• Rychle,super servis

• Možnost osobního odběru v Praze
    • Rozumné ceny
    • Dobrá komunikace

Doporučuji!

Široká nabídka,přehlené informace, vstřícné jednání obchodníka.

• Velice příjemná komunikace, rychlost dodání, maximální profesionalita.
    • Žádné.

Tento obchod mohu stoprocentně doporučit! Již jsem si tam koupila 2 šicí stroje, jeden pro mě a jeden pro maminku a také overlock. Pan Zuska je velice příjemný, vždy mi vše trpělivě vysvětlil a ukázal. Také jsem u něj měla starý stroj v opravě a též maximální spokojenost. Pokud chcete opravdu kvalitní služby, pak jděte do tohoto obchodu.

• Kamenná prodejna, servis, ochotný personál s výbornými znalostmi.

• Kvalitni stroje
    • Unikatni prozakaznicky pristup prodavajiciho, pan poradi, nesnazi se prodat to nejdrazsi ale tak, aby byl zakaznik opravdu spokojen.

Vyborny obchod, skvely prodavajici, dobra komunikace, solidni ceny, rozhodne mohu jen a jen doporucit!!

• Odborná konzultace o vlastnostech jednotlivých výrobků.

doporučuji.

• Odborné znalosti a ochota kozultovat.

Pan Zuska je osvědčený opravář šicích strojů, proto jsem se na něj obrátila s prosbou o radu při koupi stroje nového.
    Jsme spokojeni, nákup doporučuji.

• Osobní přístup, ochota.

Vřele doporučuji!

• Osobní přístup
    • Žádné

Je bezva

• Přehlednost,servis,ochota !

• Sympatický "rodinný" obchod, kde se vám opravdu věnují, vše ochotně vysvětlí a trpělivě předvedou.
    • Je vidět, že to jsou opravdu odborníci, kteří své věci rozumí a snaží se maximálně vyhovět, zodpoví každou otázku a poradí s nákupem i s používáním.
    • Výhodou je, že i v prodejně mají stroje za internetové ceny, včetně doplňků.
    • Žádné.

Vřele doporučuji, hlavně v případě, že nevíte, jaký stroj koupit. Můžete přijít a poradit se bez toho, abyste rovnou kupovali. Také jsem byla v prodejně dvakrát, než jsem si vysněný stroj odnesla, a pokaždé si na mne udělali čas a vše znovu trpělivě vysvětlili. Opravdu doporučuji.

• Osobní, velice milý a profesionální přístup. Poradili mi jaký stroj vybrat, velice trpělivě zodpověděli všechny mé otázky a nebyl absolutně žádný problém, snažili se maximálně vyjít vstříc. Navíc se jedná o prodejce, který je zároveň i servisem šicích strojů pro případ...
    • S nákupem jsem zatím spokojena a mohu vřele doporučit.
    • Otevírací doba

• Dobrá cena, možnost prohlídky před nákupem, prodejce velice ochoten poradit i méně zkušeným

• rychlost, solidní jednání se zákazníkem
    • nevím o žádných

tento obchod 100% doporučuji

• Sici stroj nepouzivam osobne ale moje rodina je spokojena s vyrobkem ...
    • zatim nema

prodejna i prodejce v pohode ...dobra znalost stroju a hlavne vstricnost

• výborná dostupnost (Praha)
    • vyhovující sortiment
    • skvělá komunikace
    • nadstandartní služby

Mohu doporučit také pro odborné poradenství i možnost kvalifikovaných oprav.

• Spolehlivost, vstřicnost a profesionalita
    • Malý showroom

Rozhodně doporučuji

• Skvělá komunikace, příjemný a ochotný majitel.
    • O žádných nevím.

Vzhledem k tomu, že jsem přesně nevěděla jaký overlock si mám koupit, jsem velmi ocenila, když mi majitel prodejny velice ochotně pomohl s výběrem a to už po telefonu, aniž by věděl, zda si produkt nakonec koupím. Nakonec jsem si overlock přijela prohlédnout na prodejnu, kde mi podrobně vysvětlil vše, co jsem potřebovala vědět a předvedl mi, jak overlock šije. Jsem velice spokojena s přístupem a ochotou. Tuto prodejnu mohu jen doporučit.