• rychlost vyřízení objednávky

zatím jsme nakupovala jednou,ale jsem maximálně spokojená s výběrem produktu,rychlým dodáním a kvalitní komunikací.

Podporujeme Český výbor pro UNICEF a MojeChytreDite.cz s.r.o.
    Najdete v ročence Českého výboru pro UNICEF mezi největšími dárci finanční podpory.

• Přehlednost, rychlost
    • Špatně zabalené zboží. Obal na CD byl prasklý

Vcelku spokojenost

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

OBAL CD UMÍME NAHRADIT FINANČNĚ.
    zakoupíte v obchodech Alza.cz, Mall.cz nebo Kasa.cz.

S obchodem nemám nejmenší problém, snad jen, že se platí tak vysoké poštovné a CD přišlo v prasklém obalu, což je zřejmě chyba dopravce. Ze strany obchodu mi bylo navrhnuto, zboží zaslat zpět, avšak to by se mi velmi prodražilo.

OBAL CD UMÍME NAHRADIT FINANČNĚ
    zakoupíte v obchodech Alza.cz, Mall.cz nebo Kasa.cz.

• na CD byl poškozený obal

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

OBAL CD UMÍME NAHRADIT FINANČNĚ.

• VŠE PRO DĚTI
    • TO CO NABÍZÍ NA WEBU TAK TOHO SPOUSTU NENÍ SKLADEM

USPOKOJIVÉ

• úspora času
    • nevím

spokojennost

• to nevím ...
    • má jich několik ...

třeba nějaké zboží na skladě bude :) , nebo také možná ne ... a třeba se dočkáte reakcí dřív , než já - takže nemůžu tak dobře posoudit ...

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Tisíce zákazníků jsou s naší službou spokojení, čemuž odpovídá hodnocení. Pokud ve Vašem případě nastala chyba technická nebo lidská, omlouváme se. Prosíme, kontaktujte náš zákaznický servis přes shop @ mojechytredite.cz, abychom chybu napravili. Více se k anonymním hodnocení nevyjadřujeme. Pokud pracujete pro naši konkurenci, prosíme, nepoškozujte nás, POMÁHÁME POTŘEBNÝM. Mějte hezký den! MojeChytreDite.cz dělat radost nás baví ® Podporujeme Český výbor pro UNICEF a MojeChytreDite.cz s.r.o. najdete v ročence Českého výboru pro UNICEF mezi největšími DÁRCI FINANČNÍ PODPORY.

Spokojenost

• nevim
    • zadne

dobry

Radost pro domací zahradu:

• Na eshopu psano ze zbozi skladem.po uzavreni objednavky prisel email ze zbozi nemate!!

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

• přehlednost nabídky zboží,dobrá kvalita,rychlé dodání
    • nevím

Viditelnost na internetu
    Dobrá kvalita zboží
    Doporučuji ostatním
    Sama jsem nakoupila na doporučení

Radost pro domací zahradu:

• jinde toto zboží neměli
    • nejsou

Obchod rychle reaguje ,zboží přišlo v pořádku a rychle.Obchod doporučuji.

Radost pro domací zahradu:

Zboží označené "skladem" nebylo vůbec k dostání.

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Tisíce zákazníků jsou s naší službou spokojení. Pokud ve Vašem případě nastala technická chyba, upřímně Vám se omlouváme. Prosíme, kontaktujte náš zákaznický servis přes shop @ mojechytredite.cz, abychom chybu napravili. Více se k anonymním hodnocení nevyjadřujeme. Pokud pracujete pro naši konkurenci, prosíme, nepoškozujte nás, VÝZNAMNĚ POMÁHÁME POTŘEBNÝM. Mějte hezký den! MojeChytreDite.cz ® Podporujeme Český výbor pro UNICEF a MojeChytreDite.cz s.r.o. najdete v ročence Českého výboru pro UNICEF mezi největšími DÁRCI FINANČNÍ PODPORY.

• rychlos a kvalita obalu

Zajímavé nabídky,rychlost reakce a doba dodání - doporučuji

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu a těšíme se na příští objednávku. Máme radost, že jsme k Vám domů doručili radost. MojeChytreDite.cz dělat radost nás baví ® Podporujeme Český výbor pro UNICEF a MojeChytreDite.cz s.r.o. najdete v ročence Českého výboru pro UNICEF mezi největšími dárci finanční podpory. Nákupem u nás šetříte a pomáháte. Zakoupením některého z našich Dárků pro život můžete udělat Váš dnešní dobrý skutek.: http://shop.mojechytredite.cz/unicef
    Jedinečná kolekce personalizovaných CD se jménem Vašeho dítěte: http://shop.mojechytredite.cz/pisnicky-pro-deti
    Magazín Moje Chytré Dítě: http://magazin.mojechytredite.cz/ Časopis pro lidi s kritickým myšlením a otevřeným srdcem.
    MojeChytreDite.cz s.r.o. oficiální dodavatel dětských hřišť pro společnost Kofola a.s. v České a Slovenské republice.
    Dělejte s námi také sociálně odpovědný marketing! http://shop.mojechytredite.cz/katalogy/hriste-verejne.php
    Radost pro domací zahradu: http://shop.mojechytredite.cz/katalogy/hriste-domu.php

• Okamžité dodání
    • Nevím o žádných !!

Vřele doporučuji -objednávka okamžitě vyřízena --potvrzena e-mailem - Dodávka velice hbitá -tak si představuji -obchod k mojí spokojenosti !!!

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

• výhoda eshopu (nákup z pohodlí domova)
    • nízké ceny
    • špatná informace o stavu objednávky
    • udávní zboží skladem, ač tomu tak není
    • dlouhé čekání na potvrzující email

Na stránkách prodejce bylo pod číslem mé objednávky ráno udáno, že objednávka je expedována a předána přepravci. Odpoledne mi přišel od obchodu email, že zboží, které bylo uváděno na stránkách jako skladem nemají a mít nebudou. A jestli mají poslat alespoň zbytek.
    Objednávku jsem zrušil. S poštovným už by se to nevyplatitlo.

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Tisíce zákazníků jsou s naší službou spokojení. Pokud ve Vašem případě nastala technická chyba, upřímně Vám se omlouváme. Prosíme, kontaktujte náš zakaznický servis shop @ mojechytredite.cz, abychom chybu napravili. Více se k anonymním hodnocení nevyjadřujeme. MojeChytreDite.cz ® Podporujeme Český výbor pro UNICEF. MojeChytreDite.cz s.r.o. najdete v ročence Českého výboru pro UNICEF mezi největšími DÁRCI FINANČNÍ PODPORY.

Doporučuji,oceňuji rychlé vyřízení.

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Velice jste mě překvapili. i přez to že bylo na zboží napsáno že se dodává jen v provedení na obrázku a já měla požadavek na jiný diesing tak dorazilo to stím mým požadavkem. Děti byli uněšené. Máme tři děti v PP a jsou ze zboží nadšené.děkujeme.moc

• výběr z domova
    • poštovné, chybí odběrné místo

• rychlost dodání
    • špatná komunikace. Nebyla jsem informována o předání zboží dopravci, tudíž jsem nevěděla, kdy zboží dorazí.