MojeChytréDítě.cz

898 recenzí z celkového počtu 2370 hodnocení

• 2 dny Průměrná doba dodání v dnech

Recenze MojeChytréDítě.cz

Přidáno: 17. prosince 2015

• nema spravne fotky u zbozi..........

nebylo to to co jsem videla na obrazku, ale zbozi horsi kvality

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Tisíce zákazníků jsou s naší službou spokojení, čemuž odpovídá hodnocení. Pokud ve Vašem případě nastala chyba technická nebo lidská, omlouváme se. Prosíme, kontaktujte náš zákaznický servis přes shop @ mojechytredite.cz, abychom chybu napravili.  Více se k anonymním hodnocení nevyjadřujeme. Pokud pracujete pro naši konkurenci, prosíme, nepoškozujte nás, POMÁHÁME POTŘEBNÝM. Mějte hezký den!
MojeChytreDite.cz dělat radost nás baví ® Podporujeme Český výbor pro UNICEF a MojeChytreDite.cz s.r.o. najdete v ročence Českého výboru pro UNICEF mezi největšími DÁRCI FINANČNÍ PODPORY.

Přidáno: 17. prosince 2015

Obal jednoho CD byl naštípnutý, což však není chyba obchodu, ale stalo se tak zřejmě při přepravě. Když jsem obchod informovala o této "vadě", dohodli jsme se, že v případě, že by bylo CD poškozené, jej lze bez problémů vyměnit.

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu a těšíme se na příští objednávku. Máme radost, že jsme k Vám domů doručili radost. MojeChytreDite.cz dělat radost nás baví ® Podporujeme Český výbor pro UNICEF a MojeChytreDite.cz s.r.o. Najdete v ročence Českého výboru pro UNICEF mezi největšími dárci finanční podpory. Nákupem u nás šetříte a pomáháte. Zakoupením některého z našich Dárků pro život můžete udělat Váš dnešní dobrý skutek.

AKCE S CUBS STOLIČKOU + cd nebo kniha ZDARMA: Sedák stoličky obsahuje vyjímatelná písmena, která umožnují sestavit nápis vložením písmen do sedáku, odpovídající vybranému jménu. Objednávejte také zakázkovou výrobu stoliček - vyrobíme jakékoliv jméno. Pro objednávky zakázkové výroby volejte CUBS: 602 21 21 54 nebo písemně na shop @ mojechytredite.cz Nabídka s dárkem platí do vyčerpání zásob CD a KNIH.

Jedinečná kolekce personalizovaných CD se jménem Vašeho dítěte.
MojeChytreDite.cz s.r.o. oficiální dodavatel dětských hřišť pro společnost Kofola a.s.

M.Jiroušek

Přidáno: 14. prosince 2015

• není možné se telefonicky dovolat

spolehlivý obchod

Přidáno: 13. prosince 2015

• Super rychlost
  • Nevím

Přidáno: 12. prosince 2015

Super a doporučuji.

Malvinek

Přidáno: 11. prosince 2015

• Měli víceméně vše pohromadě z toho, co mi chtěla koupit.
  • Ještě jsem objednávala kreativní hračky "Style me up" pro starší dceru a poslali mi místo 3 různých věcí 1 a jednu věc 2x.

Výsledek nakonec bude znát až na vánoce zda-li jsem objednala u správného obchodu.

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Děkujeme za zpětnou vazbu. Pokud jsme udělali chybu, omlouváme se. Prosíme kontaktujte náš zákaznický servis, abychom ji napravili.

Přidáno: 7. prosince 2015

U zboží byl poškozen obal.

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Tisíce zákazníků jsou s naší službou spokojení, čemuž odpovídá hodnocení. Pokud ve Vašem případě nastala chyba technická nebo lidská, omlouváme se. Prosíme, kontaktujte náš zákaznický servis přes shop @ mojechytredite.cz, abychom chybu napravili. Pokud zboží poškodil dopravce, bylo třeba vyřídit reklamaci při předání zboží.

ytosek

Přidáno: 7. prosince 2015

Nedoporučil bych obchod, který má na stránkách uvedeno, že je zboží skladem a po objednání napíše, že není. Je to klamání spotřebitele. V samoobsluze

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Tisíce zákazníků jsou s naší službou spokojení, čemuž odpovídá hodnocení. Pokud ve Vašem případě nastala chyba technická nebo lidská, omlouváme se. Prosíme, kontaktujte náš zákaznický servis přes shop @ mojechytredite.cz, abychom chybu napravili. Více se k anonymním hodnocení nevyjadřujeme. Mějte hezký den! MojeChytreDite.cz dělat radost nás baví ®

POMÁHÁME POTŘEBNÝM. Podporujeme Český výbor pro UNICEF a MojeChytreDite.cz s.r.o. najdete v ročence Českého výboru pro UNICEF mezi největšími DÁRCI FINANČNÍ PODPORY. Zboží UNICEF koupíte také v našem obchodě.

Eva M.

Přidáno: 6. prosince 2015

• Velmi dlouho jsem čekala na podklady k platbě, tedy i dlouho trvalo samotné doručení zboží.

Objednaný míček s krtečkem byl poškozený (uloupnutý) v místě, kde původně byla nalepená cenovka a někdo se jí pokusil strhnout. Strhl jí však i s kouskem pěnového míčku.

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Děkujeme za zpětnou vazbu. Pokud došlo k chybě, prosíme, kontaktujte středisko služeb zákazníkům a to ideálně písemně na shop @ mojechytredite.cz. Ve vánočním náporu nás poněkud zlobí ústředna.

InternetovýZákazník

Přidáno: 5. prosince 2015

• Zajímavé a hezké zboží za příjemné ceny
  • Absolutně NEDOSTATEČNÁ komunikativnost! Nereagují na příchozí hovory, není možné se dovolat na prodejnu, máte-li dtaz nebo potřebujete-li neco vyřešit. Neberou telefony, ikdyž voláte několikrát dokola.

Smíšené pocity. Nejsou schopny telefonické komunikace, neberou hovory, přesto zboží dodají, ikdyž sice po delší době, ptý objednávku vyřizují téměř 4 dny od založení objednávky ze strany zákazníka, ale zboží dorazí v pořádku a bezproblému. Tak nevím....váhal bych kupovat u nich častěji

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Děkujeme za zpětnou vazbu. V posledních dnech nás zlobí ústředna, ale určitě neváhejte, už protože nás 92% zákazníků přímo doporučuje :-)

Zobrazuji 41 - 50 ze 898 recenzí 1...3 4 [ 5 ] 6 7...90