MojeChytréDítě.cz

Přidáno: 13. prosince 2015

• Super rychlost
  • Nevím

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu a těšíme se na příští objednávku. Máme radost, že jsme k Vám domů doručili radost. MojeChytreDite.cz dělat radost nás baví ® Podporujeme Český výbor pro UNICEF a MojeChytreDite.cz s.r.o. Najdete v ročence Českého výboru pro UNICEF mezi největšími dárci finanční podpory. Nákupem u nás šetříte a pomáháte. Zakoupením některého z našich Dárků pro život můžete udělat Váš dnešní dobrý skutek.

AKCE S CUBS STOLIČKOU + cd nebo kniha ZDARMA: Sedák stoličky obsahuje vyjímatelná písmena, která umožnují sestavit nápis vložením písmen do sedáku, odpovídající vybranému jménu. Objednávejte také zakázkovou výrobu stoliček - vyrobíme jakékoliv jméno. Pro objednávky zakázkové výroby volejte CUBS: 602 21 21 54 nebo písemně na shop @ mojechytredite.cz Nabídka s dárkem platí do vyčerpání zásob CD a KNIH.

Jedinečná kolekce personalizovaných CD se jménem Vašeho dítěte.
MojeChytreDite.cz s.r.o. oficiální dodavatel dětských hřišť pro společnost Kofola a.s.

Přidáno: 12. prosince 2015

Super a doporučuji.

Malvinek

Přidáno: 11. prosince 2015

• Měli víceméně vše pohromadě z toho, co mi chtěla koupit.
  • Ještě jsem objednávala kreativní hračky "Style me up" pro starší dceru a poslali mi místo 3 různých věcí 1 a jednu věc 2x.

Výsledek nakonec bude znát až na vánoce zda-li jsem objednala u správného obchodu.

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Děkujeme za zpětnou vazbu. Pokud jsme udělali chybu, omlouváme se. Prosíme kontaktujte náš zákaznický servis, abychom ji napravili.

Přidáno: 7. prosince 2015

U zboží byl poškozen obal.

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Tisíce zákazníků jsou s naší službou spokojení, čemuž odpovídá hodnocení. Pokud ve Vašem případě nastala chyba technická nebo lidská, omlouváme se. Prosíme, kontaktujte náš zákaznický servis přes shop @ mojechytredite.cz, abychom chybu napravili. Pokud zboží poškodil dopravce, bylo třeba vyřídit reklamaci při předání zboží.

Více se k anonymním hodnocení nevyjadřujeme. Pokud pracujete pro naši konkurenci, prosíme, nepoškozujte nás, POMÁHÁME POTŘEBNÝM. Mějte hezký den!
MojeChytreDite.cz dělat radost nás baví ® Podporujeme Český výbor pro UNICEF a MojeChytreDite.cz s.r.o. najdete v ročence Českého výboru pro UNICEF mezi největšími DÁRCI FINANČNÍ PODPORY.

ytosek

Přidáno: 7. prosince 2015

Nedoporučil bych obchod, který má na stránkách uvedeno, že je zboží skladem a po objednání napíše, že není. Je to klamání spotřebitele. V samoobsluze

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Tisíce zákazníků jsou s naší službou spokojení, čemuž odpovídá hodnocení. Pokud ve Vašem případě nastala chyba technická nebo lidská, omlouváme se. Prosíme, kontaktujte náš zákaznický servis přes shop @ mojechytredite.cz, abychom chybu napravili. Více se k anonymním hodnocení nevyjadřujeme. Mějte hezký den! MojeChytreDite.cz dělat radost nás baví ®

POMÁHÁME POTŘEBNÝM. Podporujeme Český výbor pro UNICEF a MojeChytreDite.cz s.r.o. najdete v ročence Českého výboru pro UNICEF mezi největšími DÁRCI FINANČNÍ PODPORY. Zboží UNICEF koupíte také v našem obchodě.

Eva M.

Přidáno: 6. prosince 2015

• Velmi dlouho jsem čekala na podklady k platbě, tedy i dlouho trvalo samotné doručení zboží.

Objednaný míček s krtečkem byl poškozený (uloupnutý) v místě, kde původně byla nalepená cenovka a někdo se jí pokusil strhnout. Strhl jí však i s kouskem pěnového míčku.

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Děkujeme za zpětnou vazbu. Pokud došlo k chybě, prosíme, kontaktujte středisko služeb zákazníkům a to ideálně písemně na shop @ mojechytredite.cz. Ve vánočním náporu nás poněkud zlobí ústředna.

InternetovýZákazník

Přidáno: 5. prosince 2015

• Zajímavé a hezké zboží za příjemné ceny
  • Absolutně NEDOSTATEČNÁ komunikativnost! Nereagují na příchozí hovory, není možné se dovolat na prodejnu, máte-li dtaz nebo potřebujete-li neco vyřešit. Neberou telefony, ikdyž voláte několikrát dokola.

Smíšené pocity. Nejsou schopny telefonické komunikace, neberou hovory, přesto zboží dodají, ikdyž sice po delší době, ptý objednávku vyřizují téměř 4 dny od založení objednávky ze strany zákazníka, ale zboží dorazí v pořádku a bezproblému. Tak nevím....váhal bych kupovat u nich častěji

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Děkujeme za zpětnou vazbu. V posledních dnech nás zlobí ústředna, ale určitě neváhejte, už protože nás 92% zákazníků přímo doporučuje :-)

ludmila

Přidáno: 1. prosince 2015

• žádné

všechno o.k., nejsuper cena ze všech obchodů, všem doporučuji

jana žáčeková

Přidáno: 30. listopadu 2015

• Ponukaju zbozi,pri ktorom uvadzaju ze je skladom a pritom ho nemaju. Informaciu mi poslali az na moju urgenciu. Nestalo sa to prvy krat, uz som si citala recenzie na tento obchod podobneho ladenia.

Skuste,mozno budete mat viac stastia,ja uz tu urcite nenakupujem!

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Tisíce zákazníků jsou s naší službou spokojení, čemuž odpovídá hodnocení. HEUREKA index - stovky zákazníků nás přímo doporučují. Pokud ve Vašem případě nastala chyba technická nebo lidská ("unavená" operátorka), omlouváme se. Prosíme, kontaktujte náš zákaznický servis přes shop @ mojechytredite.cz, abychom chybu napravili.

Baruše

Přidáno: 23. listopadu 2015

• Zboží které jinde není
  • Poštovné je vysoký v případě že chci objednat jen např.jedno cd

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu a těšíme se na příští objednávku.

Cena poštovného začíná na 100,- Kč. I obří eshopy mají poštovné 90,- Kč a lze při troše přemýšlení domyslet, že mají lepší nákupní cenu dopravní služby. Poštovné při objednávce nad 2.000,- kč mají naši zákazníci zdrama. Tj., dopravu zásilek 100% hradíme.

Zobrazuji 41 - 50 ze 895 recenzí 1...3 4 [ 5 ] 6 7...90