• Rychlé dodání, dobré ceny, profi přístup.

• komunikace - obchod se mnou komunikoval ohledně možnosti dodání ještě další barvy, která nebyla původně v nabídce, za což byl syn velmi rád

jsme moc spokojení, za nás super

Po několika dnes jsem písemně zrušil objednávku.

Rychlé jednání a zodpovězeny všechny dotazy.

Obchod je velmi dobry každýmu bych ho doporučila.

• vše v poradku, rycle dodání doporučuji

• V Madison Square Garden jsem stejnou mikinu viděla v daleko lepší kvalitě, hrozně mě to zklamalo......

• Rychlé dodání zboží

• Zboží na míru
    • Horší komunikace

Zboží přišlo dřív než bylo avizováno. Vše v pořádku jen bych čekal nějaké potvrzení krom automatu.

• Komunikace a rychlé dodání zboží

Obchod nedoporučujem, po tom ako som napísal email že kedy bude objednávka odoslaná , tak mi odpísali že zníži už neni dostupné a objednávka sa stornuje, je to už pomaly týždeň a peniaze mi stále nevrátili.

• Dostupnost zboží

• Prakticky nulová komunikace se zákazníkem
    • Doba vyřízení objednávky a dodání

Objednal jsem si zboží jako dárek pro přátele v zahraničí, výběr obchodu byl velký a po odeslaní objednavky jsem se tešil až mi zboží dorazí. Objednaval jsem tesně před svátky v červenci (4.7.) a proto jsem předpokladal že se zboží možna o něco opozdí. Približně po 10 dnech se muj odlet blížil a tak jsem tedy kontaktoval prodejce o stavu objednavky. Odpověd jsem konečně dostal 18.7. kdy se mi prodejce omluvil za pozdni odpověd a že nastala chyba a 2 trička z moji objednavky bohužel nejsou na skladě a zdali chci přesto dodat zbytek. Odpověl jsem že ano, a od té doby stále čekám (dnes je 24.8). Z tohoto důvodu nemužu obchod SportsScouting doporučit.

• Odozva predajcu

Absolutne ziadna komunikacia zo strany predajcu...ani telefonicky...ani mailom...ani proste nic....uz cakam na objednavku 2tyzdne...

• Cena, rychlost dodání, bezva komunikace.

• U triček bych ocenila více velikostí.

Po odeslání objednávky jsem zjistila, že bych ráda ještě doplnila jednu drobnost, která nebyla na samostatnou objednávku. Požádala jsem e-mailem, bylo mi vyhověno. Obchod doporučuji.

Obchod mi napsal, že objednané zboží nemají a navrhli jinou variantu, ale už se nikdo neozval a zboží nepřišlo.

• Dlouhá dodací lhůta. Zboží z jiného internetového obchodu zakoupené ve stejný den, již mám doma.

• Skvělý výběr, zajímavých značek
    • dobré ceny