• Výborná komunikace.

Zboží dodáno druhý den po objednání.

• Vstřícnost, rychlost.

• rychlé doručení

• Již jsem u vás nakupoval několikrát a byl jsem vždy spokojen s rychlým dodáním zboží
    • V lednu již absolutně chybějí jakékoli rukavice pro mě "normálních" velikostí 8 - 8.5

• rychlost dodání
    • dokázali mi dobře poradit při výběru zboží

• inspirující webové stránky

• rychlá a přívětivá komunikace

Super obchod, rychlé vyřízení objednávky, dle zaslané fotografie našli náhradní díl,

Upozornil jsem že nefunguje e-schop. Nedalo se objednávat. Očekával jsem od fy LEKI nějakou "pozornost" NIC.

• Rychlá dsotupnost

Potřeboval jsem poradit ohledně běžeckých holí, musím konstatovat, že reakce na výbornou, poradenská činnost na vynikající úrovni a doporučeny produkt naprosto vyhovuje mým potřebám, ještě jednou velké díky.

perfektní komunikace

• Vstřícný a profesionální personál.

Nevěděl jsem, které speedlocki jsem si měl objednat. Díky servisu Intersportu v Peci p.S. jsem se začal orientovat. Jinak trekinngové hole jsou super, pozdravujte v Tachově.

Jsem VELICE spokojená s profesionalitou, kladným, milým přístupem k zákazníkovi. Velmi ochotně se mnou bylo komunikováno panem Jakubem přes mail a doporučil mě (s odkazem) specifický výrobek, který jsem potřebovala nebyla jsem schopna vyhledat sama v nabídce. Dokonce po moji objednávce , kde jsme chybně zadala velikost, se ještě ujišťoval, zda opravdu takovou velikost potřebuji a velikost opravil a ihned druhý den jsme měla výrobek doma. Už dlouho jsme se nesetkala s takový rychlým a přesným vyřízením objednávky přes www stránky. DOPORUČUJI

• Parádní domluva při problémech s platbou on-line.

• Vstřícné jednání, porada při výběru.

Velký sortiment včetně doplňků.

Nespokojenost s přepravcem DPD. Tuto společnost již nikdy nevyužili

Rychlá komunikace i