• spolehlivost, krásný design

• Zaslanie iného produktu, aký som si kúpila
    • Chaotická komunikácia

Poslali mi iný produkt, aký som si zakúpila. Po následnej emailovej komunikácii mi sľúbili, že to napravia a pošlú správny produkt, no nestalo sa tak. Komunikácia od daného obchodu pôsobila chaoticky a aj napriek tomu, že produkty sú naozaj jedinečné a pekné, celý tento prístup má presvedčil o tom, že nabudúce už tam nenakúpim.

Reakce obchodu CZECHDESIGN SHOP

děkujeme Vám za zpětnou vazbu a velmi se omlouváme za okolnosti způsobené se zasláním sady. Během vánočního shonu u nás došlo k nepřesnostem při předávání informací o vašem balíčku, a proto došlo ke komplikacím s jeho kompletním dodáním. Doufáme, že alespoň malý dárek od nás situaci v danou chvíli trochu zlepšil. Ještě jednou se omlouváme a pevně doufáme, že si k našim designovým produktům v budoucnu.

S přáním krásného dne
    Czechdesign Shop tým

• Skvělá a rychlá domluva
    • vstřícný přístup k individuálnímu požadavku

• Kvalita tovaru, rýchle dodanie

Objednávka dorazila včas, se zbožím jsem spokojená. Nemile mě ale překvapila ledabylost zabaleného zboží, konkrétně se jednalo o knihu v měkké vazbě, která převozem utrpěla, ohnula se. Kniha nebyla zabalena celá do bublinkové folie, jenom ležela přehnutá vedle knihy, stejně tak vzduchové pytlíky nebyly ani nafouknuté pouze ledabyle zastrčené vedle knihy, nemohly tudíž splnit svou funkci ochrany zboží. Reklamovat zboží nebudu, poškozený je pouze obal, pracovní listy uvnitř ne. Přesto mě tato nedbalost mrzí, zboží mám jako dárek

Reakce obchodu CZECHDESIGN SHOP

děkujeme Vám za recenzi a za komplikaci v doručení se omlouváme. Nestandartní situace vznikla během vánočního shonu, kdy nám balíčků přibývá a v tomto případě se nám nepodařilo dostatečně zkontrolovat kvalitu balení. Vaše zpětná vazba nám však pomohla v zaměření se na tuto situaci do budoucna. Ještě jednou se omlouváme a pevně doufáme, že i přes vzniklou okolnosti si k našemu sortimentu najdete cestu i příště.

S přáním krásného dne,
    Tým Czechdesign Shop

Krásné výrobky, přišlo naprosto perfektně zabaleno

• skvělé

Pohodindisek

Rychlé jednání

Spolehlivost

• skvostné výrobky\

+výdejna se nachází poblíž mého bydliště

• Krásné a originální zboží. Rychlé dodání a vysoká spolehlivost.

Skvělý nápad, jak prezentovat originalitu.

Dobrý dostupnost, milá obsluha, zaujal mně celý obchod - zajímavé práce našich talentů

Jeden nakup, spokojenost se vsim.

Obchod je přehledný, u oblečení jsou napsány rozměry, doručení bylo rychlé a vše proběhlo v pořádku

• rychlost dorucenia
    • cena produktu

• skvělý zákaznický servis

Reakce obchodu CZECHDESIGN SHOP

mockrát děkujeme za hezké hodnocení! Naše prodejní specialistky se snaží dělat všechno pro to, aby od nás zákazníci odcházeli spokojeni. Jsme rádi, že se nám to povedlo a budeme se těšit zase někdy příště.

• Velmi rychlé dodání
    • Pečlivě zabaleno

Reakce obchodu CZECHDESIGN SHOP

děkujeme za doporučení našeho obchodu. Všechny objednávky se snažíme balit nejen rychle, ale zároveň i pečlivě tak, aby k Vám v pořádku dorazily a dělaly co nejdřív radost. Ještě jednou děkujeme za nákup i za podporu lokálního designu.
    CZD shop team

Cool tovar, kuratorsky vyber od umelcov :)

Reakce obchodu CZECHDESIGN SHOP

děkujeme za Váš nákup i hodnocení. Jsme moc rádi, že se Vám líbí selekce produktů od lokálních dizajnérů, které nabízíme. Přejeme, ať Vám zakoupené produkty dělají spoustu radosti!