• rychlé dodání bez problémové
    • Dosud mi fonendoskop nedorazil. Je to už více než dva týdny od objednávky

Reakce obchodu Medicton Group

Dobrý den, zákazník byl kontaktován a bylo dospěno k závěru, že se jednalo o nešťastné nedorozumění, kdy byla zákazníkem zvolena platba předem, ale zákazník očekával platbu na dobírku. Zboží tedy čekalo na zaplacení, aby mohlo být expedované. Děkujeme, Váš tým Medicton.

Vše vpořádku

• bez problémů

Jsem spokojen. Dobré.

• ok

vyhovující-krátká doba používání-

vše OK

• Vynikající komunikace, poradenství

• Za zboží v ceně 180 Kč jsem zaplatila 361 Kč. Dobírka vyšla na 181 Kč !!!

Reakce obchodu Medicton Group

Dobrý den, děkujeme za Vaší recenzi. Velmi náš mrzí, že nás hodnotíte na základě služby 3. strany, kterou si zákazník vybírá sám a dobrovolně. Věříme, že s naším zbožím jste spokojená. Dovolíme se s Vámi spojit a najít řešení, které Vám bude vyhovovat. Pěkný den, Váš Medicton Group.

• rychle a spolehlivě

+++

• Rychlé a vstřícné jednani
    • Ochota poradit s výběrem vahy
    • Vstřícné jednání při vyřízení reklamace zbozi

při technických potížích hotline fungoval dobře a vše mi pomohl vyřešit

UVB hřeben prezentují jako německý výrobek. Pak zjistíte, že byl vyroben v Číně, což bych ještě pochopil. Ale očekával bych, že jako německý výrobek bude mít německý nebo evropský certifikát, a ne čínský.

Reakce obchodu Medicton Group

Dobrý den, děkujeme za Vaší zpětnou vazbu. Moc nás mrzí Váš pohled na věc. Dovolte nám uvést situaci na správnou míru. Produkt není a nebyl prezentován jako německý výrobek, ale pouze společnost MedLight je uvedena jako německý výrobce. Certifikát je volně přístupný každému na kartě produktu, tedy vše je transparentní a z naší strany se nejedná o jakékoliv pochybení či účelovou mystifikaci.

Vše OK:))

+ Pestre barvy skrtidel, to se sestrickam bude odebírat krev jedna radost

Vážený zákazníku,
    moc Vám děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení, velice si toho vážíme. Jako poděkování za pozitivní komentář a vysoké hodnocení Vám emailem posíláme slevu na další nákup.

Bez problému,funguje skvěle

spokojenost