Zboží uváděné skladem nemají skladem a bez omluvy stornují objednávku.

• Zajímavá nabídka zboží.
    • Dobrá komunikace obchodníka

Objednávka v e-shopu proběhla normálně,bez problému.Ale VELKÝ PROBLÉM,NEPŘÍJEMNOIST je s dodáním zboží!!!!!!DOSUD jsem zboží nedostal,to provozuje zásilkovna.cz!!!!!!!Děs+hrůza,"o nervy"!!!!!!Úplně zkažené vánoce,na sledování zásilky už je 10 DNÍ!!!!!!!zásilka na cestě!!!!!(((

Reakce obchodu Shop-servis

Dobrý den, omlouváme se, za ne doručení zboží do vánoc, nic méně objednat zboží 20.12. v pátek, kdy je na expedici a doručení před vánocemi pouhé dva dny nebylo opravdu možné.
    S přáním hezkého dne, Shop-servis

• Originální díly, naprostá spokojenost.

• poměrně rychlé jednání

• cena zboží, kvalita zboží, rychlost dodání, komunikace - vše OK

konzultace telefonem, pak objednání a následné dodání zboží - vše proběhlo zcela korektně - 5 hvězdiček

• Přestože bylo zboží skladem, bylo odesláno až další den po mé telefonické urgenci. Balíček jsem 10.6. převzal a zaplatil dobírku. Následně jsem 17.6. urgoval nedodaný daňový doklad. Prodejce sdělil, že doklad bude automaticky vystaven po spárování platby do 15-ti dnů. Je 27.6. a doklad stále nemám.

Reakce obchodu Shop-servis

Dobrý den, děkujeme za recenzi, bohužel nerozumíme co bylo špatně na odeslané zásilce druhý den. Nemáme snad nikde uvedeno že zboží musí odcházet ten stejný den. Co se týká fakturace, pokud Vám nedošla do přijaté pošty, ani do spamu, bylo by lepší nás kontaktovat třeba emailem, abychom ji zaslali opětovně. Děkujeme a přejeme hezký den

nedořešené webové stránky problém při on-line registraci i objednávce
    vyřešeno po telefonu.Nejvíce co mě nasralo byla skutečnost že jsem si objednal stříbrný přední panel na telefon a došel mi modrý....reklamaci jsem neřešil už jsem nemohl déle čekat. :(

Reakce obchodu Shop-servis

děkujeme za recenzi, nicméně s hodnocením ,,Nedoporučuje obchod" nemůžeme souhlasit.
    Ano, technický problém, který byl opraven během několika minut, což snad může stát.
    Co se týká barvy LCD, tak bohužel u modelu ,,LCD SAMSUNG GALAXY J330" se Silver verze nevyrábí.
    Dle obrázku je zřejmé že se jedná o Blue/Silver (Silver/Blue). I když 98% E-shopů uvádí jen Silver barvu,
    rozhodli jsme se popisek upřesnit. https://shop-servis.cz/eshop/lcd-displeje-komplety/829-lcd-samsung-galaxy-j3-j330-silver-8595642267604?search_query=LCD+Samsung+Galaxy+J3+J330&results=287

• Velmi rychlé doručení.

• Špatná komunikace zaměstnanců obchodu mezi sebou a z toho plynoucí nesrovnalosti.

Nedokázali dodat již uskutečněnou objednávku, protože mezitím zboží prodali v kamenné prodejně (prý).

• Konstruktivni pristup
    • Zajimave ceny