• přehledný web (3)
  • nakoupil v obchodě Knihkupectví Štěstíčko před 2 týdny

• dokáží sehnat zboží, které jinde není, neuvěřitelné

Dobrý den, jsem naprosto spokojen, je to neuvěřitelné, podařilo se Vám udělat mi obrovskou radost, zakoupené zboží už jinde nemají. Ať se Vám daří jak v práci, tak v osobní životě. Sluníčkové dny, Pavel

• nakoupil v obchodě Knihkupectví Štěstíčko před 1 měsícem

• 1 kniha v pořádku. Nepoškozená, jako nová i když se jednalo o knihu z antikvariátu.
    • Objednávka dorazila v pořádku zabalená (kvalitně zabalený balíček)
    • Dluží mi peníze za v pořádku vrácenou knihu + polovinu nákladů za poštovné, které slíbili.
    • Komunikuji s nimi ohledně reklamace od 20.12.2018 a do teď nic.
    • Sami mi po telefonu sdělili, že na e-maily moc nechodí, když jsem se s nimi snažila domluvit přes e-mail, ale objednávky prý vyřizují. To je zajímavé. Telefonicky jen říkali, že peníze pošlou a nic nepřišlo. Můj bankovní účet jsem jim uváděla v dopise při reklamaci i napsala v e-mailu.
    • Když člověk něco vrátí i druhý den po přijetí objednávky a nijak nepoužije / nevyužije - nemá šanci na vrácení peněz a vůbec nějakou domluvu v uvedeném obchodu.
    • Pokud bych věděla, že mi peníze za knihu nevrátí, tak bych 2 knihu na zpět poštou nikdy nevracela a prodala někde sama na internetu nebo v jiném antikvariátu.
    • Mrzí mě jejich jednání a navíc je jim úplně jedno, že něco dluží.
    • Pan Jílek mi 20.12 sám napsal, že mi vrátí peníze za vrácenou knihu + polovinu nákladů za poštovné. Nevím proč p. Jílek psal takový e-mail, když pak žádné peníze na můj účet do 15.01.2019 nepřišli.
    • Uráží mě jejich neschopnost mi poslat peníze za v pořádku vrácenou knihu. Knihu jsem nikdy předtím v ruce neměla a předpokládala jsem jinou četbu než byla obsahm této vybrané knihy (jiný důvod vrácení knihy jsem neměla. Ihned po rozbalení knihy jsem zjistila, že tahle kniha není co jsem hledala. Mám přeci právo vrátit nepoužité zboží). Hlavně 14.dnů je ze zákona na vrácení zboží a to jsem splnila, když jsem knihu vracela ihned následující den co jsem objednávku obdržela.
    • 1 kniha v pořádku, ale 2.kniha nesplnila v obsahu (možné četbe) očekávání a bez vrácení peněz (vrátila zboží, peníze nedorazili na účet za vrácení zboží + polovinu nákladů za dopravu jak bylo slíbeno ze strany obchodu)

Nevýhody jsou větší než výhody. Nelíbí se mi jejich jednaní a slibování něčeho co neučiní. Slíbí vám něco, aby se vás zbavili a nemuseli s vámi už telefonovat, ale pak nic nedodrží. Mají zpět knihu, kterou jsem vracela druhý den po obdržení objednávky a neposlali mi peníze ani za knihu ani polovinu nákladů na poštovné, které slíbili (napsali mi i e-mail po obdržení balíku, že knihu přijali a vrátí peníze. Řeším od 20.12.2018 a do 15.01.2019 = žádné peníze na účtu). Nejsou to za co se vydávají. Pozor na tento obchod. Hlavně si hodně promyslete, jest-li daná věc je to co potřebujete, protože při reklamaci se peněz na zpět nedočkáte (raději pak věc prodejte jinde nebo vyhoďte do popelnice). Některé knihy už nejsou nikde prodejné a tak se dají pouze sehnat v antikvariátu - tak člověk zároveň musí počítat s rizikem, že na konec kniha nemusí být to co si mysleli (nereálné vrácení). Vymysleli si to pěkně - já jim vrátila knihu a poslala poštou, protože bydlím daleko a oni můžou ještě jednou knihu prodat a tím pádem vydělají za knihu daleko víc peněz. Asi se nestane moc lidem, že by se jim obsah četby po příchodu knihy nelíbil, ale může se stát a tak je třeba vědět co pak následuje. Peníze v dnešní době jsou i z jiné banky než máte vy sami - druhý den na bankovním účtu (tak dlouho nikdy příchod platby netrvá). Škoda. Kolem Vánoc jsem ještě docela chápala, že nemají čas na vracení peněz, ale teď když už je 15.01.2019 = tak nechápu. Nesnáším dlužníky. Sice mi obchod dluží jen 109Kč vč.poloviny nákladů na poštovné, ale i tak jsem chtěla pomoc dalším potenciálním zákazníkům s čím se můžou setkat. Jde mi o princip a funkčnost obchodu ani ne tak o ty peníze.

• nakoupil v obchodě Knihkupectví Štěstíčko před 2 měsíci

• Zboží zatím nedorazilo...

Zboží nedorazilo, myslím si, že už ani nedorazí, e-shop vůbec nespolupracuje, byť jsem ho již několikrát kontaktovala. NIC, prostě žádná odezva, vůbec nic. Takže zboží nemám, bohužel a to jsem ho chtěla darovat jako Vánoční dárek. BOHUŽEL........!!!

• nakoupil v obchodě Knihkupectví Štěstíčko před 1 měsícem

• Dodávka zboží do druhého dne a to pár dní před Vánoci!!!! To jsem ani nedozrála!! Byla jsem naprosto spokojená!!
  • nakoupil v obchodě Knihkupectví Štěstíčko před 1 měsícem

Vše bezproblémové, bez vady.

Rychlost

• nakoupil v obchodě Knihkupectví Štěstíčko před 1 měsícem

• Rychlé dodání, perfektní balení, příznivé ceny

• Rychlé odeslání, levné poštovné
  • nakoupil v obchodě Knihkupectví Štěstíčko před 2 měsíci

Super. Už jsme v obchodě nakoupila i dříve.

• nakoupil v obchodě Knihkupectví Štěstíčko před 1 měsícem

Rychlost a preciznost zabalení mne velmi mile překvapila. Děkuji:-)

• Mají vše

Dobrý

• velmi rychlé doručení
    • přehledný eshop
    • doporučuji
  • nakoupil v obchodě Knihkupectví Štěstíčko před 2 měsíci

• Měli to, co jsem jinde nenašla ;-)
    • Cena dobrá
    • Odeslali hned po připsání platby
    • Využívají pro doručení služeb České pošty, která nemá zřejmě dost (spolehlivých) zaměstnanců, aby převzatou zásilku řádně doručovala
  • nakoupil v obchodě Knihkupectví Štěstíčko před 2 měsíci

• Na webu psali, že je zbožím na skladu a pak mi napsali, že není a že mám čekat. Tak stále čekám, stále čekám... a pořád nic.

Reakce obchodu Knihkupectví Štěstíčko

Vážený pane,

Na eshopu jsou všechny položky, které nejsou skladem označeny, není na skladě. To se týká i objednaného výrobku.
    Skladem nebyl. Tudíž nemohl být obratem vyexpedován.

kniha přišla vpořádku

• nakoupil v obchodě Knihkupectví Štěstíčko před 2 měsíci

Jednoznačně nejlepší cena a přestože nebyl produkt skladem, dorazil daleko dříve než měl.

• přehlednost stránek
    • nedodržení dodací lhůty

Již jsem kontaktovala obchod dvakrát kvůli objednávce, ale žádné upřesňující informace jsem neobdržela, pouze ujištění, že jsou nyní delší dodací lhůty a že mám opět zavolat za týden...
    Od objednání uplynulo více jak tři týdny, zboží mělo být dodáno dle informace na webu do čtyř dnů, bohužel se stále nic neděje. Ze strany prodejce žádná informace ohledně dodání ani po dalším týdnu nedorazila. Považuji to za laxní a neprofesionální přístup k zákazníkovi.

• nakoupil v obchodě Knihkupectví Štěstíčko před 2 měsíci

Nejnižší cena a rychlé dodání. Děkuji

• nakoupil v obchodě Knihkupectví Štěstíčko před 2 měsíci

• možnost vyřízení z domu

Je to moje první zkušenost.

• nakoupil v obchodě Knihkupectví Štěstíčko před 2 měsíci

Nákup proběhl bez problémů, děkuji a doporučuji všem.