• Žádná
    • Všechno

Firmu jsem si zvolila kvůli časté reklamě, kdy jsem se domnívala, že mají kvalitní zboží. OMYL!!!!
    Vysavač byl spíše hračka, nádoba na nečistoty miniaturní. Zboží jsem vyzkoušela a rozhodla jsem se ho vrátit (byl koupen přes Heureka). Firma 14 dní nereagovala, dovolat se dlouho nešlo, pak že zjistí na servisu. A opět se 14 dní neozývala. Když jsem zavolala, opět řečeno, že zjistí, ale opět nic. Na další můj telefonát reagovali zavěšením a víc nezvedali.
    Požádala jsem Heureka o pomoc, jak z firmy dostat peníze zpět. Vysavač stál 4390,- . Do večera mě Karcher poslal fotky poničeného a špinavého vysavače a že mě vrátí polovinu peněz.
    Opět jsem žádala Heureka o pomoc a chystala se obrátit na ČOI. Přišla nová faktura, že mě za vyčištěni a výměnu filtru seberou 1500,- a vrátí přibližně 2800,- Chtěla jsem už mít klid a vyřešeno, tak jsem na to přistoupila, ale peníze na účtu se objevily až za dalších 14 dní.
    Takže KARCHER NIKDY VÍC!!!!!!!!!!

• poradenství, odborný prodejce
    • -

Při objednávce jsem si nevěděla rady - dobře poradili, tak jsem si zboží objednala.

• Zboží skledem, odborný poradce a servis značky. Rychlá dodávka.
    • -

Při požadavku na radu byli ochotni a vše skvěle vysvělili.