Zaplatil sem za všechno ale jeden titul chybel.

Byť jsem jako dopravu zvolil Českou poštu a byl jsem seznámen s tím, že expedičním dnem je úterý, přesto mi nedodání zásilky ani po sedmi dnech připadá nedostatečné.

Zboží zatím nedorazilo, Česká pošta vrátila zásilku odesílateli, zakázka však byla předem zaplacena.

Obchod nedodal platební podmínk.

Reakce obchodu shop.bestia.cz

Děkujeme za objednávku a hodnocení. V případě nespokojenosti nám dejte prosím šanci to napravit. Vaši objednávku vedeme jako potvrzenou a do dnešního dne neuhrazenou. Respektujeme, že ne každý zákazník platí obratem. Máte-li o zboží z našeho e-shopu i nadále zájem, máte možnost využít opakované potvrzení objednávky.

Ťažko ohodnotiť nákup, ak tovar nedošiel, pretože neviem kde sa stala chyba

Reakce obchodu shop.bestia.cz

Vážený pane, je nám líto, ale bohužel dosud nebyla objednávka z Vaší strany uhrazena. Ve smluvních podmínkách máme uvedeno, že odešleme až po připsání částky na náš účet. Tuto skutečnost jsem Vám dávala vědět i mailem a žádala Vás, abyste mi zaslal doklad, kdy jste částku uhradil. Dosud se tak z Vaší strany nestalo.

• V mé situaci bohužel žádné :o(
    • Zboží jsem objednal s osobním odběrem, ani po jedenácti dnech jsem nedostal žádné info ohledně mé objednávky, zboží nebylo připraveno a ze strany obchodu ani řádku. Mohl jsem objednat u konkurence a zboží dávno mít, pouze mrhali mým časem při objednávání a čekání.

• Mám rád olympic
    • zboží je klamné. Neobsahuje to co je reklamováno jak na webových stránkých tak i na obalu DVD Olympic 50

obchod dobrý, ale s tímto nabízeným produktem nejsem spokojený vůbec. měli by se stydět a nebo vrátit peníze. Kupoval jsem si to DVD jen kvůli tomu jednomu koncertu a to 30 olympiku-Jak se lítá vzhůru a to DVD tento koncert vůbec neobsahuje.

Reakce obchodu shop.bestia.cz

Toto je bohužel chyba dodavatele, který špatně potiskl jednotlivá média - koncert na DVD je, jen je na jiném DVD, což bylo v popisku produktu i napsáno. Současná verze už je potisknuta tak, jak má.