• nakoupil v obchodě Kreativnisvet.cz před 3 týdny

• Nepřišla mi kompletní objednávka
  • nakoupil v obchodě Kreativnisvet.cz před 4 měsíci

• Zajímavé zboží za dobré ceny
    • Neinformování zákazníka
    • Neaktuální informace na webu
    • Měsíční prodleva v komunikaci než řeknou, že se stěhovali a zboží nelze převzít v Brně, ale v Omicích (což je pro mě o 20km dál)
  • nakoupil v obchodě Kreativnisvet.cz před 1 rokem

Před více jak týdnem jsem zaplatila za objednávku, která mi stále nedorazila a na mail, který jsem obchodu psala žádná odpověď.....

• 7 minut před koncem pracovní doby nezastižen nikdo na prodejně
    • velmi malé balení barviček

Reakce obchodu Kreativnisvet.cz

moc se omlouváme za vzniklou situaci, kolega občas odbíhá do skladu, protože jsme primárně velkoobchod a výdejní místo pro eshop a může se stát, že zvonek přeslechne. Pro tyto případy máme i na stránkách uvedeny kontakty, na které můžete zavolat. Každopádně se pokusíme situaci se zvonkem řešit, aby se to již neopakovalo.
    K velikosti lahviček - Takto jsou dané v sadě. V případě, že byste měla zájem o větší balení barviček, jsou samozřejmě i větší varianty, ale už samostatně. Při výběru zboží na prodejně, lze tohle vyřešit osobně. Pokud se Vám balení zdálo malé mohli jsme při vašem osobním odběru zvolit i variantu větších barviček a vybrali bychom je jednoltivě. Klidně se nás na to při odběru zeptejte a můžeme to vyřešit přímo na místě. Od toho jsme tu. :-)
    Kreativní svět.

• nakoupil v obchodě Kreativnisvet.cz před 1 rokem

Velice dlouhá dodací doba - na to, že zboží bylo dle internetu skladem je 14 denní dodací doba katastrofa !!! V dnešní době, kdy se snaží každý dobrý obchodník ihned posílat, je to hrůza.

Reakce obchodu Kreativnisvet.cz

Dobrý den, moc se omlouváme za komplikace s delší dodací lhůtou. Na barvy ve spreji jsme udělali velkou kampaň a tím obrovsky vzrostl zájem o tyto produkty a skladové zásoby byly velmi rychle vyprodány a museli jsme nastavit delší dostupnost s ohledem na nutnost naskladnění. Pracujeme na tom, aby podobné komplikace už v budoucnu nenastaly. Všechny zákazníky jsme o této situaci informovali. Věříme, že vás další nákup už proběhne v pořádku. Kreativní svět

• nakoupil v obchodě Kreativnisvet.cz před 2 lety

• přepravní společnost

Špatná přepravní služba. Zboží dorazilo v protržené obálce, čehož jsem si všimnul až po převzetí, nebylo možno platit kartou ač to bylo v přepravních podmínkách a o dálce doručení a lhaní o mé žádosti o odložení ani nemluvě. Nepříliš ideální komunikace....pořád čekám na odpověď na zprávu z 27.3. 2017...

• nakoupil v obchodě Kreativnisvet.cz před 2 lety

Co se týká obchodu je všechno v pořádku, ale kvalita objednaných kontur není dobrá, malovat s nimi nejde. Jsou příliš husté a dělají se hrudky a nestejnoměrné linky. Poučení - nekupovat levné barvy.

Reakce obchodu Kreativnisvet.cz

Dovoluji si upozornit, že naše barvy jsou kvalitní od renomovaných evropských výrobců a v žádném případě se nejedná o ,,levné" zboží. Popisovaný případ spíše napovídá o problému konkrétních kusů. Škoda, že paní nereklamovala, zboží bychom jí vyměnili. Možná mohlo dojít i k problému při přepravě (mráz atd.) Prosíme všechny zákazníky, v případě jakýchkoliv problémů, nespokojenosti atd. obracejte se na nás, vyjdeme vám vstříc a vše vyřešíme k vaší spokojenosti. Miloslav Kment, Kreativní svět

• nakoupil v obchodě Kreativnisvet.cz před 3 lety

Ja osobne viac urcite neobjednam.Ked uz nevedia prepocitat ceske koruny na eura,tak myslim,ze to svedci o vsetkom.Len nechapem,naco maju moznost objednavat aj zo Slovenska

• nakoupil v obchodě Kreativnisvet.cz před 3 lety

Obchod asi celkem v poradku jen zbozi strasne,barva na oblicej nesla absolutne rozetrit aby nezustavali skrvny.Vypadali sme jak spinavy misto cernochu. Takze barva od nich uz v zivote ne.

• nakoupil v obchodě Kreativnisvet.cz před 5 lety

• Zboží bylo ihned k odeslání.
  • nakoupil v obchodě Kreativnisvet.cz před 5 lety

Dodávka zboží ve velmi krátké době. Zboží přišlo v pořádku, jen mnou objednaný produkt byl v jiné velikosti než jsem si objednala. Fotografie jsou zavádějící. Zboží bylo menší než jsem si myslela.

• nakoupil v obchodě Kreativnisvet.cz před 5 lety

• již snad žádné oproti konkurenci
    • Zrušené týdenní akce, zrušení newslaterů.
    • Podražení- výraznost oproti konkurenci.
    • Nedodáno objednané zpoží - 1ks, a jeden kus záměna.
    • Velké mínus za kvalitu zboží- barvy zdrclé

Dříve to byl výborný obchod a chodila jsem do něj každý týden s radostí, utratila jsem tam tisíce a doposud jsem nenacházela žádný zápor. Dnes (už cca rok) už všechny jeho klady vyprchaly, ba co víc se objevily při poslední objednávce zápory - barvy přišly zdrclé asi vůbec nepoužitelné (ještě jsem nezkoušela), jedna barva chybí, magnetky nedorazily a druhá přišla dvakrát ta samá (takže defakto chybí dvě barvy).

Reakce obchodu Kreativnisvet.cz

Bohužel nás velmi mrzí Vaše reakce, jednalo se o výprodejové zboží, pokud ale dorazilo poškozeno nebo nepoužitelné, máte právo ho vrátit. Co se týče změn položek v objednávce,které již nebyly, tak vše bylo dojednáno telefonicky a teprve po Vašem schválení zboží bylo zasláno. Magnetky byly také přibaleny (v papíru a sáčku), ale jestli jste je při vybalování vytratila - jelikož se jedná o velmi malé zboží, tak to již bohužel nezjistíme. Doufáme, že nám zachováte přízeň a s další objednávkou budete opět 100% spokojena, tak jako dříve.

• nakoupil v obchodě Kreativnisvet.cz před 6 lety

• zboží bylo naprosto nepoužitelné - buď prošlé. chyběl návod k použití.

Reakce obchodu Kreativnisvet.cz

Je nám líto, že s našim zbožím nejste spokojená i když je naprosto v pořádku, stačí do vodou ředitelné barvy na obličej přidat jen trochu vody a rozmíchat, poté bude vše v pořádku a bez problému použitelné, bez vody bohužel roztírat barvy nejdou - což je také jejich kladná vlastnost po zaschnutí se barvy na kůži neotírají, tak jako některé ostatní barvy.
    Pokud nejste se zbožím i přesto spokojena, můžete nepoužité zboží vrátit.

• nakoupil v obchodě Kreativnisvet.cz před 7 lety

• Zboží nemají skladem, a ani o tom nevíte a zároveň platíte kartou přes internet a stáhně Vám to částku i za to zboží, které nemají skladem. Nemluvím o tom, že PPL první balík ukradla, ale za to kreativni svět nemůže.

Reakce obchodu Kreativnisvet.cz

Dobrý den, velkoobchodní zákazníci jako Vy si mohou objednat i zboží, které aktuálně není skladem a při platbě kartou se strhne částka v celé hodnotě objednaného zboží (což je logické).
    Stav zboží jestli je skladem či nikoliv vidíte u každého produktu SKLADEM / NA DOTAZ - aktualizace je prováděna automaticky každou hodinu.

• nakoupil v obchodě Kreativnisvet.cz před 7 lety

• vyšší cena poštovného