MojeChytréDítě.cz

Ověřeno zákazníky

902 recenzí z celkového počtu 2390 hodnocení

• 4 dny Průměrná doba dodání v dnech
Ověřeno zákazníky

Obchod MojeChytréDítě.cz získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Ověřeno zákazníky.
Více o Ověřeno zákazníky

Recenze MojeChytréDítě.cz

Lenka

Přidáno: 22. dubna 2016

• atraktivní
  • kouzelné

Přitažlivý sortiment zboží, rychlá doba dodání.
Jedinou věc vnímám záporně a to uvádění telefonního kontaktu na obalu dobírky :( :( - podle mého názoru nevhodné.

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu a těšíme se na příští objednávku.
BEZ TELEFONU TĚŽKO DORUČIT BALÍK DO RUKY. ONA NÁM TO BEZ TOHO ČÍSLA ANI POŠTA NEPŘEVEZME. Máme radost, že jsme k Vám domů doručili radost. MojeChytreDite.cz dělat radost nás baví ® Podporujeme Český výbor pro UNICEF a MojeChytreDite.cz s.r.o. Najdete v ročence Českého výboru pro UNICEF mezi největšími dárci finanční podpory. Nákupem u nás šetříte a pomáháte. Zakoupením některého z našich Dárků pro život můžete udělat Váš dnešní dobrý skutek.

AKCE S CUBS STOLIČKOU + cd nebo kniha ZDARMA: Sedák stoličky obsahuje vyjímatelná písmena, která umožnují sestavit nápis vložením písmen do sedáku, odpovídající vybranému jménu. Objednávejte také zakázkovou výrobu stoliček - vyrobíme jakékoliv jméno. Pro objednávky zakázkové výroby volejte CUBS: 602 21 21 54 nebo písemně na shop @ mojechytredite.cz Nabídka s dárkem platí do vyčerpání zásob CD a KNIH.

Jedinečná kolekce personalizovaných CD se jménem Vašeho dítěte.
MojeChytreDite.cz s.r.o. oficiální dodavatel dětských hřišť pro společnost Kofola a.s.

orel

Přidáno: 2. dubna 2016

výběr a cena super,doporučuji

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu a těšíme se na příští objednávku. PŘI NÁKUPU NAD 2000 KČ MÁME JIŽ NĚKOLIK LET POŠTOVNÉ ZDARMA. Máme radost, že jsme k Vám domů doručili radost. MojeChytreDite.cz dělat radost nás baví ® Podporujeme Český výbor pro UNICEF a MojeChytreDite.cz s.r.o. Najdete v ročence Českého výboru pro UNICEF mezi největšími dárci finanční podpory. Nákupem u nás šetříte a pomáháte. Zakoupením některého z našich Dárků pro život můžete udělat Váš dnešní dobrý skutek.

Lina

Přidáno: 24. března 2016

• snadnost nákupu,
  • rychlost dodání,
  • zalíbil se mi nápad, aby dítě mělo písničku se svým jménem
  • nakupovala jsem zde poprvé, tak nevím, ale asi se časem něco najde

zatím nevím, nakupovala jsem poprvé, líbilo se mi, že jste obratem reagovali na moje přání, časem toho bude jistě více

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu a těšíme se na příští objednávku. NIC SE NENAJDE - FUNGUJEME. Máme radost, že jsme k Vám domů doručili radost. MojeChytreDite.cz dělat radost nás baví ® Podporujeme Český výbor pro UNICEF a MojeChytreDite.cz s.r.o. Najdete v ročence Českého výboru pro UNICEF mezi největšími dárci finanční podpory. Nákupem u nás šetříte a pomáháte. Zakoupením některého z našich Dárků pro život můžete udělat Váš dnešní dobrý skutek.

Petra

Přidáno: 9. března 2016

Doporucuji

sarka

Přidáno: 27. února 2016

• Obchod v poradku,ale kdyby u cd byl vytisknuty text,bylo by to fajn.u jednoho cd byl praskly stred obalu

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu a těšíme se na příští objednávku. OBAL CD UMÍME ŘEŠIT. PROSÍME, KONTAKTUJTE NAŠI LINKU SLUŽEB shop @ mojechytredite.cz Máme radost, že jsme k Vám domů doručili radost. MojeChytreDite.cz dělat radost nás baví ® Podporujeme Český výbor pro UNICEF a MojeChytreDite.cz s.r.o. Najdete v ročence Českého výboru pro UNICEF mezi největšími dárci finanční podpory. Nákupem u nás šetříte a pomáháte. Zakoupením některého z našich Dárků pro život můžete udělat Váš dnešní dobrý skutek.

Petra

Přidáno: 23. ledna 2016

• v obchodě jsem se rozhodla nakupovat že mě to doporučila kamarádka.
  • Slabina je že si to nemůžu sama vyzvednou třeba v Brně a musím dávát další peníze zbytečně za dopravu.

Obchod je super. Jen by bylo lepší aby si to člověk mohl vyzvednout sám a zbytečně nedával další peníze za dopravu.

Tereza

Přidáno: 22. ledna 2016

• To co nikde nenajdete

Určitě doporučuji, u písniček zpívá celá rodina

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu a těšíme se na příští objednávku. Máme radost, že jsme k Vám domů doručili radost. MojeChytreDite.cz dělat radost nás baví ® Podporujeme Český výbor pro UNICEF a MojeChytreDite.cz s.r.o. Najdete v ročence Českého výboru pro UNICEF mezi největšími dárci finanční podpory. Nákupem u nás šetříte a pomáháte. Zakoupením některého z našich Dárků pro život můžete udělat Váš dnešní dobrý skutek.

kika

Přidáno: 17. ledna 2016

• rychlost dodani objednaneho zbozi

naprosta spokojenost a rychlost.

Hanka V.

Přidáno: 17. ledna 2016

Zatím nemám názor, jen mě překvapuje, že jste poslali dotazník na spokojenost a zboží zatím nedorazilo.

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Dobrý den, neevidujeme žádnou neexpedovanou objednávku ve smyslu obchodních podmínek. Vaše zásilka musí být uložena u dopravce nebo na poště. Stížnosti na služby pošty jsou běžné. S ohledem na to, že dotazník se odesílá po čase, tomu tak bude s jistotou.

ilona

Přidáno: 28. prosince 2015