• Super

Rychlé dodání, ochota a spolehlivost

Super ceny

• Rychlost doručení a komunikace, senzory v barvě

Stoji to na hovno a uz my ne posilejite email

Reakce obchodu EinParts

Vážený kliente,
    Pravidla internetového prodeje dávají každému zákazníkovi možnost vrátit zboží bez udání důvodu do 14 dnů od data nákupu. Ke každé situaci přistupujeme samostatně a pokud je příčinou problému naše chyba, pak po domluvě vrátíme celou částku včetně nákladů za zpáteční dopravu.
    Proto se před zanecháním negativního komentáře vyplatí napsat nám e-mail. Nevyužil jste této příležitosti. Výše uvedený komentář nám ​​nic neříká, nemůžeme z něj do budoucna vyvozovat žádné závěry pro zlepšení kvality služby/produktů.

• vše v pořádku, zboží skladem a bylo doručeno

• Jo

vše v pořádku mužu doporučit

• OK

Bleskové dodání, za mě naprostá spokojenost.

vše ok

• rychle dodani zbozivs

vse podle planu

• Vše proběhlo OK

Cena supr

Rychlé odeslání, dobré ceny. Spokojenost děkuji

Dobré ceny,rychlé dodání

Naprostá spokojenost

• Přehledný e-shop
    • Rychlost odeslání
    • Perfektní komunikace
    • Přístup k zákazníkovi při řešení problému

Objednával jsem led osvětlení spz,sice mi byl doručen trochu jiný typ než byl u zboží na fotkách, ale obchod vše v rychlosti vyřešil k mé spokojenosti . Výjimečná komunikace a férovost e-shopu. Nákup zde určitě doporučuji

• Rychlé vyřízení objednávky
    • Rychlé doručení
    • Fajn cena

• komunikace žádná
    • po objednání cenu ještě několikrát zvětší

Prodejce objednávku zrušil aniž bych dostal nějakou zprávu. Předešlou objednávku mi dokonce mnohonásobně přecenil výše než bylo závazně objednáno. Arogantní prodejce

Měl jsem vytvořenou objednávku a potvrzenou celkovou cenu.
    Při informaci o odeslání zásilky mi byla zaslaná nová faktura s chybnou cenou, na kterou jsem je upozornil. Zaměstnanec byl velice arogantní a sám od sebe zrušil objednávku aniž bych to žádal. Po kontaktování vedoucího se firma vůbec neráčila ozvat. Následná nová objednávka byla rovnou zrušena.
    Bez jakékoliv komunikace

Reakce obchodu EinParts

zákazník objednal produkty do ČR zvolením způsobu doručení na dobírku, ale místo českých korun uvedl eura, takže objednávka byla převedena do měny podporované kurýry v souladu s cenami platnými po výběru Kč v e-shopu. Po jeho protestu byla objednávka pozastavena a bylo mu sděleno, že může platit předem v EURO nebo na dobírku v korunách dle cen e-shopu, což ignoroval a nesouhlasil. Objednávka byla proto zrušena. Po pár dnech objednal stejné produkty znovu a opět zvolil dobírku v eurech, jako by úplně nechápal, že taková konfigurace pro ČR není možná. Objednávka byla automaticky zrušena. Psát, že cena byla chybná, je naprostá nepravda a manipulace. Nedoporučujeme.