• Vše Ok

Náš první nákup, rychlý, bezproblémový

• sortiment, rychlost

• Výborná komunikace obchodu, rychlost dodání zboží

Maximální spokojenost

• Bleskurychlé doručení
    • Pan majitel velmi vstřícný a nápomocný

Pan majitel je velmi ochotný, rád pomůže s výběrem a doporučí daný hudební nástroj. Já, jako nováček/amatér, na doporučení koupil klarinet Belltone BCL-518 a nemůžu si na nic stěžovat. Krásně zní, hezké a kvalitní zpracování a přijde mi, že i nováčkovi leccos odpustí.
    Rozhodně doporučuji!

Ověřený dealer, prodejce a servis dechových nástrojů. Doporučuji

• Rychlé a bezproblémové doručení zboží, ochota vyjít zákazníkovi vstříc. Určitě zde nakoupím znovu. Díky

• Příjemné profesionální jednání

• Přehledný e-shop
    • rychlá doprava zboží
    • dobrý výběr kvalitních nástrojů & příslušenství
    • rozumné ceny

S obchodem jsem velmi spokojen a určitě se sem budu vracet. Doporučuji!

Vše bez problémů.

Promiňte,ale podle mně nemá cenu pořád hodnotit něco,co už je v podstatě dokonalé...Internetové obchody jsou obecně na vysoké úrovni.Co si člověk objedná,to mu přijde.Víc z toho asi nikdo nevydupeme.Jedině,že by se zboží dopravovalo letecky.Ale snad to nikoho nenapadne,protože takhle to doufám lidem stačí....Všichni jsme se nechali ""doblbnout",že musíme všechno mít do druhého dne...je to ve většině případů zbytečný luxus...Já jsem žil ještě v době,když bylo otevřeno v obchodech pouze v sobotu dopoledne.V neděli bylo zavřeno a taky jsme žili....Já vím,že tohle nikomu nepomáhá,ale pojďme prosím všichni spadnout nohama na zem.........Omlouvám se.Jsem spokojený zákazník,ale ne slepý zákazník.Nechtěl bych,aby mi někdo specielně vezl gumičku do vlasů z Budějic do Dačic expresně samotnou a zatížil už tak těžce zkoušenou přírodu....I když na něco člověk má peníze,nesmí si to dovolit chtít....To je rozumný postoj...Děkuji a omlouvám se,že jsem dlouhej....Váš Jiří

• Ochota, profesionalita :-).

Rychlé vyřízení

• vstřícná komunikace

• Velice vstřícny přístup. Ochota poradit, kdyz něčemu nerozumím, tak mi pomůžou s výběrem zboží.

Z přístupu k zákazníkovi je znát, že se ve svém oboru opravdu vyznají. Kdyby bylo více takových obchodníků.

Reakce obchodu shop.jiracek.eu

Děkujeme za Vaši důvěru a za Vaše hodnocení, velice si toho vážíme!

slušné jednání, spolehlivost

Reakce obchodu shop.jiracek.eu

Děchujeme za Vaši důvěru a Vaše hodnocení!

rychlá dodávka

Děkujeme!

• ok

Reakce obchodu shop.jiracek.eu

děkujeme za Vaši důvěru a Vaše hodnocení!
    Věřím, že příště zvládneme na 100%. :-)