Rychlost dodání, výborná komunikace

• Objednala jsem službu s elektronickým dodáním. Z eshopu mi přišlo celkem 7 emailů, ale elektronický poukaz nebyl součástí ani jednoho z nich a dosud nedorazil. Objednávku jsem uskutečnila 10.12. s okamžitou platnou online.

Reakce obchodu Shop.autodrom-most.cz

mrzí nás Vaše zkušenosti s naším eshopem.
    V systému jsme kontrolovali průběh Vaší objednávky. Objednávala jste 10. prosince a rovněž tento den Vám byl odeslán email s kódem a instrukcemi, jak s tímto kódem naložit. Instrukce jsou uvedeny v textu hned pod kódem. Bohužel se často stává, že tento email poštovní klient přesune do nevyžádané pošty. To bohužel nejsme schopni ovlivnit. Slevový poukaz nezasíláme, ale zákazník si ho stáhne v eshopu pod položkou daného poukazu. V sekci „Ke stažení.“ Tam máte k dispozici jak poukaz vánoční, tak normální. Oba dokumenty jsou ve formátu pdf s možností elektronického dopsání údajů jako jsou jméno obdarovaného, číslo poukazu atd.. Mrzí nás, že jste nás nekontaktovala. Určitě bychom obratem celou věc dořešili. V případě, že email s kódem ve spamu nenajdete, kontaktujte nás prosím na [email protected] a my Vám pošleme jeho kopii.
    S přáním pohodového konce roku eshop Autodrom Most

• E-shop je absolutně uživatelsky nepřívětivý. Na mobilním telefonu se se stránkami pracuje opravdu žalostně.
    • Katastrofou je vzhled dárkového voucheru, který je zapotřebí vyplnit ručně do šablony a dále nemožnosti vytisknout voucher s popisem v přijatelném formátu.
    • Nemožnost platit kartou přímo v e-shopu.

• velice vstřícné jednání, rychlé vyřízení objednávky, příjemný kontakt i přes telefon

bezproblémová objednávka, rychlé vyřízení, i přes telefon příjemný kontakt

• dva dny a urgence, než si objednávky všimli
    • další dva dny kdy údajně nepřijel svoz zásilek
    • další tři dny než to doručila nakonec ČP
    • nakonec jsem si asi po deseti dnech čekání musel balík vyzvednout na poště
    • Pekelná amateřina!

Skvěý přístup k zákazníkovi. Ochota řešit požadavky zákazníka nad rámec objednávky.

• .
    • .

Díky za něj, člověk má účast jistou.

• Strašně nepřehledný eshop.

• Objevil se drobný zádrhel s kupónkem, ale paní vše se mnou ochotně vyřešila, tak jsem spokojená.

vše proběhlo k naprosté spokojenosti

• Rychlost a ochota...

Naprosto perfektní kurz, byl jsem velmi příjemně překvapen, určitě doporučuji každému motorkáři, ať nezkušenému, tak zkušenému. Instruktoři výborný, bylo vidět že se snaží předat maximum informací.

• Platba z nejakeho duvodu neprobehla a autodrom naprosto nereaguje na maily

Vše Ok. rychle dodáno.Moc hezké zboží