MojeChytréDítě.cz

• 2 dny Průměrná doba dodání v dnech

Recenze MojeChytréDítě.cz

sarka

Přidáno: 27. února 2016

• Obchod v poradku,ale kdyby u cd byl vytisknuty text,bylo by to fajn.u jednoho cd byl praskly stred obalu

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu a těšíme se na příští objednávku. OBAL CD UMÍME ŘEŠIT. PROSÍME, KONTAKTUJTE NAŠI LINKU SLUŽEB shop @ mojechytredite.cz Máme radost, že jsme k Vám domů doručili radost. MojeChytreDite.cz dělat radost nás baví ® Podporujeme Český výbor pro UNICEF a MojeChytreDite.cz s.r.o. Najdete v ročence Českého výboru pro UNICEF mezi největšími dárci finanční podpory. Nákupem u nás šetříte a pomáháte. Zakoupením některého z našich Dárků pro život můžete udělat Váš dnešní dobrý skutek.

AKCE S CUBS STOLIČKOU + cd nebo kniha ZDARMA: Sedák stoličky obsahuje vyjímatelná písmena, která umožnují sestavit nápis vložením písmen do sedáku, odpovídající vybranému jménu. Objednávejte také zakázkovou výrobu stoliček - vyrobíme jakékoliv jméno. Pro objednávky zakázkové výroby volejte CUBS: 602 21 21 54 nebo písemně na shop @ mojechytredite.cz Nabídka s dárkem platí do vyčerpání zásob CD a KNIH.

Jedinečná kolekce personalizovaných CD se jménem Vašeho dítěte.
MojeChytreDite.cz s.r.o. oficiální dodavatel dětských hřišť pro společnost Kofola a.s.
CUBS, českou značku dětských hřišť a herních doplňků od MojeChytreDite.cz,

Petra

Přidáno: 23. ledna 2016

• v obchodě jsem se rozhodla nakupovat že mě to doporučila kamarádka.
  • Slabina je že si to nemůžu sama vyzvednou třeba v Brně a musím dávát další peníze zbytečně za dopravu.

Obchod je super. Jen by bylo lepší aby si to člověk mohl vyzvednout sám a zbytečně nedával další peníze za dopravu.

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu a těšíme se na příští objednávku. PŘI NÁKUPU NAD 2000 KČ MÁME JIŽ NĚKOLIK LET POŠTOVNÉ ZDARMA. Máme radost, že jsme k Vám domů doručili radost. MojeChytreDite.cz dělat radost nás baví ® Podporujeme Český výbor pro UNICEF a MojeChytreDite.cz s.r.o. Najdete v ročence Českého výboru pro UNICEF mezi největšími dárci finanční podpory. Nákupem u nás šetříte a pomáháte. Zakoupením některého z našich Dárků pro život můžete udělat Váš dnešní dobrý skutek.

CUBS, českou značku dětských hřišť a herních doplňků od MojeChytreDite.cz,

Tereza

Přidáno: 22. ledna 2016

• To co nikde nenajdete

Určitě doporučuji, u písniček zpívá celá rodina

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu a těšíme se na příští objednávku. Máme radost, že jsme k Vám domů doručili radost. MojeChytreDite.cz dělat radost nás baví ® Podporujeme Český výbor pro UNICEF a MojeChytreDite.cz s.r.o. Najdete v ročence Českého výboru pro UNICEF mezi největšími dárci finanční podpory. Nákupem u nás šetříte a pomáháte. Zakoupením některého z našich Dárků pro život můžete udělat Váš dnešní dobrý skutek.

kika

Přidáno: 17. ledna 2016

• rychlost dodani objednaneho zbozi

naprosta spokojenost a rychlost.

Hanka V.

Přidáno: 17. ledna 2016

Zatím nemám názor, jen mě překvapuje, že jste poslali dotazník na spokojenost a zboží zatím nedorazilo.

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Dobrý den, neevidujeme žádnou neexpedovanou objednávku ve smyslu obchodních podmínek. Vaše zásilka musí být uložena u dopravce nebo na poště. Stížnosti na služby pošty jsou běžné. S ohledem na to, že dotazník se odesílá po čase, tomu tak bude s jistotou.

ilona

Alena

Přidáno: 19. prosince 2015

• Dobré nabídky
  • Krátký termín dodání zboží

Mám dvě vnučky a mohla jsem pro obě dvě vybrat dárek najednou
Doporučila jsem dál a bylo využito pro objednání

Přidáno: 17. prosince 2015

• Velice solidní a příjemná komunikace! Doporučuji!

Biblbrox

Přidáno: 17. prosince 2015

• Slovy - Žádné
  • Velmi slabá komunikace při řešení problémů.

Místo objednaného přišlo něco úplně jiného. Velmi pomalá odezva obchodu při řešení reklamace. Z tohoto obchodu už nikdy nic.

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Tisíce zákazníků jsou s naší službou spokojení, čemuž odpovídá hodnocení. Pokud ve Vašem případě nastala chyba technická nebo lidská, omlouváme se. Prosíme, kontaktujte náš zákaznický servis přes shop @ mojechytredite.cz, abychom chybu napravili.  Více se k anonymním hodnocení nevyjadřujeme. Pokud pracujete pro naši konkurenci, prosíme, nepoškozujte nás, POMÁHÁME POTŘEBNÝM. Mějte hezký den!
MojeChytreDite.cz dělat radost nás baví ® Podporujeme Český výbor pro UNICEF a MojeChytreDite.cz s.r.o. najdete v ročence Českého výboru pro UNICEF mezi největšími DÁRCI FINANČNÍ PODPORY.

Zobrazuji 31 - 40 ze 898 recenzí 1...2 3 [ 4 ] 5 6...90