat. S pozdravem Martin Čada.

• Velmi prijemne jednani ze strany obchodu :)
    • Vice bych rozširil sortiment

Všem vrele doporučuji a verim ze to nebyl muj posledni nakup v obchode:)

Reakce obchodu VelkéSvaly.cz

Dobrý den, vysloveně mě těší, že máme na příjemné jednání tak často kladné recenze. A můžu Vám slíbit, že i v budoucnu se na Vás naši pracovníci budou jen a jen usmívat :-) S pozdravem Martin Čada.

• Ochota pracovníků, kteří mi zavolali a upozornili na výhodu objednání většího balení výrobku s minimálním rozdílem ceny, děkuji!

Velice doporučuji, komunikace ze strany obchodu je na vysoké úrovni.

Reakce obchodu VelkéSvaly.cz

Dobrý den, rádo se stalo ;-) Určitě příště rád poradím znovu... S pozdravem Martin Čada

Super

Jsme rádi že jste spokojen :-) S pozdravem Martin Čada

T.č. nejlepší ceny.

Reakce obchodu VelkéSvaly.cz

Dobrý den, ano pro registrované zákazníky máme opravdu krásné ceny. A nebojte, nehodláme tento klad měnit :-) S pozdravem Martin Čada

• Cenu a výbornou komunikaci se zákazníkem

Já osobně jsem s nákupem naprosto spokojen a určitě se budu vracet.

Reakce obchodu VelkéSvaly.cz

Dobrý den, Vaší zpětné vazby si nesmírně vážím. Uděláme vše pro to, aby jste byl spokojen i v budoucnu :-) S pozdravem Martin Čada

• široká nabídka,přehledné,skvělé akce a ceny

Reakce obchodu VelkéSvaly.cz

Dobrý den, jsme rádi že Vám naše nabídka služeb a produktů vyhovuje. S pozdravem Martin Čada

• Doprava ( pošta )

Reakce obchodu VelkéSvaly.cz

Dobrý den, Omlouváme se za kvalitu dopravy. Občas to u Pošty lehce skřípe, ale uděláme vše pro to, aby jste byl příště 100% spokojen. S pozdravem Martin Čada.

• Rychlé vyřízení objednávky
    • Příznivé ceny zboží
    • Vyšší ceny za dopravu

Obchod mohu jenom doporučit. Zboží bylo velmi rychle vyexpendováno a ceny jsou taky příznivé, jenom ceny za dopravu jsou malinko vyšší oproti konkurenci, ale ve výsledku jsou některé produkty levnější než u konkurence.

Reakce obchodu VelkéSvaly.cz

Dobrý den, opravdu mne těší, že jste byl s naším e-shopem spokojený. S pozdravem Martin Čada

• nic momentálně mě nenapadá

velice příjemní ochotní, můj požadavek byl 100% vyřízen

Reakce obchodu VelkéSvaly.cz

Dobrý den, jsem velice rád že Vám náš obchod vyhovoval. S pozdravem Martin Čada.

• Nižší ceny, správé popisky, videoukázky
    • Žádné

Jsem maximálně spokojen

Reakce obchodu VelkéSvaly.cz

Dobrý den, jsme velice rádi, že jste u nás byl spokojen. S pozdravem Martin Čada (provozovatel obchodu)

• Přehlednost a vysvětlení účinků jednotlivých produktů. Stejně tak mě velmi potěšilo zaslání posilovacích plánů společně se zásilkou (tím dá obchod najevo, že bez cvičení to prostě nejde). :-) Líbí se mi propojenost mezi obchodem a stránkami o tréninku, stravě...
    • Nenašel jsem.

Doporučuji.

Reakce obchodu VelkéSvaly.cz

Dobrý den, jsme velice rádi, že jste byl spokojen s nákupem v našem obchodě. Tréninkové plány budeme příští měsíc obměňovat, takže můžete vyzkoušet něco nového :-) S pozdravem Martin Čada (provozovatel obchodu)

• Rychlost , ochota , vstřícnost
    • Zatím jsem nic nenašel

Maximalni spokojenost

Reakce obchodu VelkéSvaly.cz

Dobrý den, rozhodně nás těší že jste byl spokojen s naším eshopem. S pozdravem Martin Čada (provozovatel obchodu)

• Nízké ceny
    • Slušný výběr
    • Množstevní balíčky
    • Možná nízká reklama, o obchodu jsem se dozvěděl přez kamaráda. Jinak jsem ho nenašel.

Spokojenost s dodaným zbožím, když se vyskytl problém, v pohodě a v klidu jsme to vyřešili. Slušné jednání. Pro mě naprostá spokojenost. A rozhodně nižší ceny než jinde co jsem koukal. Dokonce jsem dostal i cvičební plán. :)

Reakce obchodu VelkéSvaly.cz

Dobrý den, našich zákazníků si velice vážíme a snažíme se každému z nich nabídnout co nejlepší služby, aby byl co možná nejvíce spokojen. Budeme se těšit na další spolupráci. S pozdravem Martin Čada (provozovatel obchodu)

• nízké ceny
    • Drahé poštovné

Reakce obchodu VelkéSvaly.cz

Dobrý den, děkujeme že jste nakoupil právě u nás. Ceny se snažíme držet na minimum. A i poštovné jsme lehce poupravili. :-) S pozdravem Martin Čada (provozovatel obchodu)

• přehledný, spoustu rad, profesionální přístup
    • jak vždy přepravní společnost hnus.

Obchod na profesionální úrovni, přístop majitele super, v případě potřeby se znovu obrátím na tento obchod.

• reliable shop and services.
    • N/A

amazing services and products

• Zaujala mě dobrá cena + dárek creatin :)