• Doručení České posty

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

DOPRAVA PŘES ČESKOU POŠTU BYLA VAŠE VOLBA A STÁTNÍ PODNIK ZATÍM NEVLASTNÍME, TAKŽE HODNOTIT NÁS DLE KVALITY JEHO SLUŽEB JE PONĚKUD NEFÉR. MojeChytreDite.cz dělat radost nás baví ® Podporujeme Český výbor pro UNICEF a MojeChytreDite.cz s.r.o. Najdete v ročence Českého výboru pro UNICEF mezi největšími dárci finanční podpory. Nákupem u nás šetříte a pomáháte. Zakoupením některého z našich Dárků pro život můžete udělat Váš dnešní dobrý skutek.

AKCE S CUBS STOLIČKOU + cd nebo kniha ZDARMA: Sedák stoličky obsahuje vyjímatelná písmena, která umožnují sestavit nápis vložením písmen do sedáku, odpovídající vybranému jménu. Objednávejte také zakázkovou výrobu stoliček - vyrobíme jakékoliv jméno. Pro objednávky zakázkové výroby volejte CUBS: 602 21 21 54 nebo písemně na shop @ mojechytredite.cz Nabídka s dárkem platí do vyčerpání zásob CD a KNIH.

Jedinečná kolekce personalizovaných CD se jménem Vašeho dítěte.
    MojeChytreDite.cz s.r.o. oficiální dodavatel dětských hřišť pro společnost Kofola a.s.

• rychlá dodací lhůta

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu a těšíme se na příští objednávku. PŘI NÁKUPU NAD 2000 KČ MÁME JIŽ NĚKOLIK LET POŠTOVNÉ ZDARMA. Máme radost, že jsme k Vám domů doručili radost. MojeChytreDite.cz dělat radost nás baví ® Podporujeme Český výbor pro UNICEF a MojeChytreDite.cz s.r.o. Najdete v ročence Českého výboru pro UNICEF mezi největšími dárci finanční podpory. Nákupem u nás šetříte a pomáháte. Zakoupením některého z našich Dárků pro život můžete udělat Váš dnešní dobrý skutek.

zakoupíte v obchodech Alza.cz, Mall.cz nebo Kasa.cz.

• Špatná komunikace se zákazníkem. Dlouhá doba dodání. Myslím, že už v tomto obchodě nenakoupím.

V jiném obchodě jsem nakoupila a zaplatila ve stejný den. Z jiného obchodu mám zboží již 4 dny doma a z tohoto obchodu i přesto, že jsem posílala e-mail, kdy zboží dostanu, mi nikdo neodpověděl.

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

PRŮMĚRNÁ DOBA DODÁNÍ JE I ZDE NA HEUREKA ZOBRAZENA DO 4 DNŮ. Pokud se u Vás něco nepovedlo, omlouváme se, ale státní podnik Česká pošta zatím neovládáme, ani nevlastníme. MojeChytreDite.cz dělat radost nás baví ® Podporujeme Český výbor pro UNICEF a MojeChytreDite.cz s.r.o. Najdete v ročence Českého výboru pro UNICEF mezi největšími dárci finanční podpory. Nákupem u nás šetříte a pomáháte. Zakoupením některého z našich Dárků pro život můžete udělat Váš dnešní dobrý skutek.

• atraktivní
    • kouzelné

Přitažlivý sortiment zboží, rychlá doba dodání.
    Jedinou věc vnímám záporně a to uvádění telefonního kontaktu na obalu dobírky :( :( - podle mého názoru nevhodné.

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu a těšíme se na příští objednávku.
    BEZ TELEFONU TĚŽKO DORUČIT BALÍK DO RUKY. ONA NÁM TO BEZ TOHO ČÍSLA ANI POŠTA NEPŘEVEZME. Máme radost, že jsme k Vám domů doručili radost. MojeChytreDite.cz dělat radost nás baví ® Podporujeme Český výbor pro UNICEF a MojeChytreDite.cz s.r.o. Najdete v ročence Českého výboru pro UNICEF mezi největšími dárci finanční podpory. Nákupem u nás šetříte a pomáháte. Zakoupením některého z našich Dárků pro život můžete udělat Váš dnešní dobrý skutek.

výběr a cena super,doporučuji

• snadnost nákupu,
    • rychlost dodání,
    • zalíbil se mi nápad, aby dítě mělo písničku se svým jménem
    • nakupovala jsem zde poprvé, tak nevím, ale asi se časem něco najde

zatím nevím, nakupovala jsem poprvé, líbilo se mi, že jste obratem reagovali na moje přání, časem toho bude jistě více

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu a těšíme se na příští objednávku. NIC SE NENAJDE - FUNGUJEME. Máme radost, že jsme k Vám domů doručili radost. MojeChytreDite.cz dělat radost nás baví ® Podporujeme Český výbor pro UNICEF a MojeChytreDite.cz s.r.o. Najdete v ročence Českého výboru pro UNICEF mezi největšími dárci finanční podpory. Nákupem u nás šetříte a pomáháte. Zakoupením některého z našich Dárků pro život můžete udělat Váš dnešní dobrý skutek.

Doporucuji

zakoupíte v obchodech Alza.cz, Mall.cz nebo Kasa.cz.

• Obchod v poradku,ale kdyby u cd byl vytisknuty text,bylo by to fajn.u jednoho cd byl praskly stred obalu

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu a těšíme se na příští objednávku. OBAL CD UMÍME ŘEŠIT. PROSÍME, KONTAKTUJTE NAŠI LINKU SLUŽEB shop @ mojechytredite.cz Máme radost, že jsme k Vám domů doručili radost. MojeChytreDite.cz dělat radost nás baví ® Podporujeme Český výbor pro UNICEF a MojeChytreDite.cz s.r.o. Najdete v ročence Českého výboru pro UNICEF mezi největšími dárci finanční podpory. Nákupem u nás šetříte a pomáháte. Zakoupením některého z našich Dárků pro život můžete udělat Váš dnešní dobrý skutek.

zakoupíte v obchodech Alza.cz, Mall.cz nebo Kasa.cz.

• v obchodě jsem se rozhodla nakupovat že mě to doporučila kamarádka.
    • Slabina je že si to nemůžu sama vyzvednou třeba v Brně a musím dávát další peníze zbytečně za dopravu.

Obchod je super. Jen by bylo lepší aby si to člověk mohl vyzvednout sám a zbytečně nedával další peníze za dopravu.

• To co nikde nenajdete

Určitě doporučuji, u písniček zpívá celá rodina

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu a těšíme se na příští objednávku. Máme radost, že jsme k Vám domů doručili radost. MojeChytreDite.cz dělat radost nás baví ® Podporujeme Český výbor pro UNICEF a MojeChytreDite.cz s.r.o. Najdete v ročence Českého výboru pro UNICEF mezi největšími dárci finanční podpory. Nákupem u nás šetříte a pomáháte. Zakoupením některého z našich Dárků pro život můžete udělat Váš dnešní dobrý skutek.

zakoupíte v obchodech Alza.cz, Mall.cz nebo Kasa.cz.

• rychlost dodani objednaneho zbozi

naprosta spokojenost a rychlost.

zakoupíte v obchodech Alza.cz, Mall.cz nebo Kasa.cz.

• Zatím nemám názor, jen mě překvapuje, že jste poslali dotazník na spokojenost a zboží zatím nedorazilo.

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Dobrý den, neevidujeme žádnou neexpedovanou objednávku ve smyslu obchodních podmínek. Vaše zásilka musí být uložena u dopravce nebo na poště. Stížnosti na služby pošty jsou běžné. S ohledem na to, že dotazník se odesílá po čase, tomu tak bude s jistotou.

• ryxchlost
    • nevím o žádných

super

• Rychlost dodání a ochota
    • o

• Dobré nabídky
    • Krátký termín dodání zboží

Mám dvě vnučky a mohla jsem pro obě dvě vybrat dárek najednou
    Doporučila jsem dál a bylo využito pro objednání

zakoupíte v obchodech Alza.cz, Mall.cz nebo Kasa.cz.

• Velice solidní a příjemná komunikace! Doporučuji!

• Slovy - Žádné
    • Velmi slabá komunikace při řešení problémů.

Místo objednaného přišlo něco úplně jiného. Velmi pomalá odezva obchodu při řešení reklamace. Z tohoto obchodu už nikdy nic.

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Tisíce zákazníků jsou s naší službou spokojení, čemuž odpovídá hodnocení. Pokud ve Vašem případě nastala chyba technická nebo lidská, omlouváme se. Prosíme, kontaktujte náš zákaznický servis přes shop @ mojechytredite.cz, abychom chybu napravili.  Více se k anonymním hodnocení nevyjadřujeme. Pokud pracujete pro naši konkurenci, prosíme, nepoškozujte nás, POMÁHÁME POTŘEBNÝM. Mějte hezký den!
    MojeChytreDite.cz dělat radost nás baví ® Podporujeme Český výbor pro UNICEF a MojeChytreDite.cz s.r.o. najdete v ročence Českého výboru pro UNICEF mezi největšími DÁRCI FINANČNÍ PODPORY.

• nema spravne fotky u zbozi..........

nebylo to to co jsem videla na obrazku, ale zbozi horsi kvality

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Obal jednoho CD byl naštípnutý, což však není chyba obchodu, ale stalo se tak zřejmě při přepravě. Když jsem obchod informovala o této "vadě", dohodli jsme se, že v případě, že by bylo CD poškozené, jej lze bez problémů vyměnit.

zakoupíte v obchodech Alza.cz, Mall.cz nebo Kasa.cz.

• není možné se telefonicky dovolat

spolehlivý obchod