Objednávka rychle a v pořádku vyřízena.

• Neprofesionální a hulvátské chování
    • Dveře přišly poškozené
    • Nedoporučuji, velké zklamání
    • Neochota řešit reklamaci

I když dveře byly dodány v krátkém termínu oproti jiným dodavatelům, tak bohužel byly poškozené. Chování pana majitele bylo hulvátské a neprofesionální(mistr světa). Příště raději objednám jinde i za cenu delší dodací lhůty. Obchod nedoporučuji.

Reakce obchodu shop.AZ-Reko.cz

Milý pane Pavle z Přerova, děkuji za Vaše poznatky, na které musím reagovat.

Děkujeme za Vaši reakci a hodnocení, nutno podotknout skutečnost, že Vámi (Vaší paní) objednané zboží - Dveře, byly z naší strany řádně překontrolovány, dvakrát zabaleny a ošetřeny bezpečnostními prvky proti poškození ještě více nad rámec originálního zabalení z výroby a expedovány přepraví společností. To, že zboží bylo poškozeno nejspíš dopravcem při přepravě (z Vámi zaslané fotografie je ale zřejmé, že k poškození dveří došlo nejspíš až po jejich rozbalení, jelikož poškození nekoresponduje s fotografií pořízenou námi před zabalením, právě z důvodu případné reklamace), není a nemůže být naše vina. Vzhledem k jednání s Vaší paní, která zboží objednávala, jsem s ní poškozené dveře řešil a následně poslala reklamační e-mail, který hraničil s vyhrožováním, byla reklamace vyřízena vrácením financí.
    Cituji doslova i s chybami e-mail Vaší paní:
    " Dle paragravu 2112 Vám to hlásím v písemné formě a paragrafu 2106 domáhám nové věci bez vady - nebo odstoupení od smlouvy s tím, že mi vrátíte kompletně uhrazenou cenu. Tento email byl sepsán pomocí rad právníka Dtestu, dle zákona."

E-mail přišel dne 08.09.2022 v 16:50 a následně tentýž den ve 22:22 byla reklamace vyřízena tím, že byla uhrazena celá částka objednávky včetně dopravy na účet Vaší paní a zaslán e-mail i s informací, že dveře si můžete jako satisfakci ponechat.

Takže nyní máte dveře a nestáli Vás ani korunu.

Věříme, že Vaše reakce a hodnocení bylo ukvapené, jelikož se nejedná o chybu našeho obchodu, ale o vlastní poškození nebo poškození při přepravě externím přepravcem (podléhá reklamačnímu postupu přepravce) a to bohužel neovlivníme.
    Děkujeme, tým AZ-Reko®.

• rychlost, spolehlivost, vyřizoval v sobotu vecer

Perfektní mejlová komunikace

Perfektní.

Zboží ráno objednáno a zaplaceno a následující den dopoledne dodáno na adresu.

Celková spokojenost - vše v pořádku.

• rychlost, dobry vyber, komunikace
  • vše ok

Firma skvěle komunikuje a objednávka byla vyřízena v domluveném termínu. Mohu doporučit

• velmi rychle bylo zboží dodáno

vše v absolutnem pořadku

• rychlost dodání
    • dobrá komunikace

Nakupovali jsme zde již po druhé podlahu a vždy veliká spokojenost. Milá a vstřícná obsluha, která se vším poradí.

• Nekvalitní zboží

Objednal jsem si dvířka do stoupaček. Eshop garantuje dodání do týdne, což se nestalo. bylo to devět dní. To bych ještě přežil, ale zděsil jsem se, když jsem dvířka sestavoval, montoval... Byly dodány vruty ne na křížový šroubovák(bit), ale pro torx..!!! To snad ti poláci nemyslí vážně??? To bych taky ještě přežil, ovšem důvěra v AZ - REKO již na 1%... Poslední, hřebíček do rakve byl, po zjištění, kdy při uchycení pantů do dvířek vznikla mezera mezi rámem a druhou částí pantu cca 2cm. To samozřejmě způsobí, že když pant přišroubuji k rámu, tak se dvířka provírají dovnitř.... AZ-REKO, jeden velký průšvih, nedoporučuji, nikdy více!!!! NEDOPORUČUJI!!!!

Reakce obchodu shop.AZ-Reko.cz

Milý pane Ivo z Ostravy, děkuji za Vaše poznatky, na které musím reagovat a průběh objednávky shrnout pro osvěžení Vaší paměti.
    1) Revizní dvířka, které jste si v našem obchodě objednal, jsou vyráběna přímo v truhlárně v Praze. Ještě před Vaší objednávkou jste posílal (26.2. v 9:40) e-mail s dotazem ohledně výroby a dodání na který bylo ihned (26.2. v 10:05) odpovězeno s veškerými informacemi o výrobku.
    2) Vaší objednávku jsme obdrželi v ten samý den (26.2. v 11:05), následně došlo k potvrzení objednávky a zadáno do výroby v truhlárně v PRAZE (žádné Polsko!!!).
    3) Výroba v truhlárně trvá cca 1 týden (Pozor, překvapivě o víkendu je truhlárna zavřená - i zde chtějí mít o víkendu volno), vyzvednuty z truhlárny, bezpečně zabaleny a připraveny k expedici byly 4.3. ve 14:29 a v ten samý čas jste byl informován o expedici. Výroba tedy trvala 4 dny (né vždy jsou vyráběny hned okamžitě, záleží jak mají nastavené stroje, naskladněn materiál a rozdělanou práci!!!)
    4) Tento druh zboží expedujeme prostřednictvím přepravce Fofr a zde rozvoz je většinou max. do 2 dnů, dle času vyzvednutí a rozvozu (musí ještě projít kontrolou a převážením na vstupním a výstupním depu). Dle záznamu spedice bylo zboží dodáno 6.3. v 10:56. Takže celý proces od objednání přes výrobu a expedici až po dodání byl 7 pracovních dní.
    A nyní něco k montáži:
    Z důvodu bezpečnosti přepravy a aby nedošlo k poškození, jsou RD dodávány v rozmontovaném stavu, při výrobě jsou kompletně smontovány, následně rozloženy, zabaleny a připraveny pro opětovnou montáž. Veškeré montážní prvky včetně detailního návodu a potřebných nástrojů (imbus, šablony apod.), jsou dodávány v kompletu současně se zbožím. Nejsou používány vruty typu torx (jak píšete), ale vruty nábytkové - konfirmáty, jsou stabilnější a lépe stáhnou lamino materiál k sobě, jsou na imbus a i ten je dodáván se zbožím. Co se týká mezery, zde je nastavena vůle, aby bylo možné na pantech RD seřídit a to vše dle přiloženého podrobného návodu.
    Pokud jste měl s montáží potíže, nejspíš jste nepřečetl (jako spousta dalších uspěchaných lidí v dnešní uspěchané době) přiložený montážní návod, nebo nedodržel montážní postup.
    Měsíčně expedujeme cca 5 - 8ks těchto revizních dvířek a do dnešního dne jsme podobné vyjádření, jako je to Vaše nezaznamenali. Předchozí, právě kladné recenze zde uvedené jsou ze 30% právě na zmiňovaná revizní dvířka. Setkáváme se hlavně s kladnými referencemi, jelikož lidé (pravidelní zákazníci (viz. reference ze 17. 3. 2019 níže) a další stavební firmy), tyto RD mají rádi právě pro jejich snadnou montáž.

Domnívám se, že Vás k napsání této špíny vedla pouze Vaše povaha a nezkušenost s montáží jednoduchých truhlářských výrobků (systém je na stejném principu jako všichni dodavatelé a výrobci na českém trhu).

Přesto i tak děkuji za Váš názor a věřím, že i ostatním lidem tento článek pomůže si udělat představu, jací jsou lidé.

Děkujeme, tým AZ-Reko®.

Okamžité dodání, zboží velice pečlivě zabaleno, vše v nejlepším pořádku.

• Přívětivé jednání, majitel firmy hned telefonoval a vysvětlil dobu dodání

Vše jako po drátku :-)

• Vstřícnost obchodu, zboží bylo dodáno do obchodu ze skladu hned druhý den po objednání. Ochotný personál.

Milé setkání s obchodem, rychlá odpoveď na dotaz i vyřízení objednávky. Ochota obchodu - měli cestu do LBC, tak nakonec jsem i ušetřila za poštovné.
    Výrobek dobré kvality i když ještě není přiděláno, moc spokojená

• Všechno na jedničku...........
    • 0

Super obchod,doporučuji všem,kdo hledá poctivý český obchod.