MojeChytréDítě.cz

Ověřeno zákazníky

902 recenzí z celkového počtu 2390 hodnocení

• 4 dny Průměrná doba dodání v dnech
Ověřeno zákazníky

Obchod MojeChytréDítě.cz získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Ověřeno zákazníky.
Více o Ověřeno zákazníky

Recenze MojeChytréDítě.cz

Přidáno: 25. prosince 2015

• Rychlost dodání a ochota
  • o

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu a těšíme se na příští objednávku. Máme radost, že jsme k Vám domů doručili radost. MojeChytreDite.cz dělat radost nás baví ® Podporujeme Český výbor pro UNICEF a MojeChytreDite.cz s.r.o. Najdete v ročence Českého výboru pro UNICEF mezi největšími dárci finanční podpory. Nákupem u nás šetříte a pomáháte. Zakoupením některého z našich Dárků pro život můžete udělat Váš dnešní dobrý skutek.

AKCE S CUBS STOLIČKOU + cd nebo kniha ZDARMA: Sedák stoličky obsahuje vyjímatelná písmena, která umožnují sestavit nápis vložením písmen do sedáku, odpovídající vybranému jménu. Objednávejte také zakázkovou výrobu stoliček - vyrobíme jakékoliv jméno. Pro objednávky zakázkové výroby volejte CUBS: 602 21 21 54 nebo písemně na shop @ mojechytredite.cz Nabídka s dárkem platí do vyčerpání zásob CD a KNIH.

Jedinečná kolekce personalizovaných CD se jménem Vašeho dítěte.
MojeChytreDite.cz s.r.o. oficiální dodavatel dětských hřišť pro společnost Kofola a.s.

Alena

Přidáno: 19. prosince 2015

• Dobré nabídky
  • Krátký termín dodání zboží

Mám dvě vnučky a mohla jsem pro obě dvě vybrat dárek najednou
Doporučila jsem dál a bylo využito pro objednání

Přidáno: 17. prosince 2015

• Velice solidní a příjemná komunikace! Doporučuji!

Biblbrox

• Slovy - Žádné
  • Velmi slabá komunikace při řešení problémů.

Místo objednaného přišlo něco úplně jiného. Velmi pomalá odezva obchodu při řešení reklamace. Z tohoto obchodu už nikdy nic.

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Tisíce zákazníků jsou s naší službou spokojení, čemuž odpovídá hodnocení. Pokud ve Vašem případě nastala chyba technická nebo lidská, omlouváme se. Prosíme, kontaktujte náš zákaznický servis přes shop @ mojechytredite.cz, abychom chybu napravili.  Více se k anonymním hodnocení nevyjadřujeme. Pokud pracujete pro naši konkurenci, prosíme, nepoškozujte nás, POMÁHÁME POTŘEBNÝM. Mějte hezký den!
MojeChytreDite.cz dělat radost nás baví ® Podporujeme Český výbor pro UNICEF a MojeChytreDite.cz s.r.o. najdete v ročence Českého výboru pro UNICEF mezi největšími DÁRCI FINANČNÍ PODPORY.

Přidáno: 17. prosince 2015

• nema spravne fotky u zbozi..........

nebylo to to co jsem videla na obrazku, ale zbozi horsi kvality

Přidáno: 17. prosince 2015

Obal jednoho CD byl naštípnutý, což však není chyba obchodu, ale stalo se tak zřejmě při přepravě. Když jsem obchod informovala o této "vadě", dohodli jsme se, že v případě, že by bylo CD poškozené, jej lze bez problémů vyměnit.

M.Jiroušek

Přidáno: 14. prosince 2015

• není možné se telefonicky dovolat

spolehlivý obchod

Přidáno: 13. prosince 2015

• Super rychlost
  • Nevím

Přidáno: 12. prosince 2015

Super a doporučuji.

Malvinek

Přidáno: 11. prosince 2015

• Měli víceméně vše pohromadě z toho, co mi chtěla koupit.
  • Ještě jsem objednávala kreativní hračky "Style me up" pro starší dceru a poslali mi místo 3 různých věcí 1 a jednu věc 2x.

Výsledek nakonec bude znát až na vánoce zda-li jsem objednala u správného obchodu.

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Děkujeme za zpětnou vazbu. Pokud jsme udělali chybu, omlouváme se. Prosíme kontaktujte náš zákaznický servis, abychom ji napravili.

Zobrazuji 41 - 50 ze 902 recenzí 1...3 4 [ 5 ] 6 7...91